portal osiedli, dzielnic i miast

Gdańsk Zaspa - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Zaspa Rozstaje » Forum » Najnowsze działania rady nadzorczej
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Najnowsze działania rady nadzorczej

Idź do strony 1, 2    Następna     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
doradca12 
   

Nowy na forum


Wiek: 74
Dołączył: Czw Lis 09, 2017 12:56
Posty: 4
Skąd: gdansk

PostWysłany: Śro Lis 15, 2017 9:18    Temat postu: Najnowsze działania rady nadzorczej

Wiadomość z ostatniej rady:
Przewodniczący i zastępca dostali nowe zadanie
Mają zmienić regulamin zarządu.
Jest to sprawa dość tajemnicza bo sami nie wiedzieli jakich zmian dokonali!!!!
Ciekawe kto im przygotował i na czyje zlecenie działają???
Czy ktoś coś wie?
czlonek123 
   

Początkujacy


Wiek: 43
Dołączył: Pon Lis 13, 2017 8:47
Posty: 9
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Śro Lis 15, 2017 11:35    Temat postu: Re: Najnowsze działania rady nadzorczej

Na Zaspie od dawna niesie się wieść, że Pan przewodniczący Rady Nadzorczej - Ściński i jego zastępca - Wiśniewski bardzo sprzyjają wice prezesowi Niżniowskiemu.
Byłem na ostatniej Radzie Nadzorczej i zorientowałem się, że wice prezedsowi, poprzez zmianę regulaminu pracy zarządu, przewodniczący rady i wice chcą zwiększyć uprawnienia.
Uprawnienia Pan wice prezes posiada i to ogromne w zakresie przetargów, remontów, odbiorów, całej sfery technicznej i wszystkich spraw z tym związanych.
Osiedle jak widzimy jest zaniedbane i brudne klatki schodowe, zaniedbane podwórka, dziurawe dachy , chodniki i ulice należące do spóldzielni, pozawierane umowy niekorzystne dla członków spółdzielni itd...
Jakich uprawnień chce Pan Niżniowski? Jedna sfera, za którą odpowiada jest tak zaniedbana, i za to rozliczymy członków Rady Nadzorczej i wice prezesa na Walnym Zgomadzeniu, już niedługo , w czerwcu.
Red.Cebula 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Czw Lut 25, 2010 10:07
Posty: 215
Skąd: ze świata obiektywności

PostWysłany: Śro Lis 15, 2017 12:06    Temat postu: Re: Najnowsze działania rady nadzorczej

Szanowny czlonku 123
tego nie da sie juz czytać
ciągłe ataki na vice .....
A ja sie pytam co z odpowiedzialnościa głównego prezesa tej spoldzielni??
On ma klapki na oczach? on za nic nie odpowiada?
Wrecz przeciwnie, wiec prosze zastanowic sie nad tym frontalnym atakiem do jednej bramki...
Drugi raz nawoluje pan do poczekania na WZ w czerwcu i rozliczenia wszystkich winnych niedociągnieciom i roznym uchybieniom.

Przeciez to sie nie moze udac!!!!!!
Zarzad juz od samego poczatku swojego wspolnego panowania nawolywal czlonkow WZ zreszta ze skutkiem dla siebie pozytywnym---do zmiany Statutu.
Tak sie stalo -mamy zebrania w kilku czesciach- czyli na WZ nie ma mozliwosci podjecia uchwaly o odwołaniu ze stanowiska czlonka Zarządu

Jezeli nawet Zarzad nie uzyska absolutorium to nie znaczy , ze jest automatycznie odwołany.

Moze to zrobic pozniej RN
Ale obecna tez tego zrobi, poniewaz jest to rada ulotkowa.
Sa to czlonkowie ktorych "zaakceptowali" wowczas jeszcze zgodnie współpracujacy ze soba członkowie obecnego Zarządu

Wiec prosze nie wypisywac BZDUR!!!!!!
czlonek123 
   

Początkujacy


Wiek: 43
Dołączył: Pon Lis 13, 2017 8:47
Posty: 9
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Śro Lis 15, 2017 15:59    Temat postu: Re: Najnowsze działania rady nadzorczej

Panie Cebula, he he, widać broni Pan wice prezesa całà piersią. Zdenerwował siè pan troszkę😁. Obecna prezes jak wiem pierwszy raz sprawuje swoją funkcję w spółdzielni i jak mówią mieszkańcy pracuje rzetelnie. Natomiast pana wice prezes w ilu był spółdzielniach ? Jak z nich odszedł? Te informacje można wyczytć w internecie , w 11 czy w większej liczbie? Doświadczenie więc ma , ale pytanie w czym? Członkowie są niezadowoleni z jego pracy i z jego decyzji oraz podpisanych przez niego na długie lata niekorzystnych umów. Ten człowiek powinien odejść jak najszybciej dla dobra ogółu. Walne zebranie pozwoli członkom rozwiązać wiele problemów. I tym razem zapewniam panie Cebula w naszej spódzielni zapanuje wreszcie prawo. Tylko spokój Panie Cebula 😁
Red.Cebula 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Czw Lut 25, 2010 10:07
Posty: 215
Skąd: ze świata obiektywności

PostWysłany: Śro Lis 15, 2017 16:30    Temat postu: Re: Najnowsze działania rady nadzorczej

Oj czlonku 123
czy Ty naprawde wierzysz w to co piszesz?
Czy czytasz uwaznie moje wpisy?
podejrzewam , ze masz z tym problem
Od czasu wyboro prezesa N.- jeszcze jak byl kandydatem -przestrzegalem przed tym panem.
Wszystko lub prawie wszystko zostalo napisane na jego temat oraz pracy w poprzednich społdzielniach na google
Swietnie wiedzieli o tym członkowie poprzedniej rady a mimo to ...zatrudniono tego pana.
I własnie dlatego poprzednia rada czyli panie -Krysia , Bozenka , Zosia i inni czlonkowie powiini poniesc odpowiedzialnosc finansowa za swoje dzialania.
BYLO TO DZIALANIE NA SZKODE CZLONKOW SM ROZSTAJE.!!!!!
I prosze , zeby Red_Czosnek nie moralizowal , ze kazdy moze sie pomylic.
Otoz Nie!!!Teraz odwracacie przyslowiowego kota ogonem.
Ci ludzie raz na zawsze powinni byc odsunieci od pracy w RN!!!!!
A juz czekaja na nastepna kadencje.

I prosze nie wmawiac mi , ze bronie pana Tomasza pelna piersia
Jest to KLAMSTWO
Trudmo wiec czlonku 123 nie wkurzyc sie na Twoje wpisy.
I przestaN wypisywac farmazony co to niby zostanie zrobione na przyszlym WZ.
Jak napisalem , tak swiadomie zmieniono Statut, ze obecnie wg prawa jest to niemozliwe., zeby odwolac kogokolwiek.
Jak tego nie rozumiesz , to sie nie wypowiadaj.
czlonek123 
   

Początkujacy


Wiek: 43
Dołączył: Pon Lis 13, 2017 8:47
Posty: 9
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Śro Lis 15, 2017 17:04    Temat postu: Re: Najnowsze działania rady nadzorczej

Panie Cebula, porozmawiamy na Walnym Zebraniu. Teraz z Panem skończyłem, nie ma sensu, pan i tak nic nie rozumie. Zapewniam pana nic wieczne nie trwa, wszystko zostanie rozliczone, pozdrawiam 😁
Pan_Prezes 
   

Początkujacy


Dołączył: Pią Lis 10, 2017 0:54
Posty: 6
Skąd: miasta

PostWysłany: Śro Lis 15, 2017 18:12    Temat postu: Re: Najnowsze działania rady nadzorczej

cebularz, zapomniałeś o swoim pupilu Włodziu!
Red.Cebula 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Czw Lut 25, 2010 10:07
Posty: 215
Skąd: ze świata obiektywności

PostWysłany: Śro Lis 15, 2017 23:06    Temat postu: Re: Najnowsze działania rady nadzorczej

czlonku 123
fakt nic wiecznie nie trwa
ale prawo jest prawem i do niego trzeba sie stosowac.....
Red.Cebula 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Czw Lut 25, 2010 10:07
Posty: 215
Skąd: ze świata obiektywności

PostWysłany: Sob Wrz 08, 2018 12:31    Temat postu: Re: Najnowsze działania rady nadzorczej

mam propozycje dla Rady nadzorczej
skoro juz wreszcie odważyliście sie i naprawiiliscie bład poprzedniej rady,
czyli zwolniliscie Pana Tomasza
zrobcie jeszcze jeden odwazny krok
a mianowicie naprawcie drugi bład poprzedniej rady i .........zwolnijcie z pracy obecną prezes

jezeli nie widzicie , ze popelnono ogromna pomyłke tzn , ze nie posiadacie tzw -jaj-sorry
wg mnie ta pani kompletnie sie nie sprawdza w pracy
Osoby , ktorymi rządzą tak silne osobiste emocje a nie zdrowy rozsądek nie powinny brac sie za zarzadzanie majatkiem oraz ludzmi

To tak jak z tym balaganem na osiedlu, wszedzie beznadzieja
Wg mnie tak nietrafionego prezesa ta spoldzielnia nigdy nie miala
Czy jakies fatum wisi nad nasza spoldzielnia , czy ktoś celowo chce ja rozwaliC???????

a moze kochana rado dacie podwyzke Pani M????????
hahahahaha
jezeli tak to.....z wlasnych kieszeni
konsternacja 
   

Nowy na forum


Wiek: 39
Dołączył: Wto Wrz 11, 2018 19:56
Posty: 1
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Wto Wrz 11, 2018 20:19    Temat postu: Re: Najnowsze działania rady nadzorczej

Żenujący charakter aktualnie działającego Zarządu przechodzi wszelkie granice o czym duża część z nas dobrze wie ale wszyscy są już zmęczeni sytuacją, a panujące panie zbyt zajęte osobistymi rozgrywkami żeby przejrzeć na oczy. Ale niestety tak to jest jak praca (bądź raczej jej udawanie i wysługiwanie się pracownikami - tymi co na prawdę posiadają wiedzę, bo pozostali to tylko wierni słudzy pań - przynoszący raporty z wszystkiego co się dzieje - często przekręcone w związku z niskim ilorazem ich inteligencji) jest czyimś całym życiem. Pokusiłabym się stwierdzenia, że zachowanie to przeobraża się powoli w chorobę psychiczną, a wszelkie posunięcia pań są całkowicie bezmyślne. W Spółdzielni nie ma miejsca na pracę - tam jest jedynie zawiść i usilne dążenie do niszczenia wszelkich jednostek przeciwnych polityce prowadzonej przez "zarząd" oraz osób, które posiadają wiedzę bądź informacje zagrażające ich stanowiskom. Nie liczy się ani dobro Spółdzielni ani dobro lokatorów, to jest rola zupełnie poboczna, a działania zarządu mają jedynie zamydlić oczy tym co jeszcze wierzą w ich dobre zamiary. Tam nie ma nic prócz destrukcji i chylącego się upadku. Rada Nadzorcza, wydawałoby się przynajmniej, powinna służyć kontroli działań Zarządu ale niestety nie zajmuje się niczym prócz szukaniem dziury w całym, a posunięcia te nie są tematem ich rozważań, więc najwyraźniej są w pełnej komitywie i również dążą do całkowitej destrukcji. Jak patrzy się na to wszystko z boku to wydaje się to być całkowicie komiczne, a postawa pań żałosna ale najwyraźniej daje satysfakcję.
czlonek123 
   

Początkujacy


Wiek: 43
Dołączył: Pon Lis 13, 2017 8:47
Posty: 9
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Czw Wrz 13, 2018 10:44    Temat postu: Re: Najnowsze działania rady nadzorczej

He, he "konsternacja"? czy destrukcja?
Wreszcie mamy prawdziwy zarząd, bez koterii, bez znajomości i kombinowania. Zarząd z prawdziwego zdarzenia. Uczciwy, działający na rzecz członków.Od trzech lat nie podnoszący czynszów. Ceny usług i produktów wzrosły o 60 %. Zarząd robi porządek i prostuje sprawy po poprzednikach. Zarząd jest od organizacji i zarządzania, natomiast zatrudnieni pracownicy od solidnej pracy merytorycznej i nikt się nimi nie wysługuje. Za pracę dostają wynagrodzenie, to proste, trzeba mieć niski iloraz inteligencji i słabą psychikę by tego nie rozumieć.
Nienawiść? to chyba cecha pana czy pani "konsternacji". W spódzielni nastąpił rozkwit, a upadek tych, których już nie ma, albo tych, którzy nie mogą pogodzić się z własną porażką. Spódzielnia przestała być "dojną krową", czyż nie "konsternacjo" ?
Red.Cebula 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Czw Lut 25, 2010 10:07
Posty: 215
Skąd: ze świata obiektywności

PostWysłany: Pią Wrz 14, 2018 9:53    Temat postu: Re: Najnowsze działania rady nadzorczej

BRAWO KONSTERNACJA!!!!!!!!
nareszcie czyjs głos zdrowego razsądku

czlonku 123 - nie osmieszaj sie!!!!
Ciebie dopadla zaćma - to sie da leczyć

gorzej z głową-z rozumem trzeba sie urodzic i......jeszcze umieć go wykorzystywać - a to sztuka nie dana wielu.....


no tak pierwszy piesek juz odszekuje w obronie swojej ulubionej panci???????
i znowu słowo nienawiść??????
oj piesku nic wiecej w rozumku nie masz???????

Konsternacjo- masz absolutnie racje - tu od jakiegoś czasu trwa niebezpieczna zabawa w prace - tylko dlaczego za moje pieniadze ??????
czlonek123 
   

Początkujacy


Wiek: 43
Dołączył: Pon Lis 13, 2017 8:47
Posty: 9
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pon Wrz 17, 2018 10:13    Temat postu: Re: Najnowsze działania rady nadzorczej

Oj zabolało, zabolało.
Zarząd jest wręcz wymarzony, idealny.
Red. Cebula, etatowy pracownik tego Forum, mądry, zdrowy na ciele i umyśle. Osoba miłująca pieski, nie wspomnę o kotkach
, które wręcz uwielbia. Wszyscy inni to ciemni ludzie, wg. red. Cebuli. A tu moi drodzy jest odwrotnie i to pan czy też pani Cebula musi przyjąć do wiadomości.
Panie/Pani Cebla , nie jest Pan/Pani w stanie nikogo obrazić.
Może Pan/Pani pisać kolaboraty oczerniające ludzi.
Nic na to nie możemy poradzić, że nie wyszło Panu/Pani w życiu i nie lubi Pani/Pan ludzi. Proponuję zajęcie się inną aktywnością.
Z szacunkiem czlonek 123.
Red.Cebula 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Czw Lut 25, 2010 10:07
Posty: 215
Skąd: ze świata obiektywności

PostWysłany: Wto Wrz 18, 2018 11:21    Temat postu: Re: Najnowsze działania rady nadzorczej

a coz to miało mnie tak zaboleć???????

to nie ja jestem pieskiem o bardzo miernym rozumku

Z aktywności na forum nie zrezygnuję, bo jestem świadomym czlonkiem i wiem , ze wiele osób czeka na moje wpisy, na moje słowa krytki pod adresem organow naszej spoldzielni
Oczywiście gdyby dobrze działo sie w SMR pierwsza bym o tym z radościa napisała
Niestety jest żle.
Obecna administracja czyli ludzie , których zatrudnia PM to wg mnie zakad pracy chronionej.
I nie mam tu na mysli prawdziwych inwalidów lecz niedojdy i roznego rodzaju lizusów , ktorzy tworza obecna administrację, którymi to osobami otacza sie obecny zarząd.
Przepraszam te pare osób , ktore tu jeszcze sie ostaly a ktore sa merytoryczne i na miejscu.

Lizusy dobrze wiedza o kim mowa
Tak jak napisala konstrnacja
mogloby to byc nawet komiczne ale wg mnie jest tragikomiczne

apropos mojego zycia czlonku123 - zazdrościsz mi?????
no i dobrze bo ...masz czego zazdrości!!!!!

koncze swój elaborat a nie jak to piszesz piesku - kolaborat
Kolaborat kojarzy sie z kolaboracja ale .....dajmy juz spokój , przestań sie wymądrzac biedny , sfrustrowany czlowieczku

Zarząd wg mnie jest obecnie tak slabiutki jak jeszcze nigdy tej spoldzielni to sie nie przydazyło
a do tego rada--- ulotkowa rada - przez kogo wytypowana ????
czy to nie przypadkiem prze członkinie obecnego zarządu??????
Red.Cebula 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Czw Lut 25, 2010 10:07
Posty: 215
Skąd: ze świata obiektywności

PostWysłany: Śro Wrz 26, 2018 13:01    Temat postu: Re: Najnowsze działania rady nadzorczej

Bardzo dobrze stalo się, ze rada na wczorajszym posiedzeniu nie głosowaa wniosku zlozonego w ostatniej chwili przez pania Anne i dwie inne członkinie obecnej rady.
Wniosek dotyczył podwyzki dla pan z Zarządu.
Kolejny raz próbuje sie przemycić wniosek o podwyżke dla Zarządu.

Pytam jakim prawem??????

to , ze jest Pani pspipsiółka Pani M ?????
To niech pani da jej swoja prywatną podwyżkę!!!!

Ja jako członek nie widze absolutnie mozliwości dodatkowego wynagradzania pan z Zarządu!!!!

Nic w tej spoldzielni sie nie dzieje
a co z inwestycjami??????
Skoro nic sie nie dzieje , to sie cofamy!!!!

Ten Zarzad jest do wyrzucenia!!
ponawiam propozycje odwolania PaniM- dla dobra czlonków i naszej spoldzielnii
Poki ne jest jeszcze za póżno.

policzcie dobrze głosy
odwołajcie Pania M a na jej miejsce powołajcie pania p.o. prezes
macie w swoim gronie taka osobę
Nie mowie , ze tak powinno byc ale uwazam, ze obecna pani targana wiecznymi emocjami , wlasnymi kompleksami nie powinna zajmowac takiego stanowiska
Tu nie powinno byc miejsca na takie czy inne ludzkie rozgrywki
Czy Pani M miala jakiekolwiek doświdczenie w pracy z ludżmi??????
Nieeeeee i stąd te problemy
Obecny zarząd zajmuje sie wg mnie wlasnymi interesami a nie sprawami i interesem członków SM Rozstaje.- a moze sie mylę??????
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2    Następna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Forum Gdańsk

  

osiedla Gdańska:

  2 Potoki 3 Kolory Albatross Towers Alfa Park Ambasador Angielska Grobla Apartamenty Nadmorskie Apartamenty Przy Plaży Arkońska Astra Park Atrium Gdańskie Audiopolis Aura Gdańsk Avalon Awiator Bajkowy Park Baltic Center Barbakan Biskupia Górka Błękitna Kaskada Braci Majewskich Brętowska Brama Browar Gdański Brzozowy Park Budowlani Casa Patrizia Castilla (Kowale) Centralpark Chabrowe Chmielna Park Cieszynka City Park Copernicus Cytrusowe Czterobloki Cztery Kąty Cztery Oceany Cztery Pory Roku Długa Grobla Do Studzienki Dolina Dwóch Jezior Dolina Potęgowska Domy Przy Tanecznej Dwa Tarasy Dziedziniec Energooszczędne Fregata Futura Apartamenty Galeon Gardenia Garnizon Habenda Hiszpańskie Hokejowa Horyzont Jabłoniowa (INPRO) Jabłoniowa (PB Kokoszki) Jabłoniowy Sad Jary Jasień Jasień Park Jaworzniaków Jednorożca (Wroński) Jelitkowo Jelitkowski Dwór Jezioro Jasień Jodłowy Park Kameralne Kamienica Francuska Kamienica Pod Wrzosem Kamienice Magellana Kamienice Nad Motławą Kamienice Nad Strzyżą Kamieniczki Akademickie Kartuska 26 Kazimierz Kiełpino Górne Klimaty Klukowo Kochanowskiego 39 Kolorowe Krokusowe Królewskie Wzgórze Kryształowe Kwartał Kamienic Laurowe Lawendowe Wzgórza Leszczynowe Lipce Łostowice Maciejka Maćkowy Marina Primore Matemblewo Migowskie Tarasy Mila Baltica Miłe Miłe Wzgórze Morena Park Morenova Morenowe Wzgórze Myśliwska 17 Myśliwska Park Myśliwski Stok Myśliwskie Nad Jarem Nad Jeziorem Nad Wodą Nadmorski Dwór Neptun Park Niedźwiednik Nova Oliva Nowa Letnica Nowa Osowa Nowator Nowe Osiedle Nowiec Nowy Horyzont Olimp (Kowale) Oliwa Park Optima Orle Gniazdo Orunia Górna Osowa II Osowa Wodnika Ostoja Myśliwska Pana Tadeusza Parkowe Wzgórze Piastów Pięciu Mostów Piotrkowska 27 Platinum Park Platynowa Pogodne Pohulanka PB Górski Polonica Południowe Pomarańczowe Promienne Przeróbka Przy Srebrnej Ptasia Quattro Towers R.S.M. Budowlani Reduta Żbik Rezydencja Marina Robyg Sarnia Dolina Słoneczna Dolina Słoneczna Morena Słoneczne Słoneczne Wzgórza Słoneczniki Smęgorzyno Srebrzysta Podkowa (Kowale) Stary Chełm Stylowe Szafarnia Szmaragdowe Wzgórze Szpora 7 Św. Wojciech Świerkowe Świętokrzyskie Świętokrzyskie (PB EKO) Świrskiego Trzy Dęby Trzy Żagle Ujeścisko Vivaldiego Wieża Leszka Białego Wieżycka Wieżycka Folwark Wiktorii Wilanowska Willa Wajdeloty Wiszące Ogrody Wolne Miasto Wróbla Staw Wzgórze Elizy Wzgórze Focha Wzgórze Magellana Za Słoneczną Bramą Zabornia Zabytkowa Współczesna Zakoniczyn Zapiecek Zielona Dolina Zielone Zielony Stok Złota Karczma

dzielnice Gdańska:

  Aniołki Brętowo Brzeźno Chełm Jasień Kokoszki Krakowiec-Górki Zachodnie Letnica Matarnia Młyniska Nowy Port Oliwa Olszynka Orunia-Św. Wojciech-Lipce Osowa Piecki-Migowo (Morena) Południe Przymorze (Małe i Wielkie) Rudniki Siedlce Stogi z Przeróbką Strzyża Suchanino Śródmieście VII Dwór Wrzeszcz Wyspa Sobieszewska Wzgórze Mickiewicza Zaspa (Młyniec i Rozstaje) Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia

Forum Sopot

  

osiedla Sopotu:

  Aquarius Dolina Gołębiewska Grunwaldzka 93a Osiedle Marii Ludwiki Osiedle Mickiewicza Polana Świemirowska Przylesie Sopocka Rezydencja

dzielnice Sopotu:

  Brodwino Dolny Sopot Górny Sopot Kamienny Potok Karlikowo Świemirowo

Forum Gdynia

  

osiedla Gdyni:

  Albatros Altoria Apartamenty Altus Apartamenty Centrum Apartamenty Conrada Apartamenty Gdynia 3000 Apartamenty Na Polanie Baltic Villa Batorego 7 Bernadowo Cadena Park Chrobrego Columbus Demptowo Dolina Cisów Fikakowo Fort Forest Gdyńskie Gorczycowa 3 Horyzonty Gdyni Jantarowe Kamienica Bosmańska Kamienica Moderna Kasztanowa Kępa Redłowska Komandorskie Wzgórze Leśne Łanowa I Marco Polo Mistral Morskie Myśliwskie Tarasy Nad Kępą Nawigator Orłowska Bryza Parkowe Patio Róży Pomorska 57 Redłowska Kaskada Redłowski Stok Rezydencja Sokół Rezydencja Tarasy Sea Towers Shiraz Park Skłodowska 8 Skłodowskiej Sojowa Sokółka Sokółka Zielenisz Śniadeckich 4 Transatlantyk Uranowa Villa Spokojna Wiczlino Ogród Willa Nad Morzem Witawa Zacisze Leśne Zielona Dolina Zielone

dzielnice Gdyni:

  Babie Doły Chwarzno - Wiczlino Chylonia Cisowa Dąbrowa Działki Leśne Grabówek Kamienna Góra Karwiny Leszczynki Mały Kack Obłuże Oksywie Orłowo Pogórze Pustki Cisowskie - Demptowo Redłowo Śródmieście Wielki Kack Witomino (Radiostacja i Leśniczówka) Wzgórze Św. Maksymiliana

W REGIONIE:
Bytów Chojnice Gdańsk Gdynia Hel Jastarnia Kartuzy Kąty Rybackie Kolbudy Koleczkowo Kosakowo Kościerzyna Krynica Morska Kwidzyn Lębork Łeba Łęgowo Malbork Mierzeszyn Pruszcz Gdański Pszczółki Puck Reda Rotmanka Rumia Słupsk Sopot Starogard Gdański Straszyn Tczew Ustka Wejherowo Władysławowo Żukowo

      FORUM GDAŃSK     FORUM SOPOT     FORUM GDYNIA     FORUM PRUSZCZ GDAŃSKI     FORUM STRASZYN

    FILMY Gdańsk/Sopot/Gdynia      TRÓJMIEJSKA GALERIA      Co warto zobaczyć na świecie?

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama