portal osiedli, dzielnic i miast

Gdańsk Zaspa - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Zaspa Rozstaje » Forum » c.d. sprawy pani Wiesi
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

c.d. sprawy pani Wiesi

Idź do strony Poprzednia    1, 2     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
jasiek.n 
   

Nowy na forum


Dołączył: Czw Lis 16, 2017 16:32
Posty: 2
Skąd: Zaspa

PostWysłany: Czw Lis 16, 2017 16:38    Temat postu: Re: c.d. sprawy pani Wiesi

Pytanie nie jest bezczelne, tylko trafia w samo sedno!
Wszyscy dziwimy się dlaczego pani cały czas tak wściekle atakuje panią prezes.
Bo ile szkód narobił dla spółdzielni z-ca, to wiemy, ale pani Mariola - przecież ona nic złego nie zrobiła, a pani ujada i ujada!
No, ale teraz wszystko jasne - potrzebna ciepła posadka dla mężusia!
Wstyd proszę pani, straszny wstyd!
Red.Cebula 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Czw Lut 25, 2010 10:07
Posty: 215
Skąd: ze świata obiektywności

PostWysłany: Czw Lis 16, 2017 18:36    Temat postu: Re: c.d. sprawy pani Wiesi

kto tu nowy jeszcze bedzie bronil Pani Prezes?????
musicie jej bronic bo gracie w jednej druzynie

ja caly czas jestem za odwolaniem calego Zarządu
jeszcze niedawno nie powiedzialbym nic złego na tę kobiete .....
ale teraz po jej mailach , po ujadaniu , ktore trwa na forum<po kolejnych spiskowych teoriach na mój temat za te bzdury ,za wulgaryzmy , chamstwo i bezczelne ladoawanie sie w moje zycie prywatne widze jak niski stanowicie Panstwo poziom

Czy red cebula kiedykolwiek atakowal czyjes zycie prywatne????
Otoz nie -tylko sprawy zwiazane z nieudolnoscią naszych organów SMR- za ktorych prace ciezko i sowicie płacimy.
I co mamy w zamian ?????Leniwa , beznadziejna rade i sklocony Zarzad!!!!!
ktory zajmuje sie plotami i wzajemnym oskarzaniem.

Pan red czosnek zas tak potrafi sie gloryfikowac i samozachwalac
, ze to jest naprawdę chore.
Zawsze mowiłem razmawiajac z panem----
ZA SŁOWAMI MUSZA ISC CZYNY!!!!
Niestety pan co innego robi a co innego mówi- i to WLASNIE NAZYWA SIE DWULICOWOŚĆ

jESTESCIE pAŃSTWO MOCNO ZAKŁAMANI.

Wasza teoria spiskowa n t kto ma zasiasc na stołku prezesa
jest niemozliwie glupia .A swoja droga .....moze to jest naprawde dobry pomysl hahahaha
Nareszcie pewnie bylby porzadek w tej rozpytlowanej spóldzielni.
Prosze przestac wymyslac glupoty, prosze zabrac sie za uczciwa i rzetelna prace
a nikt na forum nie bedzie sie czepial nieudolnych organow naszej spoldzielni
Red_Czosnek 
   

Bywalec


Dołączył: Nie Paź 15, 2017 15:40
Posty: 26
Skąd: Gdańsk Zaspa

PostWysłany: Czw Lis 16, 2017 20:44    Temat postu: Re: c.d. sprawy pani Wiesi

Szanowny red. Cebulo,
przyznaję, że obserwowałem z zaciekawieniem tę ostatnią wymianę ciosów między Panem, a innymi forumowiczami.
Nie chciałem się włączać, ale ponieważ zostałem wezwany do tablicy, więc odpowiem.
Schlebiałoby mi to, że uważałby Pan, że Red. Czosnek, to P. Prezes, gdybym nie sądził, że Pan sam w to nie wierzy, a wysyła takie informacje jedynie na zewnątrz, licząc na to, że może dadzą się na to nabrać mniej zorientowani czytelnicy.
A wszystko dlatego, że nie potrafi Pan zbić moich twardych, merytorycznych argumentów.
Więc, jak to już pisałem w wątku "Apel do zarządu", we wpisie z dn. 11.11, próbuje Pan podważyć siłę moich stwierdzeń, tym że niby są stronnicze i nieobiektywne, no bo przecież to pisze P. Prezes we własnej obronie.
Otóż P. Prezes nie musi się bronić na forum, bo jej wystarczy do obrony, to czego już dokonała i co robi nadal.
My, członkowie spółdzielni, którzy patrzymy na to obiektywnie, widzimy to doskonale.
A Pan (zakładam, że to nieprawda, że ma Pan osobisty interes w usunięciu P. Prezes) jest chyba zaślepiony nienawiścią do niej.

Ale czy Pan nie widzi, że w tej nienawiści jest Pan cokolwiek osamotniony?

Mam dla Pana propozycję - zawrzyjmy rozejm. Dla dobra spółdzielni zjednoczmy swoje wysiłki w pierwszej kolejności w jednym celu - usunięcia wiceprezesa!

Jeżeli uda nam się to osiągnąć, a okaże się, że w spółdzielni nadal źle się dzieje - to ja będę pierwszą osobą, która będzie zwalczać kolejnych winowajców!

A na koniec powiem, że P. Prezes to bardzo skromna osoba i moim zdaniem nigdy w życiu nie użyłaby takiego podstępu, żeby na forum mieszkańców, pod pseudonimem wychwalać samą siebie.

Ale, tak jak już napisałem, jestem pewien, że Pan sam w to nie wierzy, tylko z premedytacją puszcza to w świat, nie doceniając inteligencji naszych forumowiczów i licząc, że ktoś z nich da się na to nabrać!!!
Red.Cebula 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Czw Lut 25, 2010 10:07
Posty: 215
Skąd: ze świata obiektywności

PostWysłany: Pią Lis 17, 2017 10:44    Temat postu: Re: c.d. sprawy pani Wiesi

NIENAWISC????
prosze Panstwa -takie uczucia wg mnie charakteryzuja ludzi o niskim z reguły poziomie emocjonalnym i inteletualnym.
A do takich siebie nie zaliczam.
Jak cos mi w zyciu nie odpowiada to omijam to szerokim łukiem.
Staram sie byc osobą tolerancyjna dla ludzkich ułomnosci.

Apropos dalszej gloryfikacji P.Prezes
i pisania czego to dokonała i co robi nadal
prosze wyartykułować dokonania dotychczasowe P Prezes
Chetnie mieszkańcy z tym sie zapoznaja.

Mnie jednak bardzo utkwiło w pamieci Walne Zebranie w 2015 roku
kiedy Zarząd zaproponował zmiany a Statucie.
Pani Prezes wowczas tak usilnie namawiła zebranych członków walnego zgromadzenia do głosowania nad zmianami , iz pomyslaby ktos , ze to miały byc zmany pozytywne dla członków SMR.

Nic bardziej mylnego!!!!!
Przegłosowane wówczas zmiany sa bardzo niekorzystne dla czlonków naszej spoldzielni!!!!!
Sa natomiast bardzo korzystne dla organów SMR!!!!!!

Jesli ktos tego ciagle nie rozumie to znaczy , ze chowa głowe w piasek.
Pozdrawiam i zycze wiecej pozytywnego myślenia.
Red.Cebula 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Czw Lut 25, 2010 10:07
Posty: 215
Skąd: ze świata obiektywności

PostWysłany: Nie Lis 19, 2017 16:16    Temat postu: Re: c.d. sprawy pani Wiesi

Sprostowanie do powyzszego postu

oczywiscie mowa jest o Walnych Zgromadzeniach w 2016 roku.
wowczas to przegłosowano te szkodliwe dla członków zmany prawne w Statucie.
A komu za to mozemy wszyscy podziekować??
Obecnemu Zarzadowi !!!, ktory juz od poczatku zmanipulował członków.
Red_Czosnek 
   

Bywalec


Dołączył: Nie Paź 15, 2017 15:40
Posty: 26
Skąd: Gdańsk Zaspa

PostWysłany: Pon Lis 20, 2017 18:10    Temat postu: Re: c.d. sprawy pani Wiesi

Szanowny Panie red. Cebulo,

Ta zmiana w statucie, która nam się najbardziej nie podoba, czyli podział walnego na 5 części, została wprowadzona nie przez zarząd, tylko z inicjatywy członków. Zmiany w statucie, które wprowadził zarząd to:

1. pełnomocnictwa (które w tej chwili z mocy ustawy są już obowiązkowe);
2. uregulowanie prawa do umarzania na koniec roku części odsetek (do tej pory było to maksimum 15 zł);
3. brak wymogu 50% głosów przy wyborze do rady nadzorczej - temu też jestem przeciw, ale co zrobić - członkowie przegłosowali Sad.

Zasługi P. Prezes dla spółdzielni opisuję w oddzielnym wątku.
orlowianka 
   

Nowy na forum


Wiek: 58
Dołączył: Pon Lut 06, 2012 23:23
Posty: 4
Skąd: Gdańk

PostWysłany: Pią Lis 24, 2017 19:55    Temat postu: Re: c.d. sprawy pani Wiesi

Włączając się do dyskusji pragnę zauważyć,że nie tylko Zarząd ale i całą RN nalezy wymienić, oraz zrezygnować z usług mecenasa Frymarka. To on jest animatorem i kreatorem polityki personalnej Sp-ni.To on podzielił Walne Zgromadzenie na 5 części, łamiąc postanowienia WZ, które zaakceptowało podział tylko na dwie części. A zrobił to tylko dlatego by uratować tyłek w-ce prezesa.Walne na którym członkowie jednej grupy nie mogą przekazać swoich racji innej grupie Walnego, blokuje dopływ informacji i komunikacji między grupami. I o to własnie chodzi.By Zarząd i RN mogły swobodnie manipulować niezorientowanymi członkami Spółdzielni buntując ich p-w sobie w niewygodnych dla Zarządu i Rady układach.
Red_Czosnek 
   

Bywalec


Dołączył: Nie Paź 15, 2017 15:40
Posty: 26
Skąd: Gdańsk Zaspa

PostWysłany: Sob Lis 25, 2017 1:31    Temat postu: Re: c.d. sprawy pani Wiesi

Droga Orłowianko,

Nie wiem, czy czytała Pani moje poprzednie posty w różnych wątkach .

Opisuję w nich szczegółowo, dlaczego trzeba wymienić nie zarząd, a wiceprezesa.

Nie chcę się powtarzać, więc odsyłam Panią do ich lektury.

Co do RN, wystarczy wymienić 6 osób: Ścińskiego, Wiśniewskiego, Brycha, Iwaniuk, Maciejewicz i Finster. To są poplecznicy NIżniowskiego i tych trzeba się pozbyć razem z ich mocodawcą.

Co do Frymarka, to od jakiegoś czasu lawiruje, bo sercem jest po stronie wiceprezesa, ale doskonale zdaje sobie sprawę z tego, kto mu płaci i kto ewentualnie może przestać mu płacić, więc stara się nie występować zbyt ostro przeciwko P. Prezes. Ja jestem pewien, że problem z Frymarkiem zniknie w tym samym momencie, gdy zniknie ze spółdzielni NIżniowski. Natomiast kompletną bzdurą jest, że Frymark ma jakikolwiek wpływ na politykę personalną. Jedyną osobą odpowiedzialną za tę kwestię jest P. Prezes. Ściński i Wiśniewski właśnie chcą uchwalić regulamin pracy zarządu, w którym nadają takie uprawnienia wiceprezesowi, ale to jest niezgodne ze statutem, więc mogą sobie uchwalać, a to i tak nie będzie obowiązywało!
Red_Czosnek 
   

Bywalec


Dołączył: Nie Paź 15, 2017 15:40
Posty: 26
Skąd: Gdańsk Zaspa

PostWysłany: Sob Lis 25, 2017 3:05    Temat postu: Re: c.d. sprawy pani Wiesi

Dodam jeszcze, że ta ich radosna twórczość epistolograficzna jest również niezgodna z kodeksem pracy!
Red.Cebula 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Czw Lut 25, 2010 10:07
Posty: 215
Skąd: ze świata obiektywności

PostWysłany: Sob Lis 25, 2017 11:11    Temat postu: Re: c.d. sprawy pani Wiesi

Panie red. Czosnek
Strasznie zrobił sie pan aktywny.....
Broni pan swa bujna piersia Pani Prezes jak lew.

Przypominam panu
To my członkowie opłacxamy całe to towarzystwo
Zarówno Zarząd jak i Rade , pracowników oraz obsługe prawną.

To co sie ostatnio dzieje na tym forum - wpisy pełne chamstwa , glupie , prymitywne posty ....tego jeszcze niedawno nie było.
Zaczęło sie od kiedy do forum dołączyło kilku popleczników Pani Prezes.

Wieczne odpisywanie pana na posty i udawadnianie w kazdym z nich , ze trzeba koniecznie pozbyć sie wice jest jak juz wczesniej kiedys wspomnałem typowym opętaniem na punkcie tego człowieka.

Tak jak napisała -orłowianka-wszyscy sa do wymiany!!!!!!
Cały rozpytlowany , rozplotkowany Zarząd oraz
cała leniwa kompletnie niekompetentna rada
Brak kompetencji mogłbym wybaczyc ale LENISTWA ABSOLUTNIE NIE!!!!!

red . Czosnek pisanie o zasługach prezesa tej spoldzielni jest kompletnym niewypałem.
Zadne to zasługi a wrecz odwrotnie!!!
Prosimy o te twarde dowody przeciwko wice
Jak dotąd jest to typowe blablanie.
Podobno juz przed tegorocznym Walnym mieliscie te twarde dowody
ale ja osobiscie ich nie usłyszałem.

I jeszcze jedna wazna uwaga
Te przepraszam pierdoły , ktore zaślepieni entuzjasci Pani Prezes wymieniaja jako zasługi
ja odczytuje jako zwykła prace, obowiązek Zarzadu spoldzieln wzgledem jej czlonkow uregulowana prawem czyli regulaminem, ktory obowiazuje zarowno Zarzad jak i członkow.

Wypisywanie postow nt jak sie bawiono na spotkaniu z Volta , jakie było wino , przystawki itp jest zenujace.
Moze jeszcze dowiemy sie kto z kim tańczylł i jakie " powodzenie" miały nasze panie itp.

Tak wiec ja tez bede monotematyczny
Zarzad i Rada do wymiany!!!!!!
Red_Czosnek 
   

Bywalec


Dołączył: Nie Paź 15, 2017 15:40
Posty: 26
Skąd: Gdańsk Zaspa

PostWysłany: Wto Lis 28, 2017 0:56    Temat postu: Re: c.d. sprawy pani Wiesi

O niektórych twardych dowodach pisałem już 11.11. Proszę sobie jeszcze raz poczytać.

O wcześniejszych dowodach, które były poruszane na walnym, to chyba Pan nie usłyszał, bo nie chciał Pan usłyszeć.

Na szczęście olbrzymia część członków spółdzielni usłyszała i dlatego NIżniowski nie dostał absolutorium!!!
Red.Cebula 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Czw Lut 25, 2010 10:07
Posty: 215
Skąd: ze świata obiektywności

PostWysłany: Sob Paź 27, 2018 10:25    Temat postu: Re: c.d. sprawy pani Wiesi

temat Pani Wiesi uwazam za zamknięty
sama zrezygnowala z pracy ale wg mnie jest to odejście wymuszone
tak dzieje sie ostatnio w spoldzielni rowniez z innymi pracownikami ......i.co????zostaną niebawem same niedojdy i lizusy??????
Odpowiedz do tematu Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzednia    1, 2
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Forum Gdańsk

  

osiedla Gdańska:

  2 Potoki 3 Kolory Albatross Towers Alfa Park Ambasador Angielska Grobla Apartamenty Nadmorskie Apartamenty Przy Plaży Arkońska Astra Park Atrium Gdańskie Audiopolis Aura Gdańsk Avalon Awiator Bajkowy Park Baltic Center Barbakan Biskupia Górka Błękitna Kaskada Braci Majewskich Brętowska Brama Browar Gdański Brzozowy Park Budowlani Casa Patrizia Castilla (Kowale) Centralpark Chabrowe Chmielna Park Cieszynka City Park Copernicus Cytrusowe Czterobloki Cztery Kąty Cztery Oceany Cztery Pory Roku Długa Grobla Do Studzienki Dolina Dwóch Jezior Dolina Potęgowska Domy Przy Tanecznej Dwa Tarasy Dziedziniec Energooszczędne Fregata Futura Apartamenty Galeon Gardenia Garnizon Habenda Hiszpańskie Hokejowa Horyzont Jabłoniowa (INPRO) Jabłoniowa (PB Kokoszki) Jabłoniowy Sad Jary Jasień Jasień Park Jaworzniaków Jednorożca (Wroński) Jelitkowo Jelitkowski Dwór Jezioro Jasień Jodłowy Park Kameralne Kamienica Francuska Kamienica Pod Wrzosem Kamienice Magellana Kamienice Nad Motławą Kamienice Nad Strzyżą Kamieniczki Akademickie Kartuska 26 Kazimierz Kiełpino Górne Klimaty Klukowo Kochanowskiego 39 Kolorowe Krokusowe Królewskie Wzgórze Kryształowe Kwartał Kamienic Laurowe Lawendowe Wzgórza Leszczynowe Lipce Łostowice Maciejka Maćkowy Marina Primore Matemblewo Migowskie Tarasy Mila Baltica Miłe Miłe Wzgórze Morena Park Morenova Morenowe Wzgórze Myśliwska 17 Myśliwska Park Myśliwski Stok Myśliwskie Nad Jarem Nad Jeziorem Nad Wodą Nadmorski Dwór Neptun Park Niedźwiednik Nova Oliva Nowa Letnica Nowa Osowa Nowator Nowe Osiedle Nowiec Nowy Horyzont Olimp (Kowale) Oliwa Park Optima Orle Gniazdo Orunia Górna Osowa II Osowa Wodnika Ostoja Myśliwska Pana Tadeusza Parkowe Wzgórze Piastów Pięciu Mostów Piotrkowska 27 Platinum Park Platynowa Pogodne Pohulanka PB Górski Polonica Południowe Pomarańczowe Promienne Przeróbka Przy Srebrnej Ptasia Quattro Towers R.S.M. Budowlani Reduta Żbik Rezydencja Marina Robyg Sarnia Dolina Słoneczna Dolina Słoneczna Morena Słoneczne Słoneczne Wzgórza Słoneczniki Smęgorzyno Srebrzysta Podkowa (Kowale) Stary Chełm Stylowe Szafarnia Szmaragdowe Wzgórze Szpora 7 Św. Wojciech Świerkowe Świętokrzyskie Świętokrzyskie (PB EKO) Świrskiego Trzy Dęby Trzy Żagle Ujeścisko Vivaldiego Wieża Leszka Białego Wieżycka Wieżycka Folwark Wiktorii Wilanowska Willa Wajdeloty Wiszące Ogrody Wolne Miasto Wróbla Staw Wzgórze Elizy Wzgórze Focha Wzgórze Magellana Za Słoneczną Bramą Zabornia Zabytkowa Współczesna Zakoniczyn Zapiecek Zielona Dolina Zielone Zielony Stok Złota Karczma

dzielnice Gdańska:

  Aniołki Brętowo Brzeźno Chełm Jasień Kokoszki Krakowiec-Górki Zachodnie Letnica Matarnia Młyniska Nowy Port Oliwa Olszynka Orunia-Św. Wojciech-Lipce Osowa Piecki-Migowo (Morena) Południe Przymorze (Małe i Wielkie) Rudniki Siedlce Stogi z Przeróbką Strzyża Suchanino Śródmieście VII Dwór Wrzeszcz Wyspa Sobieszewska Wzgórze Mickiewicza Zaspa (Młyniec i Rozstaje) Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia

Forum Sopot

  

osiedla Sopotu:

  Aquarius Dolina Gołębiewska Grunwaldzka 93a Osiedle Marii Ludwiki Osiedle Mickiewicza Polana Świemirowska Przylesie Sopocka Rezydencja

dzielnice Sopotu:

  Brodwino Dolny Sopot Górny Sopot Kamienny Potok Karlikowo Świemirowo

Forum Gdynia

  

osiedla Gdyni:

  Albatros Altoria Apartamenty Altus Apartamenty Centrum Apartamenty Conrada Apartamenty Gdynia 3000 Apartamenty Na Polanie Baltic Villa Batorego 7 Bernadowo Cadena Park Chrobrego Columbus Demptowo Dolina Cisów Fikakowo Fort Forest Gdyńskie Gorczycowa 3 Horyzonty Gdyni Jantarowe Kamienica Bosmańska Kamienica Moderna Kasztanowa Kępa Redłowska Komandorskie Wzgórze Leśne Łanowa I Marco Polo Mistral Morskie Myśliwskie Tarasy Nad Kępą Nawigator Orłowska Bryza Parkowe Patio Róży Pomorska 57 Redłowska Kaskada Redłowski Stok Rezydencja Sokół Rezydencja Tarasy Sea Towers Shiraz Park Skłodowska 8 Skłodowskiej Sojowa Sokółka Sokółka Zielenisz Śniadeckich 4 Transatlantyk Uranowa Villa Spokojna Wiczlino Ogród Willa Nad Morzem Witawa Zacisze Leśne Zielona Dolina Zielone

dzielnice Gdyni:

  Babie Doły Chwarzno - Wiczlino Chylonia Cisowa Dąbrowa Działki Leśne Grabówek Kamienna Góra Karwiny Leszczynki Mały Kack Obłuże Oksywie Orłowo Pogórze Pustki Cisowskie - Demptowo Redłowo Śródmieście Wielki Kack Witomino (Radiostacja i Leśniczówka) Wzgórze Św. Maksymiliana

W REGIONIE:
Bytów Chojnice Gdańsk Gdynia Hel Jastarnia Kartuzy Kąty Rybackie Kolbudy Koleczkowo Kosakowo Kościerzyna Krynica Morska Kwidzyn Lębork Łeba Łęgowo Malbork Mierzeszyn Pruszcz Gdański Pszczółki Puck Reda Rotmanka Rumia Słupsk Sopot Starogard Gdański Straszyn Tczew Ustka Wejherowo Władysławowo Żukowo

      FORUM GDAŃSK     FORUM SOPOT     FORUM GDYNIA     FORUM PRUSZCZ GDAŃSKI     FORUM STRASZYN

    FILMY Gdańsk/Sopot/Gdynia      TRÓJMIEJSKA GALERIA      Co warto zobaczyć na świecie?

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama