portal osiedli, dzielnic i miast

Gdańsk Zaspa - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Zaspa Młyniec » Forum » Internet na Startowej 25 skąd najtaniej?
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Internet na Startowej 25 skąd najtaniej?

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
sitemap 
   

Początkujacy


Wiek: 113
Dołączył: Czw Kwi 03, 2014 17:45
Posty: 8
Skąd: Zaspa

PostWysłany: Czw Kwi 03, 2014 17:52    Temat postu: Internet na Startowej 25 skąd najtaniej?

Przeglądam sobie oferty firm świadczących usługi internetowe i wszędzie są podobne ceny około 60zł za usługę (Młyniec, UPC, Orange), co w porównaniu do innych dzielnic Gdańska mało atrakcyjnie wygląda, praktycznie brak konkurencji jak na tak gęsto zaludniony teren. Znacie coś tańszego w tym rejonie? Kto jeszcze świadczy usługi na tym terenie?
marek90 
   

Zaglądajacy


Wiek: 43
Dołączył: Sob Kwi 02, 2011 17:09
Posty: 24
Skąd: Gdansk- Zaspa

PostWysłany: Pią Kwi 18, 2014 9:54    Temat postu: Re: Internet na Startowej 25 skąd najtaniej?

A byłeś w tej kablówce TTK na Zaspie na Pilotów obok spółdzielni czy w Market Software mieszczącej się w bloku na Startowej?Kiedyś korzystałem z tej drugiej i płaciłem 60,więc nadal tyle samo biorą?Obecnie korzystam z UPC. Z TTK jeszcze nie korzystałem.
Dodam że wczoraj w skrzynce pocztowej zastałem ulotkę z Vectry i na skrzynkach też Wink Więc pewnie niedługo się tu pojawi?Możliwe że przejeli TTK?Jak pisze na ulotce net u nich jest od 39.99 zł - 10 Mb/s lub można też wybrać za 44.99 zł -30 Mb/s z umową na czas nieokreślony.Ciekawe więc co teraz przy kończącej się umowie zaproponuje mi UPCSmile
sitemap 
   

Początkujacy


Wiek: 113
Dołączył: Czw Kwi 03, 2014 17:45
Posty: 8
Skąd: Zaspa

PostWysłany: Pią Maj 09, 2014 1:18    Temat postu: Re: Internet na Startowej 25 skąd najtaniej?

marek90 napisał:
A byłeś w tej kablówce TTK na Zaspie na Pilotów obok spółdzielni czy w Market Software mieszczącej się w bloku na Startowej?Kiedyś korzystałem z tej drugiej i płaciłem 60,więc nadal tyle samo biorą?Obecnie korzystam z UPC. Z TTK jeszcze nie korzystałem.
Dodam że wczoraj w skrzynce pocztowej zastałem ulotkę z Vectry i na skrzynkach też Wink Więc pewnie niedługo się tu pojawi?Możliwe że przejeli TTK?Jak pisze na ulotce net u nich jest od 39.99 zł - 10 Mb/s lub można też wybrać za 44.99 zł -30 Mb/s z umową na czas nieokreślony.Ciekawe więc co teraz przy kończącej się umowie zaproponuje mi UPCSmile

Sprawdzałem ofertę TTK (jeśli nie mylę, to ta dziwna osiedlowa sieć na Młyńcu) bardzo słabo wypadają, 60zł i brak zewnętrznego IP, wybrałem Netia 49zł/mc, zewnętrzny IP, 9miesiecy gratis przy umowie 24mc.
Oczywiście zależy wszystko od potrzeb, ja potrzebowałem tanio z zewnętrznym IP, prędkość dla mnie była sprawą drugorzędną.
Ogólnie Zaspa kiepsko wypada na tle innych dzielnic, dużo firm, dużo bloków, jednak oferta cenowo jednakowa, w wszystkich ceny zaczynają się od około 60zł (jakaś zmowa, że mniejszych pakietów nie mają?), w TTK za zewnętrzny IP trzeba jeszcze dodatkowo dopłacać.
marek90 
   

Zaglądajacy


Wiek: 43
Dołączył: Sob Kwi 02, 2011 17:09
Posty: 24
Skąd: Gdansk- Zaspa

PostWysłany: Nie Cze 15, 2014 16:47    Temat postu: Re: Internet na Startowej 25 skąd najtaniej?

W UPC płace około 50 zł -30 mbs i zewnętrzne IP ale mam też ich tv cyfrowa.Wiem że w nowych blokach jest też już Vectra i chcą wejść też na całą Zaspę.
tomek886 
   

Bywalec


Wiek: 37
Dołączył: Nie Sty 31, 2016 15:54
Posty: 25
Skąd: Zasoa

PostWysłany: Śro Lut 03, 2016 0:08    Temat postu: Re: Internet na Startowej 25 skąd najtaniej?

sitemap napisał:
marek90 napisał:
A byłeś w tej kablówce TTK na Zaspie na Pilotów obok spółdzielni czy w Market Software mieszczącej się w bloku na Startowej?Kiedyś korzystałem z tej drugiej i płaciłem 60,więc nadal tyle samo biorą?Obecnie korzystam z UPC. Z TTK jeszcze nie korzystałem.
Dodam że wczoraj w skrzynce pocztowej zastałem ulotkę z Vectry i na skrzynkach też Wink Więc pewnie niedługo się tu pojawi?Możliwe że przejeli TTK?Jak pisze na ulotce net u nich jest od 39.99 zł - 10 Mb/s lub można też wybrać za 44.99 zł -30 Mb/s z umową na czas nieokreślony.Ciekawe więc co teraz przy kończącej się umowie zaproponuje mi UPCSmile

Sprawdzałem ofertę TTK (jeśli nie mylę, to ta dziwna osiedlowa sieć na Młyńcu) bardzo słabo wypadają, 60zł i brak zewnętrznego IP, wybrałem Netia 49zł/mc, zewnętrzny IP, 9miesiecy gratis przy umowie 24mc.
Oczywiście zależy wszystko od potrzeb, ja potrzebowałem tanio z zewnętrznym IP, prędkość dla mnie była sprawą drugorzędną.
Ogólnie Zaspa kiepsko wypada na tle innych dzielnic, dużo firm, dużo bloków, jednak oferta cenowo jednakowa, w wszystkich ceny zaczynają się od około 60zł (jakaś zmowa, że mniejszych pakietów nie mają?), w TTK za zewnętrzny IP trzeba jeszcze dodatkowo dopłacać.

A gdzie ty na Zaspie masz Netie?Bo z tego co wiem to dopiero niedługo mają wejść na cały Młyniec,poza tym sieć kablowa Chopin już kładzie kable na Młyńcu.
sitemap 
   

Początkujacy


Wiek: 113
Dołączył: Czw Kwi 03, 2014 17:45
Posty: 8
Skąd: Zaspa

PostWysłany: Wto Lut 09, 2016 0:35    Temat postu: Re: Internet na Startowej 25 skąd najtaniej?

tomek886 napisał:
sitemap napisał:
marek90 napisał:
A byłeś w tej kablówce TTK na Zaspie na Pilotów obok spółdzielni czy w Market Software mieszczącej się w bloku na Startowej?Kiedyś korzystałem z tej drugiej i płaciłem 60,więc nadal tyle samo biorą?Obecnie korzystam z UPC. Z TTK jeszcze nie korzystałem.
Dodam że wczoraj w skrzynce pocztowej zastałem ulotkę z Vectry i na skrzynkach też Wink Więc pewnie niedługo się tu pojawi?Możliwe że przejeli TTK?Jak pisze na ulotce net u nich jest od 39.99 zł - 10 Mb/s lub można też wybrać za 44.99 zł -30 Mb/s z umową na czas nieokreślony.Ciekawe więc co teraz przy kończącej się umowie zaproponuje mi UPCSmile

Sprawdzałem ofertę TTK (jeśli nie mylę, to ta dziwna osiedlowa sieć na Młyńcu) bardzo słabo wypadają, 60zł i brak zewnętrznego IP, wybrałem Netia 49zł/mc, zewnętrzny IP, 9miesiecy gratis przy umowie 24mc.
Oczywiście zależy wszystko od potrzeb, ja potrzebowałem tanio z zewnętrznym IP, prędkość dla mnie była sprawą drugorzędną.
Ogólnie Zaspa kiepsko wypada na tle innych dzielnic, dużo firm, dużo bloków, jednak oferta cenowo jednakowa, w wszystkich ceny zaczynają się od około 60zł (jakaś zmowa, że mniejszych pakietów nie mają?), w TTK za zewnętrzny IP trzeba jeszcze dodatkowo dopłacać.

A gdzie ty na Zaspie masz Netie?Bo z tego co wiem to dopiero niedługo mają wejść na cały Młyniec,poza tym sieć kablowa Chopin już kładzie kable na Młyńcu.

Prawie wszędzie masz, Netia od jakiś 20lat jest na Młyńcu, kiedyś to nawet były dwie budki telefoniczne Netii
sitemap 
   

Początkujacy


Wiek: 113
Dołączył: Czw Kwi 03, 2014 17:45
Posty: 8
Skąd: Zaspa

PostWysłany: Wto Lut 09, 2016 1:29    Temat postu: Re: Internet na Startowej 25 skąd najtaniej?

tomek886 napisał:
sitemap napisał:
marek90 napisał:
A byłeś w tej kablówce TTK na Zaspie na Pilotów obok spółdzielni czy w Market Software mieszczącej się w bloku na Startowej?Kiedyś korzystałem z tej drugiej i płaciłem 60,więc nadal tyle samo biorą?Obecnie korzystam z UPC. Z TTK jeszcze nie korzystałem.
Dodam że wczoraj w skrzynce pocztowej zastałem ulotkę z Vectry i na skrzynkach też Wink Więc pewnie niedługo się tu pojawi?Możliwe że przejeli TTK?Jak pisze na ulotce net u nich jest od 39.99 zł - 10 Mb/s lub można też wybrać za 44.99 zł -30 Mb/s z umową na czas nieokreślony.Ciekawe więc co teraz przy kończącej się umowie zaproponuje mi UPCSmile

Sprawdzałem ofertę TTK (jeśli nie mylę, to ta dziwna osiedlowa sieć na Młyńcu) bardzo słabo wypadają, 60zł i brak zewnętrznego IP, wybrałem Netia 49zł/mc, zewnętrzny IP, 9miesiecy gratis przy umowie 24mc.
Oczywiście zależy wszystko od potrzeb, ja potrzebowałem tanio z zewnętrznym IP, prędkość dla mnie była sprawą drugorzędną.
Ogólnie Zaspa kiepsko wypada na tle innych dzielnic, dużo firm, dużo bloków, jednak oferta cenowo jednakowa, w wszystkich ceny zaczynają się od około 60zł (jakaś zmowa, że mniejszych pakietów nie mają?), w TTK za zewnętrzny IP trzeba jeszcze dodatkowo dopłacać.

A gdzie ty na Zaspie masz Netie?Bo z tego co wiem to dopiero niedługo mają wejść na cały Młyniec,poza tym sieć kablowa Chopin już kładzie kable na Młyńcu.

Jeśli ci chodzi o siedzibę fizyczną w postaci biura to nie znajdziesz, musisz do nich zadzwonić, nie wiem gdzie mają biuro i siedzibę.
tomek886 
   

Bywalec


Wiek: 37
Dołączył: Nie Sty 31, 2016 15:54
Posty: 25
Skąd: Zasoa

PostWysłany: Śro Lut 10, 2016 17:21    Temat postu: Re: Internet na Startowej 25 skąd najtaniej?

Ale nie ma od nich tu tv kablowej, a przynajmniej u mnie na Skarżyńskiego .Pytałem się ich kiedy tu będą,ale nie wiedzą.Mogą mi puki co tylko zaoferować bezprzewodowy net LTE.Z drugiej strony ktoś na forum Trójmiasto napisał że z tv kablową i netem na Młyniec oprócz Chopin wchodzi niedługo Netia,ale jak jak na razie widziałem samochody TV Kablowej i pracowników Chopin na ul.Startowej oraz na ul.Nagórskiego jak pracownicy podciągają światłowody od Orange.Jak się dowiedziałem od pracowników Chopin wykonujących prace jeszcze nie wiedzą kiedy dokładnie podłączą cały Młyniec.Wpierw zaczęli od Startowej potem będą podłączać Pilotów i dopiero jak podłącza całe osiedle to ruszą.Co do samych cen netu wnioskując z ich strony wypadają nawet drożej niż UPC,tylko jak się bierze net razem z TV wtedy połowę mniejszą opłatę biorą.Ale pewnie będą musieli tu obniżyć cennik jeśli chcą konkurować nawet z UPC. Od pracowników Orange dowiedziałem się że do wakacji powinni ruszyć z kablówką i netem.
sitemap 
   

Początkujacy


Wiek: 113
Dołączył: Czw Kwi 03, 2014 17:45
Posty: 8
Skąd: Zaspa

PostWysłany: Pią Lut 12, 2016 14:41    Temat postu: Re: Internet na Startowej 25 skąd najtaniej?

tomek886 napisał:
Ale nie ma od nich tu tv kablowej, a przynajmniej u mnie na Skarżyńskiego .Pytałem się ich kiedy tu będą,ale nie wiedzą.Mogą mi puki co tylko zaoferować bezprzewodowy net LTE.Z drugiej strony ktoś na forum Trójmiasto napisał że z tv kablową i netem na Młyniec oprócz Chopin wchodzi niedługo Netia,ale jak jak na razie widziałem samochody TV Kablowej i pracowników Chopin na ul.Startowej oraz na ul.Nagórskiego jak pracownicy podciągają światłowody od Orange.Jak się dowiedziałem od pracowników Chopin wykonujących prace jeszcze nie wiedzą kiedy dokładnie podłączą cały Młyniec.Wpierw zaczęli od Startowej potem będą podłączać Pilotów i dopiero jak podłącza całe osiedle to ruszą.Co do samych cen netu wnioskując z ich strony wypadają nawet drożej niż UPC,tylko jak się bierze net razem z TV wtedy połowę mniejszą opłatę biorą.Ale pewnie będą musieli tu obniżyć cennik jeśli chcą konkurować nawet z UPC. Od pracowników Orange dowiedziałem się że do wakacji powinni ruszyć z kablówką i netem.

Coś mieszasz Netia to nie LTE tylko kable, Netia nie wchodzi tylko już tu jest, wchodzi Multimedia, to był temat dotyczący konkretnego adresu, jeśli szukasz na innej ulicy i masz inne wymagania to załóż temat dotyczący konkretnej lokalizacji i swoich wymagań, gdyż ten temat dotyczy tylko Startowej
tomek886 
   

Bywalec


Wiek: 37
Dołączył: Nie Sty 31, 2016 15:54
Posty: 25
Skąd: Zasoa

PostWysłany: Pią Lut 12, 2016 15:24    Temat postu: Re: Internet na Startowej 25 skąd najtaniej?

sitemap napisał:
tomek886 napisał:
Ale nie ma od nich tu tv kablowej, a przynajmniej u mnie na Skarżyńskiego .Pytałem się ich kiedy tu będą,ale nie wiedzą.Mogą mi puki co tylko zaoferować bezprzewodowy net LTE.Z drugiej strony ktoś na forum Trójmiasto napisał że z tv kablową i netem na Młyniec oprócz Chopin wchodzi niedługo Netia,ale jak jak na razie widziałem samochody TV Kablowej i pracowników Chopin na ul.Startowej oraz na ul.Nagórskiego jak pracownicy podciągają światłowody od Orange.Jak się dowiedziałem od pracowników Chopin wykonujących prace jeszcze nie wiedzą kiedy dokładnie podłączą cały Młyniec.Wpierw zaczęli od Startowej potem będą podłączać Pilotów i dopiero jak podłącza całe osiedle to ruszą.Co do samych cen netu wnioskując z ich strony wypadają nawet drożej niż UPC,tylko jak się bierze net razem z TV wtedy połowę mniejszą opłatę biorą.Ale pewnie będą musieli tu obniżyć cennik jeśli chcą konkurować nawet z UPC. Od pracowników Orange dowiedziałem się że do wakacji powinni ruszyć z kablówką i netem.

Coś mieszasz Netia to nie LTE tylko kable, Netia nie wchodzi tylko już tu jest, wchodzi Multimedia, to był temat dotyczący konkretnego adresu, jeśli szukasz na innej ulicy i masz inne wymagania to załóż temat dotyczący konkretnej lokalizacji i swoich wymagań, gdyż ten temat dotyczy tylko Startowej


Nie mieszam,tak mi Netia odpisała na profilu Facebook.Zresztą jak wpisuje na ich stronie swój adres w dostępności usług,to mam info że jestem w zasięgu ich LTE.A z kąd wiesz że Multimedia wchodzi?Ja przechodząc przez Startową widzę prawie codziennie samochody kablówki Chopin i ostanio byli także przy bloku 25.Na klatkach coś już podłączają.I po co te rozdzielanie ulic?Rozumię jakbym mieszkał na Rozstajach,ale Młyniec to Młyniec jedno osiedle.I to nie ja napisałem że Netia wchodzi,tylko ktoś na forum Trójmiasto.
sitemap 
   

Początkujacy


Wiek: 113
Dołączył: Czw Kwi 03, 2014 17:45
Posty: 8
Skąd: Zaspa

PostWysłany: Pią Lut 12, 2016 17:09    Temat postu: Re: Internet na Startowej 25 skąd najtaniej?

tomek886 napisał:
sitemap napisał:
tomek886 napisał:
Ale nie ma od nich tu tv kablowej, a przynajmniej u mnie na Skarżyńskiego .Pytałem się ich kiedy tu będą,ale nie wiedzą.Mogą mi puki co tylko zaoferować bezprzewodowy net LTE.Z drugiej strony ktoś na forum Trójmiasto napisał że z tv kablową i netem na Młyniec oprócz Chopin wchodzi niedługo Netia,ale jak jak na razie widziałem samochody TV Kablowej i pracowników Chopin na ul.Startowej oraz na ul.Nagórskiego jak pracownicy podciągają światłowody od Orange.Jak się dowiedziałem od pracowników Chopin wykonujących prace jeszcze nie wiedzą kiedy dokładnie podłączą cały Młyniec.Wpierw zaczęli od Startowej potem będą podłączać Pilotów i dopiero jak podłącza całe osiedle to ruszą.Co do samych cen netu wnioskując z ich strony wypadają nawet drożej niż UPC,tylko jak się bierze net razem z TV wtedy połowę mniejszą opłatę biorą.Ale pewnie będą musieli tu obniżyć cennik jeśli chcą konkurować nawet z UPC. Od pracowników Orange dowiedziałem się że do wakacji powinni ruszyć z kablówką i netem.

Coś mieszasz Netia to nie LTE tylko kable, Netia nie wchodzi tylko już tu jest, wchodzi Multimedia, to był temat dotyczący konkretnego adresu, jeśli szukasz na innej ulicy i masz inne wymagania to załóż temat dotyczący konkretnej lokalizacji i swoich wymagań, gdyż ten temat dotyczy tylko Startowej


Nie mieszam,tak mi Netia odpisała na profilu Facebook.Zresztą jak wpisuje na ich stronie swój adres w dostępności usług,to mam info że jestem w zasięgu ich LTE.A z kąd wiesz że Multimedia wchodzi?Ja przechodząc przez Startową widzę prawie codziennie samochody kablówki Chopin i ostanio byli także przy bloku 25.Na klatkach coś już podłączają.I po co te rozdzielanie ulic?Rozumię jakbym mieszkał na Rozstajach,ale Młyniec to Młyniec jedno osiedle.I to nie ja napisałem że Netia wchodzi,tylko ktoś na forum Trójmiasto.

Adres musisz bardzo dokładnie wpisywać razem z literą klatki schodowej, jak im kiedyś podałem bez litery klatki schodowej to twierdzili, że nie ma możliwości (na infolini pracują osoby z innego miasta co nie mają pojęcia o Zaspie i infrastruktórze jaką posiadają ) najlepiej sprawdzić, czy masz kable od Netii na klatce schodowej, lub w piwnicy, jak tak to jest możliwość podłaczenia.
tomek886 
   

Bywalec


Wiek: 37
Dołączył: Nie Sty 31, 2016 15:54
Posty: 25
Skąd: Zasoa

PostWysłany: Pią Lut 12, 2016 19:33    Temat postu: Re: Internet na Startowej 25 skąd najtaniej?

Podałem im też klatkę i nawet kod pocztowy,ale dostępność jeśli chodzi o kabel jest tu nadal niedostępna.Dziwne,że taki wybiórczy zasięg tu mają.
marekk88 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Śro Mar 23, 2016 18:17
Posty: 18
Skąd: Gdańsk Zaspa

PostWysłany: Śro Mar 23, 2016 21:07    Temat postu: Re: Internet na Startowej 25 skąd najtaniej?

tomek886 napisał:
Podałem im też klatkę i nawet kod pocztowy,ale dostępność jeśli chodzi o kabel jest tu nadal niedostępna.Dziwne,że taki wybiórczy zasięg tu mają.

To czy masz dostępność Netii ,a raczej powinieneś mieć u siebie, możesz też sprawdzić na ich stronie np.tu...https://www.netia.pl/zamowienie_dom,2693.html.Trzeba koniecznie wpisać to razem np.tak 10c ,a nie oddzielnie 10 c,bo inaczej pokaże że nie masz dostępnych usług.Na osiedlu nie ma wszędzie studzienek Netii,ale Netia korzysta też z studzienek TP-Orange i na odwrót,więc nawet po kablach TP-Orange możesz skorzystać z ich Netu.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Forum Gdańsk

  

osiedla Gdańska:

  2 Potoki 3 Kolory Albatross Towers Alfa Park Ambasador Angielska Grobla Apartamenty Nadmorskie Apartamenty Przy Plaży Arkońska Astra Park Atrium Gdańskie Audiopolis Aura Gdańsk Avalon Awiator Bajkowy Park Baltic Center Barbakan Biskupia Górka Błękitna Kaskada Braci Majewskich Brętowska Brama Browar Gdański Brzozowy Park Budowlani Casa Patrizia Castilla (Kowale) Centralpark Chabrowe Chmielna Park Cieszynka City Park Copernicus Cytrusowe Czterobloki Cztery Kąty Cztery Oceany Cztery Pory Roku Długa Grobla Do Studzienki Dolina Dwóch Jezior Dolina Potęgowska Domy Przy Tanecznej Dwa Tarasy Dziedziniec Energooszczędne Fregata Futura Apartamenty Galeon Gardenia Garnizon Habenda Hiszpańskie Hokejowa Horyzont Jabłoniowa (INPRO) Jabłoniowa (PB Kokoszki) Jabłoniowy Sad Jary Jasień Jasień Park Jaworzniaków Jednorożca (Wroński) Jelitkowo Jelitkowski Dwór Jezioro Jasień Jodłowy Park Kameralne Kamienica Francuska Kamienica Pod Wrzosem Kamienice Magellana Kamienice Nad Motławą Kamienice Nad Strzyżą Kamieniczki Akademickie Kartuska 26 Kazimierz Kiełpino Górne Klimaty Klukowo Kochanowskiego 39 Kolorowe Krokusowe Królewskie Wzgórze Kryształowe Kwartał Kamienic Laurowe Lawendowe Wzgórza Leszczynowe Lipce Łostowice Maciejka Maćkowy Marina Primore Matemblewo Migowskie Tarasy Mila Baltica Miłe Miłe Wzgórze Morena Park Morenova Morenowe Wzgórze Myśliwska 17 Myśliwska Park Myśliwski Stok Myśliwskie Nad Jarem Nad Jeziorem Nad Wodą Nadmorski Dwór Neptun Park Niedźwiednik Nova Oliva Nowa Letnica Nowa Osowa Nowator Nowe Osiedle Nowiec Nowy Horyzont Olimp (Kowale) Oliwa Park Optima Orle Gniazdo Orunia Górna Osowa II Osowa Wodnika Ostoja Myśliwska Pana Tadeusza Parkowe Wzgórze Piastów Pięciu Mostów Piotrkowska 27 Platinum Park Platynowa Pogodne Pohulanka PB Górski Polonica Południowe Pomarańczowe Promienne Przeróbka Przy Srebrnej Ptasia Quattro Towers R.S.M. Budowlani Reduta Żbik Rezydencja Marina Robyg Sarnia Dolina Słoneczna Dolina Słoneczna Morena Słoneczne Słoneczne Wzgórza Słoneczniki Smęgorzyno Srebrzysta Podkowa (Kowale) Stary Chełm Stylowe Szafarnia Szmaragdowe Wzgórze Szpora 7 Św. Wojciech Świerkowe Świętokrzyskie Świętokrzyskie (PB EKO) Świrskiego Trzy Dęby Trzy Żagle Ujeścisko Vivaldiego Wieża Leszka Białego Wieżycka Wieżycka Folwark Wiktorii Wilanowska Willa Wajdeloty Wiszące Ogrody Wolne Miasto Wróbla Staw Wzgórze Elizy Wzgórze Focha Wzgórze Magellana Za Słoneczną Bramą Zabornia Zabytkowa Współczesna Zakoniczyn Zapiecek Zielona Dolina Zielone Zielony Stok Złota Karczma

dzielnice Gdańska:

  Aniołki Brętowo Brzeźno Chełm Jasień Kokoszki Krakowiec-Górki Zachodnie Letnica Matarnia Młyniska Nowy Port Oliwa Olszynka Orunia-Św. Wojciech-Lipce Osowa Piecki-Migowo (Morena) Południe Przymorze (Małe i Wielkie) Rudniki Siedlce Stogi z Przeróbką Strzyża Suchanino Śródmieście VII Dwór Wrzeszcz Wyspa Sobieszewska Wzgórze Mickiewicza Zaspa (Młyniec i Rozstaje) Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia

Forum Sopot

  

osiedla Sopotu:

  Aquarius Dolina Gołębiewska Grunwaldzka 93a Osiedle Marii Ludwiki Osiedle Mickiewicza Polana Świemirowska Przylesie Sopocka Rezydencja

dzielnice Sopotu:

  Brodwino Dolny Sopot Górny Sopot Kamienny Potok Karlikowo Świemirowo

Forum Gdynia

  

osiedla Gdyni:

  Albatros Altoria Apartamenty Altus Apartamenty Centrum Apartamenty Conrada Apartamenty Gdynia 3000 Apartamenty Na Polanie Baltic Villa Batorego 7 Bernadowo Cadena Park Chrobrego Columbus Demptowo Dolina Cisów Fikakowo Fort Forest Gdyńskie Gorczycowa 3 Horyzonty Gdyni Jantarowe Kamienica Bosmańska Kamienica Moderna Kasztanowa Kępa Redłowska Komandorskie Wzgórze Leśne Łanowa I Marco Polo Mistral Morskie Myśliwskie Tarasy Nad Kępą Nawigator Orłowska Bryza Parkowe Patio Róży Pomorska 57 Redłowska Kaskada Redłowski Stok Rezydencja Sokół Rezydencja Tarasy Sea Towers Shiraz Park Skłodowska 8 Skłodowskiej Sojowa Sokółka Sokółka Zielenisz Śniadeckich 4 Transatlantyk Uranowa Villa Spokojna Wiczlino Ogród Willa Nad Morzem Witawa Zacisze Leśne Zielona Dolina Zielone

dzielnice Gdyni:

  Babie Doły Chwarzno - Wiczlino Chylonia Cisowa Dąbrowa Działki Leśne Grabówek Kamienna Góra Karwiny Leszczynki Mały Kack Obłuże Oksywie Orłowo Pogórze Pustki Cisowskie - Demptowo Redłowo Śródmieście Wielki Kack Witomino (Radiostacja i Leśniczówka) Wzgórze Św. Maksymiliana

W REGIONIE:
Bytów Chojnice Gdańsk Gdynia Hel Jastarnia Kartuzy Kąty Rybackie Kolbudy Koleczkowo Kosakowo Kościerzyna Krynica Morska Kwidzyn Lębork Łeba Łęgowo Malbork Mierzeszyn Pruszcz Gdański Pszczółki Puck Reda Rotmanka Rumia Słupsk Sopot Starogard Gdański Straszyn Tczew Ustka Wejherowo Władysławowo Żukowo

      FORUM GDAŃSK     FORUM SOPOT     FORUM GDYNIA     FORUM PRUSZCZ GDAŃSKI     FORUM STRASZYN

    FILMY Gdańsk/Sopot/Gdynia      TRÓJMIEJSKA GALERIA      Co warto zobaczyć na świecie?

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama