portal osiedli, dzielnic i miast

Gdańsk Zaspa - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Zaspa Rozstaje » Forum » Walne 2018
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Walne 2018

Idź do strony 1, 2, 3, 4    Następna     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
Red.Cebula 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Czw Lut 25, 2010 10:07
Posty: 215
Skąd: ze świata obiektywności

PostWysłany: Pią Maj 25, 2018 12:08    Temat postu: Walne 2018

Napisze pare slów o agitacji jaka uprawia pani Bozena D. na rzecz pani prezes naszej spoldzielni
Jest to agitacja slowna oraz pisemna w formie ulotki
Pani Bozena juz od kwietnia odwiedza czlonkow spoldzielnii zaklócajac ich mir domowy i namawia zdezorientowanych ludzi do wyrzucenia pana zastepcy.
Z tego co wiem mieszkancy sa oburzeni tymi wizytami lecz pani owa nic sobie z tego nie robi i swoja "działalność"prowadzi tez pod chmurka
Tresci ulotki nie bede ujawniał, podobno jest to tajemnica -hahaha
Powiem tylko , ze dotyczy spraw przeszlych.
Sa to bowiem umowy zawarte w latach 2014 2015 kiedy to prezesem byl pan Andrzej W.
Umowy sa zawarte w czasie, w okresie kiedy urzedowala RN 2013-2016 pod przewodnictwem Ryszarda L, ktorej członkiniami były panie Krystyna N oraz pani Bozena D.
Dlaczego wspominam nazwiska tych pan?
Ano dlatego , ze bedac w RN obie panie doskonale wiedzialy co podpisuja prezesi, a przynajmniej powinny wiedzieć.
Panie te obecnie podpisuja sie pod ulotka szkalujacą pana TN
Jakiz trzeba miec charakter , zeby tak działac?
a moze członkowie SMR powinni pociagnać do odpowiedzialności finansowej poprzednia RN w tym obie panie?
Przeciez jestescie wspolodpowiedzialne za podpisywanie takich umów.
Jakim prawem manipulujecie członkami?
Czy pani Bozen D w ogóle zastanowiła sie , ze firmy i umowy zawarte ipokazane w ulotce sa byc moze niezgodne z prawem/?

podsumowujac
tresc ulotki wstep i zakonczenie przypominaja wypracowanie z jezyka polskiego ucznia klasy piątej
Retoryka tej ulotki wg mnie przypomina wpisy na forum Red.Czosnka
Autor ulotki pisze we wstepie
"dawniej reprezentowalismy rozne grupy członków , rozne opcjei bylismy przeciwnikami:
Co to ma dokladnie znaczyć????
ze protestujacy z Buzryńskiego nie sa juz przeciwnikami???teraz klepiemy sie po plecach z nimi??
A co z dzialkami 111, 112???
Juz ósmy rok za nie placa wszyscy czlonkowie SMR
Wszyscy placimy za bledy bylego prezesa i fanaberie waskiej grupy protestujacej i zaskarzajacej wszstko co dotyczy ich sasiadujacych terenów

A co Pani Prezes zrobila w kwestii tych dzialek??
Pan TN juz przedstawial plany......

konczac swoja wypowiedz zachecam uzytkownikow forum do szczegolowego zapoznania sie z wpisami na tym forum
ZASLUGI PANI PREZES
szczegolnie postu z 07 lutego 2018- uzytkownik wiemwiecejnizmyslisz
oraz postu z 02 stycznia 2018 roku napisanego przec CzlonkaRady

obaj uzytkownicy uwazaja , ze Red Czosnek to pani Prezes
a moze to prawda?????
wiemwiecejnizmyslisz- to pracownik naszej administracji wiec doskolae wie o czym pisze

ja osobiscie nie uznaje agresywnego jezyka
ale trudno nie zgodzic sie z faktami .....
Osobiscie jestem bardzo rozczarowany tym co sie dzieje obecnie w administracji
Brak szacunku dla ludzi,-pracownikow oraz czlonków
rzec mozna - kto nie ze mna ten przeciw mnie.......
Bozena_D 
   

Bywalec


Dołączył: Nie Maj 27, 2018 22:48
Posty: 25
Skąd: Gdańsk Zaspa

PostWysłany: Nie Maj 27, 2018 23:52    Temat postu: Re: Walne 2018

Zostałam wywołana do tablicy, więc odpowiem.
W piśmie, które daję członkom spółdzielni wszystkie zarzuty co do z-cy Prezesa są oparte na dokumentach. Bierzemy pełną odpowiedzialność za każde słowo tam napisane. Pod pismem są nasze nazwiska i nr telefonów. Jeżeli ktokolwiek ma wątpliwości co do ich prawdziwości, może do mnie zadzwonić - przyjdę, pokażę dokumenty źródłowe (umowy, protokoły, itd.). Nie jest to więc ulotka szkalująca, tylko pokazująca konkretne dowody na bardzo szkodliwą działalność dla spółdzielni, jej z-cy Prezesa. Nie jest ona żadną tajemnicą, jednak nie publikujemy jej w internecie, bo zawiera szczegółowe dane z umów, do których prawo dostępu mają tylko członkowie spółdzielni. Dlatego rozdajemy je osobiście upoważnionym osobom. Ponadto zawiera ona informacje nie tylko na temat starszych umów podpisanych przez z-cę Prezesa (których skutki finansowe ponosimy aż do dzisiaj), ale również przykład ostatniej próby pana z-cy narażenia spółdzielni na utratę zysków w kwocie prawie 700 tys., z jesieni ub.r. Próba ta na szczęście została udaremniona dzięki Paniom Prezes i Głównej Księgowej. Jeżeli p. red. Cebula czytała to pismo, to powinna o tym wiedzieć. Bo to jest właśnie doskonały przykład manipulacji członkami spółdzielni. A jeżeli nie czytała, to w ogóle nie powinna wypowiadać się na temat jego treści.

Ja natomiast chciałabym opowiedzieć Państwu o historii dokonań p. Ewy Ł. Pani ta swego czasu b. mocno wspierała Elżbietę B. Potem jej zasługą był wybór do RN Stanisława W. Teraz pani ta dzwoni po bliższych i dalszych znajomych lub zaczepia ich na ulicy i b. intensywnie namawia do pozostawienia na stołku p. Tomasza N, argumentując, że to ma być rzekomo mniejsze zło. Czyżby poprzednie decyzje p. Ewy Ł były wtedy z jej punktu widzenia również wyborem mniejszego zła? Wszyscy wiemy, jak na tym wyszliśmy!!!
Podobnie teraz. Pani ta za nic ma dobro spółdzielni i jej członków, jest tak zaślepiona nienawiścią do P. Prezes, że zrobi wszystko, żeby jej zaszkodzić, nawet gdyby miała tym samym zaszkodzić nam wszystkim!!! Przez cały czas zaprzeczała, że jest zwolenniczką Tomasza N. Twierdziła, że jest za odwołaniem całego zarządu, mimo że brak jej było merytorycznych argumentów przeciwko P. Marioli i P. Ewie. A teraz, cóż - wyszło szydło z worka!!! To tyle na temat motywów różnych działań p. Ewy Ł.

Pozdrawiam wszystkich członków spółdzielni "Rozstaje" i pozostałych forumowiczów Smile!

P.s. Gdyby ktoś z Państwa (członków spółdzielni) chciał się zapoznać z rzeczonym pismem, proszę o tel. 790 011 595.
Red.Cebula 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Czw Lut 25, 2010 10:07
Posty: 215
Skąd: ze świata obiektywności

PostWysłany: Pon Maj 28, 2018 1:44    Temat postu: Re: Walne 2018

hahaha
pani Bozena D.? czy moze Red.Czosnek??????
Jaka postac pani jeszcze przybierze ????
Jakaz pani jest zaklamana
Nigdy nie zetknalem sie z postami tak nasaczonymi jadem i nienawiscia dopoki nie zacząl pisać na tym forum red Czosnek oraz jego pieski
Tak sie pan red Czosnek zapedzil w obrazaniu red cebuli, ze moderator zdjal temat z forum
Ja sam bylem mocno zniesmaczony prawdziwa twarza czosnka

Teraz na temat
tak jak napisalem pani Bozena jest tak samo odpowiedzialna za te umowy jak z-ca czy inni czlonkowie owczesnej RN
Teraz rozprawiacie sie z TN odgrzewanymi kotletami
a moze dowiemy sie wreszcie jak wypadla kontrola umowy wraz z aneksami firmy Volta???
Walne 2017 przeglosowalo wniosek o sprawdzenie tej umowy
I co ??w ogole tego nie ruszono
Domyslac sie nalezy dlaczego.

Sprawa z-cy
za wyborem tego pana jak szalona optowala pani Krystyna N
mowila jaki to wspanialy fachowiec , jak postawi s-nie na nogi i co????
Teraz TN nie pasuje do ukladu , wiec trzeba w niego uderzyc odgrzewanymi kotletami haha
majac do porownania zastepce i pania prezes
mamy z jednej strony wieloletniego prezesa w innych spoldzielniach
z drugiej zas osobe , ktora spelnila tylko jeden wymog konkursu na prezesa- tytul magistra
a poza tym nie jest ani managerem , ani zna sie na tej robocie , anii nie ma doswiadczenia w prowadzeniu zespolow ludzkich

nie chce nikogo oceniac - podaje fakty
pani Bozena D tez glosowala za wyborem TN
a teraz jest pierwszym doradca pani prezes

a poza tym dlaczego dopierio teraz przystapiono do ataku na TN
WG MNIE CALY ZARZAD JEST DO WYMIANY
wraz z doradcami+ niestety tych nie mozna wywalic ale mozna ich w przszlosci juz nigdy wiecej nie wybrac do rady nadzorczej
Bozena_D 
   

Bywalec


Dołączył: Nie Maj 27, 2018 22:48
Posty: 25
Skąd: Gdańsk Zaspa

PostWysłany: Pon Maj 28, 2018 2:52    Temat postu: Re: Walne 2018

Nie głosowałam za wyborem Tomasza N. i od początku go zwalczałam. W pewnym momencie zaprzestałam walki, bo zostałam sama na polu bitwy i nie miałam już siły. Natomiast, kiedy okazało się, że więcej osób poznało się na działalności Tomasza N. I stało się jego przeciwnikami (w tym m.in. P. Krystyna N.), z powrotem nabrałam wiatru w żagle i ponownie podjęłam rękawicę Smile! I teraz walczę z nim nieprzerwanie od ponad 1,5 r., zatem nie jest to kwestia ostatniego okresu. Może to nieładnie się chwalić, ale myślę, że trochę mojej zasługi jest w tym, że w ub.r na Walnym Zgromadzeniu nie dostał absolutorium Smile! A teraz kontynuuję swoją misję i robię wszystko, co tylko w mojej mocy, żeby na najbliższym Walnym go odwołać! Uważam, że działalność Tomasza N.przynosi więcej szkody dla spółdzielni niż działalność prezesa G. i udowadniam to w piśmie, które rozdaję członkom spółdzielni. I nie jest to żadne odgrzewanie starych kotletów, bo umowy, któreTomasz N. podpisał wcześniej, nadal obowiązują i cały czas ponosimy straty z tego tytułu. A jak już napisałam w poprzednim poście, nie zaprzestał swojej szkodliwej działalności, bo na jesieni ub.r dwukrotnie próbował przeforsować aneks do umowy, który naraziłby spółdzielnię na utratę prawie 700 tys. zł zysku. Nie pozwoliły mu na to obie Panie Smile! I p. red. Cebula doskonale o tym wie, bo wszystko jest ze szczegółami opisane we wspomnianym piśmie, ale jest to dla niego niewygodne, więc twierdzi, że odgrzewamy stare kotlety. Bo tak naprawdę red. Cebula wszelkimi możliwymi sposobami broni Tomasza N. I chce go zostawić na stołku, a tylko dla zamydlenia oczu niezorientowanym, deklaruje, że chce odwołania całego zarządu.

Dlaczego umowa z Voltą nie została skontrolowana, proszę zapytać członków obecnej RN, w szczególności tych, którzy popierają Tomasza N. Gdyby nie wniosek jednego z członków spółdzielni, w którym zagroził on oddaniem sprawy do prokuratury, żadne umowy Tomasza N. nie zostałyby skontrolowane. Wcześniejsze wnioski części członków RN (tych, którzy nie popierają Tomasza N.) były torpedowane przez jego zwolenników, a w szczególności przez przewodniczącego RN. Teraz trwa kontrola paru umów podpisanych przez Tomasza N.
Red.Cebula 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Czw Lut 25, 2010 10:07
Posty: 215
Skąd: ze świata obiektywności

PostWysłany: Sob Cze 02, 2018 11:38    Temat postu: Re: Walne 2018

Bozena D. pisze , ze zostala wywolana do tablicy.......
No coz tak to pisal red czosnek
po co ten caly cyrk?
te wstawiane buzki, wykrzykniki, sposob pisania to redaktor od Sail-ho!
A przede wszystkim ten wszechobecny jad, wmawianie ludziom , ze kogos nienawidza...WSTYD po prostu wstydze sie za Pania
Mowie po raz kolejny, nie kieruje sie tak niskimi uczuciami jak np nienawisc
ale przyznaje , ze bardzo sie zawiodłem na Pani.
I prosze tego nie komentowac , prosze nie brnac dalej w poziom piaskownicy.

aprops Wisniewskiego
czego sie go czepiacie ?
przeciez sami sobie go wprowadziliśncie na sławna liste ulotkowa,
sami ja ulozyliscie tzn Pani prezes i z-ca, czy to nie jest prawdą ?
sami ja wydrukowaliscie w tysiacach egzemlarzy na terenie administracji
czy to nie jest prawda??

W koncu przeciez robiliscie to majac jakis cel-wybór takiej RN , ktora bedzie we wzajemnym szachu i nikogo nigdy nie odwola
to sie nazywa zabezpieczanie wlasnych tyłów
czyzbym sie mylił??

Kontrola umów robiona dopiero teraz na wariata przez RN jest po to aby zdobyc dodatkowe argumenty przeciw TN
Volta tez pani obciaza TN
To sie nazywa spychologia
Wszystko co zle to nie ja.
A Pani jest tu osoba głownodowodzącą!!!!!!
Bez Pani podpisu nic nie ma prawa zaistniec!!!

prosze nie robic głupków z członków
Wymagamy szacunku, utrzymujemy caly ten bałagan
Nie do pomyslenie było , zeby prezes Krzysztf G zwalal na kogos wine
dlaczego?????
bo on wiedzial , ze tu dowodzi, i ze musi brac sam za wszystko odpowiedzialnosć i za te dobre i za złe decyzje.

Walne zebrania juz niebawem, od 04 czerwca
Ogłoszenia o nich zamiast kłuc członków po oczach wiszac na drzwiach wejsciowych do klatek schodowych
sa lecz.......w gablotach
Powieszone tak dyskretnie , na ktore nikt nie zwraca uwagi.
A przeciez w 2013 roku przegłosowano wniosek o wywieszaniu obwieszczen o waznych zebraniach na drzwiach klatek schodowych
I co????
wywieszacei za to info dla emerytow , o spotkanich towarzyskich itp
To sa te wazne ogloszenia????
To sa te"zaslugi Pani Prezes"????

A moze ktos tu sie czegoś boi??
Ze za mało robi a za duzo nabroił??
Np taka sprawa obecnej Pani ksiegowej
Pytam dlaczego ta pani skupia w swoim ręku az trzy funkcje???
Jest ksiegowa, jest kadrowa, jest czlonkiem Zarządu
i to wszystko w ramach osimiu godzin pracy dziennie.
Jakkolwiek to nie zabrzmi uwazam , ze jest Pani przepracowana......
Wniosków nie będe głosno wyciągał- to tylko taka uwaga

Od poltora roku macie w Zarzadzie w glosach 2do 1
czyli z-ca ani zipnie-haha

Sprawa zatrudniania jak i zwalniania ludzi
Wg mnie zle sie dzieje , gdy przyjmuje sie do pracy ludzi bez doswiadczenia
to jest na krotka mete
Administratorzy np- wpadka z czlowiekiem bez wyksztalcenia- teraz po mocno niekorzystnym wyroku
pani z budki- nastepna
napracoawala sie az trzy miesiace i sama sie zwolnila poszla na emeryture
kierownik techniczny - tez pobyl trzy miesiace i sam odszedl

Czy to jakies fatum ciazy nad nasza SMR?????
czy przeklenstwo złych wyborów poprzedniej rady nadzorczej
i zlych decyzji obecnej Pani prezes??

Kolejny raz mowie -prosze szanowac ludzi
Prosze szanowac siebie nawzajem
bo nie moze byc Zarzad taki sklócony

I nie mydle nikomu oczu uwazając , ze wg mnie caly Zarzad jest do wymiiany

a dzialki 111, 112 110/15-obreb ulic Burzynskiego beda sie snic jeszcze niejednemu prezesowi jako koszmar

Mysle , ze czas najwyzszy zrobić cos dla ludzi dla czlonkow tej spoldzielni

PRZEGLOSOWAC WNIOSEK O 1-CZESCIOWE WALNE!!!!!!

Bedzie to dla nas czlonkow dowod dobrej woli ze strony Zarzadu RN
jak bedziecie namawiac ludzi na Walnym o slusznosci takiego wyboru

Mlyniec spoldzielnia 4000czlonkow moze miec Walne w 1 czesci?

Oczywiscie , ze moze to byc trudne na poczatku
ale musimy sobie dac szanse na wspolne zebrania
Wspolnie musimy ze soba rozmawiac, spierac sie ....
a nie jak do tej pory -kazdy sobie rzepke skrobie

Podejrzewam , ze wowczas szybko skonczylby sie problem np z dzialkami 111 czy 112

Na zakonczenie dwa zdania o Biuletynie z Maja 2018
Prosze nie marnowac papieru na takie bzdety
czyz nie mozna bylo rozpowszenic w ten sposob ulotki -jej tresci , ktora to ulotke roznosila do wybranych pani Bozena,proszac nie wiedziec czemu o dyskrecje-haha
Skoro nie umiesciliscie jej w Biuletynie to pewnie ujawnienie zawartch tam tresci bylo byc moze jednak narzuszaniem prawa??????

Do zobaczenia na Walnych zgromadzeniach
Z pozdrowieniami dla czlonkow
Bozena_D 
   

Bywalec


Dołączył: Nie Maj 27, 2018 22:48
Posty: 25
Skąd: Gdańsk Zaspa

PostWysłany: Sob Cze 02, 2018 15:26    Temat postu: Re: Walne 2018

Szanowna Pani red. Cebulo (vel. Ewo Ł.),
Z Panią jest taki problem, że Pani co innego deklaruje na forum jako red. Cebula, a co innego mówi i robi poza nim, jako Ewa Ł. Nie można być takim dwulicowym. Tu pisze Pani, że jest za odwołaniem całego zarządu, a ja uzyskałam informacje od paru osób, że usilnie namawiała je Pani do pozostawienia na stołku Tomasza N. Pani wpisy na tym forum aż kipią od nienawiści do P. Marioli. Ta nienawiść zaślepia Panią i odbiera zdolność prawidłowej oceny sytuacji, co tak naprawdę jest dobre dla całej spółdzielni i wszystkich jej członków. Ja również bardzo się na Pani zawiodłam. Jeszcze w ub.r walczyłyśmy razem, a teraz przeszła Pani na stronę Lorda Vadera. Poza tym jest Pani niezwykle dobrze poinformowana. Niektóre sprawy, o których Pani pisze, znane były tylko członkom zarządu. Nie podejrzewam, żeby uzyskała je Pani od P. Marioli albo P. Ewy, więc nasuwa się logiczny wniosek, że ma je Pani od Tomasza N., który, jak zwykle w białych rękawiczkach, wysługuje się Panią, żeby wpływać na opinię niezorientowanych czytelników. Pani Ewo, proszę przejrzeć na oczy! Błądzi Pani i daje się wykorzystywać cynicznemu graczowi!
Mimo wszystko pozdrawiam Panią i liczę na opamiętanie Smile!

P.s. Jak najbardziej popieram wniosek o 1-częściowe WZ Smile!!!
Red.Cebula 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Czw Lut 25, 2010 10:07
Posty: 215
Skąd: ze świata obiektywności

PostWysłany: Sob Cze 02, 2018 16:38    Temat postu: Re: Walne 2018

Noooo coz
koncze z pania red czosnek czy jak tam sie pani teraz nazwała Bozena D.Pracownicy administracji doskonale wiedza kim jest czosnek.a teraz piszacy pod nazwa Bozena D.

Obydwie Panie jestescie ostatnio jak papuzki nierozłaczki.Zapytam wprost -oczywiscie bedzie to pytanie retoryczne
czy Pani Bozena , ktora jest Pani doradca,dostaje z naszych kieszeni jakies gratyfikacje???

Chcialoby sie powiedziec za prezydentem Kwasniewskim -" Pani prezes ,pani Bozeno nie idzcie ta drogą"

Skad mam wiadomosci??przeciez to nie sa zadne tajemnice
A z panem TN nie mam nic wspolnego- to nie moja bajka , to nie mój wybór.
Tyle w tym temacie

Juz w zeszlym roku zarzuciłem osobiscie Pani prezes , ze co innego mowi a co innego robi
i to wlasnie jest dwulicowosc!!!!!

koncze z pania dyskusje, bo znowu dzieki Pani wpisom siegnęła bruku!!!
Pani nie umie przyjac krytyki, zawsze musi Pani odpyskowac jak takie male dziecko w piaskownicy.
Nie zdziwie sie jak Administrator zaraz zamknie ten temat.
I bedzie miał racje.
Bozena_D 
   

Bywalec


Dołączył: Nie Maj 27, 2018 22:48
Posty: 25
Skąd: Gdańsk Zaspa

PostWysłany: Nie Cze 03, 2018 0:14    Temat postu: Re: Walne 2018

Pani Mariola nie odpowie pani, bo ona nie pisze na tym forum, natomiast ja zapewniam panią, że nie otrzymuję żadnych gratyfikacji od spółdzielni. Jeżeli chce pani oficjalnej odpowiedzi od zarządu, proszę złożyć stosowne zapytanie do spółdzielni. Robię wszystko społecznie, a raczej robimy, bo pomagają mi inni członkowie spółdzielni, zarówno w roznoszeniu pism do mieszkańców, jak i przede wszystkim w ich drukowaniu. Przy okazji zapytam czytelników: może ktoś z Państwa ma możliwości bezpłatnego druku i chciałby nam pomóc w usunięciu ze spółdzielni Tomasza N., może to być dowolna ilość, nawet tylko 20 szt., to b. proszę o PILNY KONTAKT, pod nr 790 011 595.

Myślę p. Ewo, że nie tylko pracownicy administracji, ale obecnie również sporo członków spółdzielni, wie, kto to jest Bożena D., (chodząc po mieszkaniach i uświadamiając ludzi, jak bardzo szkodzi spółdzielni Tomasz N. i dlaczego musimy go odwołać, poznałam naprawdę sporo osób) i nie ma potrzeby tego podkreślać.

Nie mogę odpowiadać za P. Mariolę, ale ja zwalczam Tomasza N. z powodu jego konkretnej, szkodliwej dla spółdzielni działalności. Jeżeli podpisane przez niego umowy powodują co roku ponad milionowe utraty zysków dla nas, to, przepraszam p. Ewo, ale o czym my mówimy? Z jakiego powodu ja mam się opamiętać, czy zmieniać zdanie? Mam mu to darować, popatrzeć przez palce i zapomnieć? A może dobrotliwie poklepać po plecach, powiedzieć: "Tomaszku, rób tak dalej, tylko nie zapomnij o mnie" i przejść nad tym do porządku dziennego, licząc, że może ja też coś z tego będę miała? Tego chce pani, p. Ewo?
No niestety, jak to mówił Hans Kloss: "Nie ze mną te numery, Brunner!".

I to by było na tyle Smile!
Dobranoc Państwu, głęboko wierzę, że uczciwość zwycięży Smile!!!
Red.Cebula 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Czw Lut 25, 2010 10:07
Posty: 215
Skąd: ze świata obiektywności

PostWysłany: Nie Cze 03, 2018 11:40    Temat postu: Re: Walne 2018

normalnie jak w filmie "Dzień świra"

-"moja prawda jest bardziej mojsza niz twojsza"

reszte pozostawiam bez komentarzza .....
aha jeszcze jedno pytanie do szanownych Pań

tak kombinowalyscie z liczeniem glosow po Walnym 2017......
TN zaskarzyl to do sadu
i teraz od kilku dni krazy po Rozstajech wiadomosc , ze TN wygral sprawe w sadzie!!!!!
Bozena_D 
   

Bywalec


Dołączył: Nie Maj 27, 2018 22:48
Posty: 25
Skąd: Gdańsk Zaspa

PostWysłany: Nie Cze 03, 2018 13:40    Temat postu: Re: Walne 2018

Na razie TN nic nie wygrał! Co prawda uzyskał korzystną dla siebie wersję wyroku, ale TYLKO w I instancji. Gdańskie sądy okręgowe wydawały różne wyroki, ale gdańska apelacja ma już od paru lat jednolicie ukształyowaną linię orzecznictwa, która potwierdza stanowisko naszego Kolegium. Myślę więc, że jak sprawa trafi do sądu apelacyjnego, to wyrok będzie zgodny z uchwałą WZ.
Red.Cebula 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Czw Lut 25, 2010 10:07
Posty: 215
Skąd: ze świata obiektywności

PostWysłany: Nie Cze 03, 2018 16:21    Temat postu: Re: Walne 2018

Czyli mówiąc wprost
korzystny wyrok w pierwszej instancji rowna sie
wygrana w pierwszej instancji

a co zadecyduje sad apelacyjny to sie okaze i nie ma co gdybac

Wyroki sadowe sa ponad wszystkimi uchwalami
i wowczas albo TN wygra albo przegra

Raz jeszcze dziekujemy RN 2013-2016 za koszmarne wybory
dzieki jej czlonkom mamy teraz takie a nie inne problemy z obecnym Zarzadem.
Bozena_D 
   

Bywalec


Dołączył: Nie Maj 27, 2018 22:48
Posty: 25
Skąd: Gdańsk Zaspa

PostWysłany: Pon Cze 04, 2018 0:01    Temat postu: Re: Walne 2018

Wyrok, dopóki nie jest prawomocny - NIE OBOWIĄZUJE!!!
Więc na dzień dzisiejszy - nic się nie zmieniło. Na razie T.N. nie wygrał!!!
Spokojnie możemy go odwołać Smile!
Red.Cebula 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Czw Lut 25, 2010 10:07
Posty: 215
Skąd: ze świata obiektywności

PostWysłany: Pon Cze 04, 2018 10:06    Temat postu: Re: Walne 2018

Jak TN wygra to uchwala bedzie niewazna

Za caly ten ambaras dziekujemy obecnemu Zarzadowi
To Pani prezes przekonywala czlonkow dwa lata temu o slusznosci wniosku o podzale Walnego na czesci!!!!!!

Teraz Walne nic nie moze a RN ???? jest tez do wywalenia.

Za to wszystko Zarzad glownie odpowiada
i nalezy mu PODZIEKOWAĆ.
Bozena_D 
   

Bywalec


Dołączył: Nie Maj 27, 2018 22:48
Posty: 25
Skąd: Gdańsk Zaspa

PostWysłany: Sob Cze 09, 2018 3:34    Temat postu: Re: Walne 2018

Szanowni Forumowicze Smile,

Śpieszę Was poinformować, że jak na razie, dotychczasowe wyniki głosowań wskazują na to, że mamy spore szanse na pozbycie się TN ze spółdzielni. Nie znamy co prawda wyników głosowań nad jego odwołaniem, bo są tajne, ale z dużym prawdopodobieństwem można przyjąć, że będą zbliżone do wyników głosowań nad udzieleniem (a raczej nie udzieleniem) mu absolutorium, tylko oczywiście na odwrót za i przeciw Smile.

A oto wyniki:

Część I: za 32, przeciw 63, wstrz. 1
Część II: za 37, przeciw 20, wstrz. 0
Część III: za 33, przeciw 54, wstrz. 3

Po zebraniu części II - Kombatantów - TN wraz z niektórymi pracownikami i popierającymi go członkami RN oblewali zwycięstwo w Kaprysie.

My, proszę Państwa, jeszcze nie świętujemy! Przed nami 2 b.ważne grupy! Zwieramy szyki i walczymy dalej Smile! Zapraszamy do przyłączenia się do nas mieszkańców Leszczyńskich, Drzewieckiego i oczywiście Burzyńskiego Smile! Przyjdźcie Państwo na Walne i zagłosujcie przeciw udzieleniu absolutorium TN i za jego odwołaniem. Jak nam się uda, to będziecie Państwo mieli ogromną satysfakcję, że wzięliście udział we wspólnym, ogólnospółdzielnianym dziele, oczyszczenia naszej spółdzielni z różnej maści szkodników Smile!

Jeszcze raz Wszystkich pozdrawiam i do zobaczenia na Walnym Smile!!!
Red.Cebula 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Czw Lut 25, 2010 10:07
Posty: 215
Skąd: ze świata obiektywności

PostWysłany: Sob Cze 09, 2018 15:14    Temat postu: Re: Walne 2018

Pani Bozeno
moze i zaczeło sie oczyszczanie z roznej maści szkodników
ale.......w naszej SMR jest wiecej szkodnikow!!!!!!
ktorzy tez niebawem polegna dla naszego członków dobra
To tylko kwestia czasu
Na pewno nie ma miejsca w naszej s-ni dla skompromitiowanych czlonkow RN 2013-2016
Ta rada przyjela do pracy z pelna swiadomoscia swojego bezczelnego dzialania czlowieka skompromitowanego w innych s-niach.
Panstwo Ryszard L, Krystyna N., Jacek P.Elzbieta B.i inni czlonkowie rady 2013-2016oraz czlonkowie obecnej , beznadziejnie bezdeennej rady, ludzie choragiewki, nie maja czego szukac w nastepnych radach

Ale pytanie czy komus w ogole zalezy na ludziach z moncymi moralnie kregoslupami , na ludziach , ktorzy nie sprzedaldza sie dla tych paru setek miesiecznie?????


Pan Ryszard L.przewodniczacy RN 2013-2016
czlonek innych rad jeszcze za czasow prezesa Krzysztofa G.
powinien byc tu persona non grata!!!!!

Pan Ryszard oraz inni czlonkowie rady w 2015 roku chronili tylek TN , ktory nie uzyskal absolutorium ale chroniono go jak swieta krowe, broniono jak noiepodleglosci
Wyszynskiego - mimo uzyskania absolutorium tak napieraliscie , ze sam odszedl
Mozna rzec - postapil honorowo.

Teraz po tylu latach probujecie to odkrecac

Pytanie zasadnicze do Pan papuzek nierozlaczek
a co bedzie jak TN bedzie juz zwolniony a wygra sprawe sadowa ostatecznie
wyrok bedzie prawomocny a ten pan wystapi do Sadu o odszkodoawanie za zwolnienie go
Kto to wowczas bedzie placiL??????
Oczywiscie , ze wszyscy czlonkowie SMR!!!!!
a moze trzeba imiennie pociagnac do odpowiedzialnosci finansowej czlonkow rad 2013-2016 oraz 2016-2019???????

TO WY POPELNIACIE TAKIE KARYGODNE BLEDY !!!!!!!

ale ilez mozna ciagle pisac o tym samym????
MALIZNA JESZCZE RAZ MALIZNA.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 4 Idź do strony 1, 2, 3, 4    Następna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Forum Gdańsk

  

osiedla Gdańska:

  2 Potoki 3 Kolory Albatross Towers Alfa Park Ambasador Angielska Grobla Apartamenty Nadmorskie Apartamenty Przy Plaży Arkońska Astra Park Atrium Gdańskie Audiopolis Aura Gdańsk Avalon Awiator Bajkowy Park Baltic Center Barbakan Biskupia Górka Błękitna Kaskada Braci Majewskich Brętowska Brama Browar Gdański Brzozowy Park Budowlani Casa Patrizia Castilla (Kowale) Centralpark Chabrowe Chmielna Park Cieszynka City Park Copernicus Cytrusowe Czterobloki Cztery Kąty Cztery Oceany Cztery Pory Roku Długa Grobla Do Studzienki Dolina Dwóch Jezior Dolina Potęgowska Domy Przy Tanecznej Dwa Tarasy Dziedziniec Energooszczędne Fregata Futura Apartamenty Galeon Gardenia Garnizon Habenda Hiszpańskie Hokejowa Horyzont Jabłoniowa (INPRO) Jabłoniowa (PB Kokoszki) Jabłoniowy Sad Jary Jasień Jasień Park Jaworzniaków Jednorożca (Wroński) Jelitkowo Jelitkowski Dwór Jezioro Jasień Jodłowy Park Kameralne Kamienica Francuska Kamienica Pod Wrzosem Kamienice Magellana Kamienice Nad Motławą Kamienice Nad Strzyżą Kamieniczki Akademickie Kartuska 26 Kazimierz Kiełpino Górne Klimaty Klukowo Kochanowskiego 39 Kolorowe Krokusowe Królewskie Wzgórze Kryształowe Kwartał Kamienic Laurowe Lawendowe Wzgórza Leszczynowe Lipce Łostowice Maciejka Maćkowy Marina Primore Matemblewo Migowskie Tarasy Mila Baltica Miłe Miłe Wzgórze Morena Park Morenova Morenowe Wzgórze Myśliwska 17 Myśliwska Park Myśliwski Stok Myśliwskie Nad Jarem Nad Jeziorem Nad Wodą Nadmorski Dwór Neptun Park Niedźwiednik Nova Oliva Nowa Letnica Nowa Osowa Nowator Nowe Osiedle Nowiec Nowy Horyzont Olimp (Kowale) Oliwa Park Optima Orle Gniazdo Orunia Górna Osowa II Osowa Wodnika Ostoja Myśliwska Pana Tadeusza Parkowe Wzgórze Piastów Pięciu Mostów Piotrkowska 27 Platinum Park Platynowa Pogodne Pohulanka PB Górski Polonica Południowe Pomarańczowe Promienne Przeróbka Przy Srebrnej Ptasia Quattro Towers R.S.M. Budowlani Reduta Żbik Rezydencja Marina Robyg Sarnia Dolina Słoneczna Dolina Słoneczna Morena Słoneczne Słoneczne Wzgórza Słoneczniki Smęgorzyno Srebrzysta Podkowa (Kowale) Stary Chełm Stylowe Szafarnia Szmaragdowe Wzgórze Szpora 7 Św. Wojciech Świerkowe Świętokrzyskie Świętokrzyskie (PB EKO) Świrskiego Trzy Dęby Trzy Żagle Ujeścisko Vivaldiego Wieża Leszka Białego Wieżycka Wieżycka Folwark Wiktorii Wilanowska Willa Wajdeloty Wiszące Ogrody Wolne Miasto Wróbla Staw Wzgórze Elizy Wzgórze Focha Wzgórze Magellana Za Słoneczną Bramą Zabornia Zabytkowa Współczesna Zakoniczyn Zapiecek Zielona Dolina Zielone Zielony Stok Złota Karczma

dzielnice Gdańska:

  Aniołki Brętowo Brzeźno Chełm Jasień Kokoszki Krakowiec-Górki Zachodnie Letnica Matarnia Młyniska Nowy Port Oliwa Olszynka Orunia-Św. Wojciech-Lipce Osowa Piecki-Migowo (Morena) Południe Przymorze (Małe i Wielkie) Rudniki Siedlce Stogi z Przeróbką Strzyża Suchanino Śródmieście VII Dwór Wrzeszcz Wyspa Sobieszewska Wzgórze Mickiewicza Zaspa (Młyniec i Rozstaje) Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia

Forum Sopot

  

osiedla Sopotu:

  Aquarius Dolina Gołębiewska Grunwaldzka 93a Osiedle Marii Ludwiki Osiedle Mickiewicza Polana Świemirowska Przylesie Sopocka Rezydencja

dzielnice Sopotu:

  Brodwino Dolny Sopot Górny Sopot Kamienny Potok Karlikowo Świemirowo

Forum Gdynia

  

osiedla Gdyni:

  Albatros Altoria Apartamenty Altus Apartamenty Centrum Apartamenty Conrada Apartamenty Gdynia 3000 Apartamenty Na Polanie Baltic Villa Batorego 7 Bernadowo Cadena Park Chrobrego Columbus Demptowo Dolina Cisów Fikakowo Fort Forest Gdyńskie Gorczycowa 3 Horyzonty Gdyni Jantarowe Kamienica Bosmańska Kamienica Moderna Kasztanowa Kępa Redłowska Komandorskie Wzgórze Leśne Łanowa I Marco Polo Mistral Morskie Myśliwskie Tarasy Nad Kępą Nawigator Orłowska Bryza Parkowe Patio Róży Pomorska 57 Redłowska Kaskada Redłowski Stok Rezydencja Sokół Rezydencja Tarasy Sea Towers Shiraz Park Skłodowska 8 Skłodowskiej Sojowa Sokółka Sokółka Zielenisz Śniadeckich 4 Transatlantyk Uranowa Villa Spokojna Wiczlino Ogród Willa Nad Morzem Witawa Zacisze Leśne Zielona Dolina Zielone

dzielnice Gdyni:

  Babie Doły Chwarzno - Wiczlino Chylonia Cisowa Dąbrowa Działki Leśne Grabówek Kamienna Góra Karwiny Leszczynki Mały Kack Obłuże Oksywie Orłowo Pogórze Pustki Cisowskie - Demptowo Redłowo Śródmieście Wielki Kack Witomino (Radiostacja i Leśniczówka) Wzgórze Św. Maksymiliana

W REGIONIE:
Bytów Chojnice Gdańsk Gdynia Hel Jastarnia Kartuzy Kąty Rybackie Kolbudy Koleczkowo Kosakowo Kościerzyna Krynica Morska Kwidzyn Lębork Łeba Łęgowo Malbork Mierzeszyn Pruszcz Gdański Pszczółki Puck Reda Rotmanka Rumia Słupsk Sopot Starogard Gdański Straszyn Tczew Ustka Wejherowo Władysławowo Żukowo

      FORUM GDAŃSK     FORUM SOPOT     FORUM GDYNIA     FORUM PRUSZCZ GDAŃSKI     FORUM STRASZYN

    FILMY Gdańsk/Sopot/Gdynia      TRÓJMIEJSKA GALERIA      Co warto zobaczyć na świecie?

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama