portal osiedli, dzielnic i miast

Gdańsk Zaspa - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Zaspa Rozstaje » Forum » Walne 2018
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Walne 2018

Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3, 4    Następna     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
Bozena_D 
   

Bywalec


Dołączył: Nie Maj 27, 2018 22:48
Posty: 25
Skąd: Gdańsk Zaspa

PostWysłany: Nie Cze 10, 2018 1:59    Temat postu: Re: Walne 2018

Już Pani odpowiadam, jakie jest wyjście z tej sytuacji Smile!

Otóż, jeżeli TN na tym Walnym nie tylko zostanie odwołany, ale również ponownie nie dostanie absolutorium, to wtedy musi zostać odwołany przez RN w związku z nie uzyskaniem absolutorium za 2017. I wtedy NIE ZAPŁACIMY ŻADNEGO ODSZKODOWANIA!!!
A jeśli jego poplecznicy w RN znowu będą kombinowali i nie będą chcieli go odwołać i na skkutek tego spółdzielnia zapłaci odszkodowanie, to na kolejnym Walnym przegłosujemy uchwałę o zobowiązaniu Zarządu Spółdzielni do wystąpienia do sądu o zwrot tego odszkodowania od obecnej RN Smile! Natomiast my na Walnym też musimy go odwołać, żeby dla WSZYSTKICH CZŁONKÓW SPÓŁDZIELNI, W TYM RÓWNIEŻ DLA RN, przesłać jasny, jednoznaczny komunikat, że NAJWYŻSZA WŁADZA SPÓŁDZIELNI ZADECYDOWAŁA, że dla tego pana NIE MA U NAS MIEJSCA !!!

Toteż równie ważne jak jego odwołanie (a w obecnej sytuacji prawnej może nawet jeszcze ważniejsze), jest to, żeby ponownie nie dostał absolutorium!!!
Red.Cebula 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Czw Lut 25, 2010 10:07
Posty: 215
Skąd: ze świata obiektywności

PostWysłany: Nie Cze 10, 2018 10:50    Temat postu: Re: Walne 2018

Wg mnie absolutorium nie uzyska
Pani Bozena okazuje sie skutecznym zolnierzem
ale nie wiadomo jak to sie osobiscie kiedys dla niej skonczy
Laska panska na pstrym koniu jeżdzi...lecz to nie moj klopot
Jak na moje spostrzezenia to wiele osob ja po prostu wykorzystuje tylko i wyłącznie dla swoich osobistych interesow
Czyzbym sie mylił???

Obecna rada nie odwola TN
noooo chyba ,ze bardzo sie przetraszy wizji odpowiedzialnosci finansowej za swoje poczynania
A ta rada jest jak choragiewka
Przyklad-nie przeglosowanie za pierwszym razem struktury proponowanej przez panie z Zarzadu
ale jak Pani prezes tupnela noga , wezwala do pisania oswiadczen i tlumaczenia sie z tego to ....miesiac pozniej wszyscy karnie zaglosowali za przyjeciem struktury

A swoja droga watpie, czy Zarzad czytaj Pani prezes poda do sadu swoja kolezanke i wiernego zolnierza nr 2 Pania Anne

A wszystko problemy przez niefrasobliwość i brak odpowiedzialności
czlonkow rady 2013-2016 -panie Krystyne N , Blzbiete B i innych
i spowodowanie wieloletnich perturbacji po przyjeciu nowego z-cy pana Tomasza N.
Bozena_D 
   

Bywalec


Dołączył: Nie Maj 27, 2018 22:48
Posty: 25
Skąd: Gdańsk Zaspa

PostWysłany: Śro Cze 13, 2018 1:06    Temat postu: Re: Walne 2018

Kochani Członkowie Spółdzielni Rozstaje Smile,

Śpieszę Was poinformować, że odnieśliśmy zwycięstwo Smile!!!
Po podliczeniu wyników głosowań z wszystkich 5 grup, wychodzi czarno na białym, że Tomasz N. nie uzyskał absolutorium za 2017 r.

Teraz RN musi go odwołać, żebyśmy nie płacili mu odszkodowania!!!

Szanowni członkowie RN popierający Tomasza N.!

Uroczyście obiecuje Wam, że jak go nie odwołacie, to w następnej kolejności zabiorę się za Was!!!
Postaram się, żebyście nie dotrwali do końca kadencji i puszczę Was w skarpetkach! Zapłacicie co do grosza wszystko to, co wyciągnie ze spółdzielni TN, wraz z odsetkami i kosztami procesu! Moje Panie i Panowie - zabawa się skończyła! Czas wreszcie zacząć działać na rzecz dobra spółdzielni i jej członków, a nie bronić stołka skompromitoeanego indywiduum!
Mieliśmy odwołać Was na tym Walnym. Na prośbę pewnej osoby zrezygnowaliśmy z tego, daliśmy Wam jeszcze jedną szansę! Mam nadzieję, że swoją decyzją o odwołaniu Tomasza N. pokażecie nam, że nasza decyzja nie była błędem i nie musimy jej żałować.

RADO NADZORCZA - SPÓŁDZIELNIA W POTRZEBIE, CZYŃCIE SWOJĄ POWINNOŚĆ!!!
Red.Cebula 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Czw Lut 25, 2010 10:07
Posty: 215
Skąd: ze świata obiektywności

PostWysłany: Śro Cze 13, 2018 10:44    Temat postu: Re: Walne 2018

Czyli uchwale o odwołaniu Pana z-cy członkowie podejmowali tak na wszelki wypadek????
A moze pomysłodawca tej uchwały przestraszył sie konsekwencji
w razie calkowitego wygrania procesu sądowego przez TN???
Przestraszył sie wizji płacenia odszkodowania??
No tak bo to my członkowie zapłacilibysmy za to wszystko z wlasnej kieszeni.!!!!

Drogie Panie
przestańcie kombinować
Czytając wpis Pani Bozeny_D mam niodparte wrazenie , ze pisze to ciagle red.Czonek czytaj Pani p.
Bo jakim prawem Pani Bozena zastraszałaby tak rade???
Ta rada jest kiepsciutka, ale np przestraszony pan Dariusz B.pewnie przegłosuje to co zażada Pani prezes.......

Chciałoby sie wiecej napisac o Walnym
Rece jednak opadają na własna niemoc
Zmieniacie kolejnosc porzadku obrad
wykorzystujecie Walne do zalatwienie swoich osobistych rozgrywek
Po glosowaniach nad absolutorium i uchwala nt odwolania zastepcy
75 % ludi opuszcza zebranie
Zostaje garstka na sali i to oni rzeczywiscie uczestnicza prawdziwie
bo to oni zaineresowani sa sprawami SMR

Widac jak bardzo manipulaje sie ludzmi
Widac , jak nie szanuje sie czlonkow
Przyszły "barany" zaglosowaly - bo taki dostali nakaz i prosbe i do domu

TAK SIE Z NAS KPI, TO JEST CALKOWITY BRAK SZACUNKU DO CZLONKOW SMR

Jedyna pozytrywna wiadomosc
to chyba , bo jeszcze nie ma wyników kolegium-
fakt , ze nie przeszly zmiany statutowe

I bardzo sie z tego ciesze!!!!i
Sluchałem jak Pani prezes na zebraniu argumentowala owe zmiany

Juz dwa lata temu Pani argumentowala podzial Walnego na czesci

Prosze spojrzec uczciwie do lustra i zadac sobie pytanie
o czyje dobro Pani chodzi???

A moze ja to dobro rozumiem inaczej.........
Bozena_D 
   

Bywalec


Dołączył: Nie Maj 27, 2018 22:48
Posty: 25
Skąd: Gdańsk Zaspa

PostWysłany: Śro Cze 13, 2018 23:50    Temat postu: Re: Walne 2018

Pani Ewo!

Ręce opadają! Jeżeli miała Pani wątpliwości, czy to rzeczywiście ja piszę pod nickiem Bożena _D, to widziałyśmy się na Walnym - trzeba było mnie zapytać. Tu nie pisze P. Mariola, tylko ja osobiście - Bożena D. Jak nadal Pani wątpi, proszę do mnie zadzwonić, to potwierdzę.

Ja nie zastraszam RN, ja ich ostrzegam! Informuję ich, co zamierzam zrobić. Nie spocznę, dopóki nie doprowadzę do szczęśliwego finału sprawy usunięcia ze spółdzielni TN. I nie mam zamiaru zapłacić mu nawet złamanego grosza odszkodowania!!!

Jeżeli część RN stanie mi na przeszkodzie, to tak jak robię porządek z TN, tak samo zrobię porządek i z nimi!

A stać mnie na wiele - walcząc z TN odwiedziłam kilkuset mieszkańców, rozniosłam po mieszkaniach i skrzynkach ponad 4 tys. pism i jak trzeba będzie, jestem gotowa powtórzyć tę akcję. A może wymyślę coś jeszcze bardziej skutecznego Smile? Jak na razie nie narzekam na brak kreatywności Smile.

I nawet sam TN na Walnym stwierdził, że jestem główną inspiratorką i organizatorką akcji przeciw niemu.

Zatem Pani Ewo, bardzo proszę nie odbierać mi ewentualnych przyszłych zasług, pisząc że to P. Mariola próbuje organizować akcję przeciwko RN!

To wszystko, to JA - BOŻENA D., POSTRACH wszelkiej maści kombinatorów, malwersantów, łapówkarzy, itp. Smile.

Do zobaczenia (mam nadzieję, że wkrótce) w spółdzielni wolnej od TN i jemu podobnych Smile!!!
Red.Cebula 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Czw Lut 25, 2010 10:07
Posty: 215
Skąd: ze świata obiektywności

PostWysłany: Czw Cze 14, 2018 10:14    Temat postu: Re: Walne 2018

Pani Bozeno_D

Jest Pani wyjatkowo bezczelna!!!
Uwierzyła Pani w swoją misje i kompletnie Pani odleciała......
To Pani bedac w radzie 2013-2016 przyjeła do pracy TN.

Lata Pani po wszystkich grupach, mąci Pani , manipuluje ludżmi,wpływa na wyniki głosowan,roznosi ulotki itp

Dzieki Pani agresywnej skuteczności Pani prezes otrzymała absolutorium!!!!!

w jednym jest zgoda- TN nieotrzymujący absolutorium po kolejnych Walnych
powinien zostac dawno zwolniony przez rade
,ale rada 2013-2016 bardzo go chroniła

Teraz tez nie macie pewności , ze rada go odwoła!!!

Wystarczy , ze trzej czlonkowie rady w akcie desperacji
sami zrezygnuja z czlonkowstwa w radzie
i .....nie bedzie mial kto odwołac Pana zastepcy.

Tak przeciez własnie Pani Bozena kiedys postepowala wraz z Panem Jackiem J., zeby nie odwołac Wyszynskiego!!!!

Przypominam , ze Wyszynski dostal absolutorium
Pan TN wowczas juz nie otrzymal absolutorium

Dlaczego wowczas Pani nie krzyczała , ze trzeba pozbyc sie szkodnika????
Przeciez juz na poczatku mogliscie naprawic swoj blad i zwolnic Pana TN


Pani Bozeno - Pani tak postepuja jak wiatr wieje!!!!!!
Pani Prezes oczywiscie gratuluje , ze otrzymała absolutorium
Wiecej nie bede tego komentować w jaki sposób to sie stało.

Pani Bozeno kim Pani jest ???
Jest Pani pracownikiem administracji???
Jest Pani członkiem Zarzadu , ze Pani tak zastrasza ludzi????

Przeraza mnie Pani
i to nie Pani skutecznosc, lecz Pani adresywnosc z jaka Pani działa

Nie chce Pani obrazac na forum , wiec zamilkne.....
z pozdrowieniami red cebula
Bozena_D 
   

Bywalec


Dołączył: Nie Maj 27, 2018 22:48
Posty: 25
Skąd: Gdańsk Zaspa

PostWysłany: Pią Cze 15, 2018 0:34    Temat postu: Re: Walne 2018

Szanowna Pani Ewo Ł.,

Od początku byłam przeciwnikiem TN i od początku go zwalczałam. To również ja przygotowywałam akcję na Walne w 2015 r, żeby TN nie dostał absolutorium, a AW dostał. I wtedy również byłam skuteczna. Na AW bardzo się potem zawiodłam, ale to już inna sprawa. I od razu krzyczałam, że TN trzeba odwołać, tylko był to głos wołającego na puszczy. W ówczesnej RN byłam osamotniona. Jeszcze na Walnym w 2016 przygotowałam akcję uzupełniania porządku obrad na wszystkich grupach o punkt dotyczący odwołania TN w związku z nie uzyskaniem absolutorium za 2014, ale na większości grup zarząd wraz z radcami prawnymi nie dopuścił do głosowania i niestety wtedy TN nie udało się odwołać Sad.
Więc proszę mi nie zarzucać, że to ja przyczyniłam się do tego, że TN do tej pory funkcjonuje w naszej spółdzielni i że postępuję jak wiatr wieje. Ja konsekwentnie, od samego początku, robiłam, co mogłam, żeby już dawno się go pozbyć. Ale sama pewnych rzeczy nie byłam w stanie przeskoczyć. Trzeba było trochę czasu, żeby innym członkom spółdzielni otworzyły się oczy i zamiast go popierać, zaczęli go zwalczać. I dzięki temu ponownie zaczęło mi się udawać Smile.

Bo ja nie przeczę, że jestem inspiratorką i organizatorką większości działań, ja wymyślam różne niestandardowe akcje, ja przygotowuję cały plan działania, ja zapraszam ludzi do współpracy, ale bez tej rzeszy członków, którzy mi pomagają, sama pewnie ponownie nie dałabym rady.

Dzisiaj też przez pół dnia odbierałam telefony od osób, które po przeczytaniu mojego wczorajszego wpisu, dzwoniły ze słowami poparcia i deklaracją pomocy w rozprawieniu się z RN. Ludzie obiecywali pomoc w drukowaniu i rozprowadzaniu pism, w zbieramiu podpisów pod ewemtualnym wnioskiem o nadzwyczajne Walne, ale przede wszystkim mówili, że dzięki akcji z TN ponownie uwierzyli, że jednak zwykli członkowie w naszej spółdzielni też mają coś do powiedzenia. Że nie liczy się tylko zarząd, radcy prawni, RN i powiązani z nimi pracownicy, ale ten mały, szary, często nikomu nie znany i lekceważony członek. Poznali swoją siłę i nabrali ochoty do działania Smile. Myślę, że przy takiej postawie ludzi moja grupa będzie rosła i coraz łatwiej będzie nam osiągać nasze cele!

Ponownie stanowczo protestuję przeciw Pani stwierdzeniu, że ja kogokolwiek zastraszam. Jak już pisałam, ja tylko ostrzegam, informuję o mogących nastąpić konsekwencjach (przede wszystkim finansowych). To chyba uczciwe - nikt potem nie będzie mógł się skarżyć, że nie wiedział, co go czeka! A notabene bardzo dziwny jest Pani pogląd, że zarządowi lub pracownikom administracji wolno kogokolwiek zastraszać!!!

Kolejna sprawa - bardzo miło mi słyszeć, że absolutorium dla P. Marioli to moja zasługa. Niesamowicie cenię i szanuję obecną Panią Prezes i uważam, że absolutorium jak najbardziej jej się należało. Uważam, że jest osobą uczciwą, dba o interes spółdzielni i jej członków i jak najbardziej trzeba ją popierać i wspierać. Owszem, czasem, jak każdy człowiek, popełnia błędy i wtedy się z nią nie zgadzam i ją krytykuję (najlepszy przykład to moja rola w odrzuceniu statutu na ostatnim Walnym), ale to nie przekreśla mojej opinii, że P. Kijewska to najlepszy Prezes w historii spółdzielni Smile! Na początku swojej kadencji trochę się dała ubezwłasnowolnić TN, ale na szczęście zorientowała się, z kim ma do czynienia i odkąd "wybiła się na niepodległość" bardzo dobrze zarządza spółdzielnią. A myślę, że po usunięciu TN, dopiero rozwinie skrzydła Smile!!!

To tyle! Jak zwykle pozdrawiam wszystkich członków spółdzielni i obiecuję, że na pewno nie dam się ani zniechęcić, ani zastraszyć, ani też przekupić i na pewno Was nie zawiodę Smile!
Red.Cebula 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Czw Lut 25, 2010 10:07
Posty: 215
Skąd: ze świata obiektywności

PostWysłany: Pią Cze 15, 2018 10:37    Temat postu: Re: Walne 2018

Pani Bozeno D
Przeraza mnie Pani stan.
Pani tak swiecie uwierzyla w siebie i swoja skutecznosc, ze to sie nie moze dobrze zakończyć.
Ale to nie mój problem jako człowieka ale moze to być moim problemem jako członka
Skad moge wiedzioeć , czy te wszystkie Pani działania na rzecz Pani prezes nie wyprowadzą nas w pole jako spoldzielnie??

Czytając Pani posty , gdzie wszedzie króluje JA, JA JA JA.....
ja zrobilam to , ja zrobilam tamto,ja jestem najlepsza , ja jestem najskuteczniejsza ,mnie sie nalezy bać......
Kto sie ma Pani bać???
Na miejscu Pani prezes zaczęlabym sie Pani bac.

PANI BOZENO - WIECEJ POKORY!!!!!!!!!

Skoro jest Pani taka skuteczna i tak dziala na rzecz członkow


to prosze mi powiedziec dlaczego członkowie nie przychodzą na zebrania????

A ja Pani powiem.
Bo maja dosyc nie liczenia sie z nimi , maja dosyć niezabudowanych dzialek
maja dosyc braku szacunku dla nich!!!!!

O jakiej sile członkow , zwykłych członków Pani mowi????

Spedziliście garstke entuzjastow Pani prezes na glosowanie
po czy CI PRAWDZIWI CZLONKOWIE OPUSCIIL SALE

WIDAC JAK BARDZO INTERESUJA ICH SPRAWY SPOLDZIELNI

Na grupie nazwijmy Pani prezes przyszly 92 osoby
za godzine jeszcze przed absolutorium juz ich bylo tylko 83
a zaraz poglosowaniu opuscili prawdziwi czlonkowie sale i .......zostalo 21 osób!!!!!!!!!!!
TO SIE NAZYWA SUKCES ????
CZYJ SUKCES???????

Bo na pewno nie nas czlonkow

apropos sukcesu
jak Pani pisze - rozniosla Pani 4000 pism-ulotek ,odwiedzala Pani mieszkania
i co????

Rozstaje maja ok 5000 czlonkow
Pani rozniosla 4000 pism
Na zebrania przyszlo ok 400 osob
Na Pania prezes glosowalo z tych 400 osob ok 60%
na Pana prezesa ok 40%

I jaki to sukces????
To sie nazywa sukces????


Pani Bozeno
wiecej pokory!!!!!!!

Ciekawe gdzie Pani sukces nas zaprowadzi?????

Gdzie zaprowadzą nas Pani "zasłługi", ktorymi sie tak Pani szczyci.
Bozena_D 
   

Bywalec


Dołączył: Nie Maj 27, 2018 22:48
Posty: 25
Skąd: Gdańsk Zaspa

PostWysłany: Śro Cze 20, 2018 23:47    Temat postu: Re: Walne 2018

KOCHANI!!!

MIŁOŚCIWIE PANUJĄCY NAM OD PRAWIE 4 LAT

VICE-KRÓL TOMASZ NIŻNIOWSKI ABDYKOWAŁ!!!

NIE, COŚ TU NIE GRA - NIE ABDYKOWAŁ, TYLKO ZOSTAŁ WYWIEZIONY NA TACZKACH PRZEZ WALNE ZGROMADZENIE ANNO DOMINI 2018 Smile!!!

Z TEGO ZMARTWIENIA BIEDACZEK SIĘ ROZCHOROWAŁ I NA RAZIE JEST NA ZWOLNIENIU LEKARSKIM, NO CÓŻ, JESZCZE TROSZKĘ MUSIMY POCZEKAĆ, AŻ SIĘ NA DOBRE POZBĘDZIEMY GO ZE SPÓŁDZIELNI. ALE TO JUŻ OSTATNIA PROSTA - NIE MA ODWROTU!

GRATULACJE I SERDECZNE PODZIĘKOWANIA DLA WSZYSTKICH, KTÓRZY POMOGLI DOKONAĆ TEGO DZIEŁA Smile!

PS. Pani Ewo,
Pani w żaden sposób nie można dogodzić. Najpierw zarzucała mi Pani, że to moja wina, iż TN tak długo jest w naszej spółdzielni, bo rzekomo ja nic nie robiłam. Jak opisałam, czego na przestrzeni ostatnich paru lat dokonałam, żeby go usunąć, to z kolei posądza mnie Pani o brak pokory. Byłam pokorna przez długi czas. Siedziałam cicho i nie zdradzałam, co tak naprawdę zrobiłam dla spółdzielni. Ale w obliczu Pani zarzutów o moją bezczynność, a w dodatku posądzania P. Marioli o inicjowanie akcji, mojego autorstwa, zdecydowałam się uchylić rąbka tajemnicy. Może się tak policytujemy? A co takiego Pani zrobiła dla dobra spółdzielni przez ostatnie 4 lata? Proszę zrezygnować z pokory i się otwarcie pochwalić!
Red.Cebula 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Czw Lut 25, 2010 10:07
Posty: 215
Skąd: ze świata obiektywności

PostWysłany: Czw Cze 21, 2018 14:45    Temat postu: Re: Walne 2018

Pani Bozeno
Czy u Pani wszystko w porządku ze zdrowiem?????
Czy Pani "oszalała"od tego "sukcesu"?????
Dlaczego wprowadza Pani członków w bład?????
Czy Pani wie co znaczy abdykować???Czy pani wie co znaczy wywieżć na taczkach?????

Poki co Tomasz N.wziął zwolnienie lekarskie- jak mowia pracownicy-na dwa tygodnie
Podobno chciała Pani zmusić kolegium , zeby wpłynęło na rade nadzorcza???
I nici z tego.
Tak sie Pani rozpedziła na fali tego niby sukcesu.........

A jakiz to sukces
???naprawic swoje błedy po latach jako czlonka RN 2013-2016

apropos sukcesu-hahaha
czy nie zauwazyła Pani , czy moze nie zdołala policzyc omamiona swoim sukcesem
ze gdyby nie "prawdziwi członkowie ' grupy Leszczynskich czyli sasiedzi , znajomi , rodzina oraz cale pliki pelnomocnictw tzw wyborcy Pani Prezes

gdyby nie ci ludzie Pani iMariola prawdopodobnie nie otrzmalaby
absolutorium

To taka lyzka dziegciu do Waszego niby sukcesu

to matematyka.

Jesli chodzi o odwolanie Pana Tomasza
to szanowny Zarzadzie .....macie w reku uchwale Walnego....działajcie wiec
ale ...wg mnie macie z tym problem
Bo co bedzie jak prezes wygra????
Wiec chcecie to zrzucic na rade nadzorcza

A ja tu mam pewne watpliwosci, wg mnie rada nie wezmie tego na swoje barki
Ten scenariusz juz przerabiano za Ryszrda L czyli za kadencji rady 2013-2016 , ktorej czlonkiem byla Pani Bozena D.

Pani Bozeno
Nie mam zamiaru sie z Pania licytowac!!!!!!

Ja w przeciwienstwie do Pani znam swoje miejsce w szeregu
Wiem co to jest pokora i szacunek do wlasnej osoby
Pani nie jest dla mnie przeciwnikiem.
I prosze do mnie nie podskakiwac , nie uzywać sobie na mnie
Ja prosze Pani osiagnelam niejeden sukces w tej s-lni ....lecz sie tym nie chwale ........

Pani Zaslugi oraz Zaslugi Pani prezes tez niebawem ocenimy!!!!!

na zakonczenie mam pytanie
CZY TO PRAWDA , ZE DWAJ CZLONKOWIE RADY NADZORCZEJ
CHCA W NAJBLIZSZYM CZASIE ZLOZYC WNIOSEK
O PODWYZSZENIE WYNAGRODZENIA PANI PREZES???????

Czy to prawda????????

z pozdrowieniami red cebula
Bozena_D 
   

Bywalec


Dołączył: Nie Maj 27, 2018 22:48
Posty: 25
Skąd: Gdańsk Zaspa

PostWysłany: Czw Cze 21, 2018 22:40    Temat postu: Re: Walne 2018

Omamiona to jest Pani, nienawiścią do P. Marioli.

Pani Prezes ODNIOSŁA NA WALNYM OGROMNY SUKCES!!!
Uzyskała absolutorium tak znaczącą większością głosów, że na grupie Leszczyńskich mogło nie być ani 1 jej zwolennika, a i tak miałaby prawie 30 głosów ponad wymagany limit!

Ta nienawiść tak Panią zaślepia, że straciła Pani zdolność wykonywania podstawowych operacji matematycznych. Teraz ja jestem poważnie zaniepokojona stanem Pani zdrowia!
marsjanin 
   

Bywalec


Dołączył: Wto Mar 05, 2013 20:41
Posty: 30
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pią Cze 22, 2018 0:28    Temat postu: Re: Walne 2018

Red.Cebula napisał:
dlaczego członkowie nie przychodzą na zebrania????

A ja Pani powiem.
Bo maja dosyc nie liczenia sie z nimi , maja dosyć niezabudowanych dzialek

No tak, nie ma nic przyjemniejszego niż zaglądanie sąsiadom do okien i delektowanie się zapachem ich potraw. Laughing
Red.Cebula 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Czw Lut 25, 2010 10:07
Posty: 215
Skąd: ze świata obiektywności

PostWysłany: Pią Cze 22, 2018 9:03    Temat postu: Re: Walne 2018

do marsjanina
jesli ktoś nie chce aby mu zagladano w talerz
niech wyprowadzi sie z blokowiska
Ja nie chce ciagle -a to juz 8 lat placic za niezabudowanie dzialek 111, 112

a zagladac sobie w talerze beda mieszkancy osiedla Wrzeszcz Zajezdnia
przejdz sie na spacer i ...porownaj

do Bozeny D
.znowu slowo nienawisc...
Wasze slowo klucz
Kobieto -puk , puk puknij sie w głowe i otrząsnij sie
Jaki zołnierz taki sukces!

Jako członek mam prawo pisać na forum i krytykować organy tej społdzialnii
Posluguje sie faktami......
Pani doprowadzajac do niekorzystnego wyniku dla TN - tak sie Pani tym pyszni , szczyci , chwali
po prostu naprawila swoj blad sprzed lat przyjmujac TN do pracy

Jak wczesniej Pani przyznała niewypałem Pani okazał sie tez Wyszynski
poten Tmasz N, nastepnie przyprowadiła Pani administratora oszusta,
ktoremu sad wymierzył kare....

Nie mam wiec pewnosci , ze Pani nadal nie popełnia błedów

Moze sie niebawem okazac , ze obecne Pani działania i stanie murem przy Pani prezes znowu beda niewypałem.

Nie stac nas członków na opłacanie złych Pani wyborów!!!!!

Przyznaje sie , ze kazdy moze popełnic bład
I to Pani Bozeno D. jest moim błedem sprzed lat

Nie przypuszczałem , ze z tej normalnej dziewczyny , wyrosnie taki przerost wlasnego ego,zadufania i pychy
a przede wszystkim zas checi rządzenia i manipulowania wszystkimi.

Ciągle czekam na odpowiedz w kwestii wynagrodzenia Pani prezes

Czy to prawda , ze dwoch czlonkóa rady chce zlozyc taki wniosek?????
Bozena_D 
   

Bywalec


Dołączył: Nie Maj 27, 2018 22:48
Posty: 25
Skąd: Gdańsk Zaspa

PostWysłany: Sob Cze 23, 2018 16:55    Temat postu: Re: Walne 2018

Pisze Pani : "Posługuję się faktami". Przepraszam bardzo, ale w tym momencie PANI KPI, CZY O DROGĘ PYTA?

Weźmy tylko 2 ostatnie posty.

1. "gdyby nie ci ludzie Pani Mariola prawdopodobnie nie otrzymałaby absolutorium" - na jakich faktach oparła się Pani pisząc te bzdury?

2. "Pani (...) naprawiła swój błąd ( ...) przyjmując TN do pracy" - już kilkakrotnie pisałam, że ja TN do pracy nie przyjęłam. Od samego początku byłam mu przeciwna i od samego początku AKTYWNIE GO ZWALCZAŁAM! Na jakich więc faktach opiera Pani swoje kolejne kłamstwo?

3."przyprowadziła Pani administratora oszusta, któremu sąd wymierzył karę" - ŻADNEGO ADMINISTRATORA NIE PRZYPROWADZIŁAM! A jeżeli chodzi o kwestię administratora, którego NIżniowski podał do prokuratury (nie jako z-ca Prezesa, tylko całkowicie prywatnie), to sąd nie wymierzył mu żadnej kary, tylko umorzył sprawę! Pytam więc ponownie, na jakich faktach się Pani oparła pisząc następne 2 kłamstwa? !

TO NIE JA MANIPULUJĘ LUDŹMI, TYLKO WŁAŚNIE PANI!!!
Pani posty pełne są kłamstw, przeinaczeń, pomówień, itd. Moje, dla odmiany, zawierają TYLKO PEWNE I SPRAWDZONE INFORMACJE I SĄ RZECZYWIŚCIE OPARTE NA FAKTACH!!!
PANI ALBO OPIERA SIĘ NA PLOTKACH, ALBO W PEŁNI ŚWIADOMIE SAMA KŁAMIE, ZA WSZELKĄ CENĘ PRÓBUJĄC ZDEZAWUOWAĆ LUDZI, KTÓRYCH NIE DARZY PANI SYMPATIĄ!

To nie jest rzeczowa, merytoryczna krytyka, tylko właśnie MANIPULACJA!

Co do AW. Był on najlepszym kandydatem na prezesa, spośród tych, którzy się zgłosili. Jego brakiem był słaby charakter, czego niestety nie można odkryć w czasie rozmowy kwalifikacyjnej. To szczególnie uwidoczniło się, odkąd przyszedł TN. AW kompletnie nie umiał mu się przeciwstawić, podpisywał wszystko, co ten mu podsunął, ulegał jego naciskom, itd. Myślę, że gdyby miał za współpracownika innego, porządnego człowieka, mógłby być b. dobrym prezesem. W Osowie pracuje już 3 lata i wszyscy są z niego zadowoleni!

To że działki 111 i 112 są do tej pory niezabudowana, to też "zasługa" Niżniowskiego! Gdyby w 2014 nie wyskoczył z nową koncepcją zabudowy wieżowcami i nie podburzał członków Nadzwyczajnego Walnego do odrzucenia koncepcji zabudowy proponowanej przez P. Żelaznego, a zaakceptowanej przez mieszkańców Burzyńskiego i Żwirki, to już przynajmniej 2 lata temu mielibyśmy wybudowane i sprzedane mieszkania i zapomnielibyśmy o całej sprawie!

Jak zwykle, pozdrawiam wszystkich czytelników forum i życzę miłego weekendu Smile.
Red.Cebula 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Czw Lut 25, 2010 10:07
Posty: 215
Skąd: ze świata obiektywności

PostWysłany: Sob Cze 23, 2018 21:30    Temat postu: Re: Walne 2018

Ciekawe co bedzie po odejsciu Tomasza N.
Na kogo bedziecie zwalac wine i odpowiedzialność????
Wspomina Pani o slynnem projekcie Pana Jakuba Z.
Moje drogie Panie - to jest takie rozprawianie o niczym,
Co by bylo gdyby........
Ja wiem co jest , wiem za co placimy od lat , za wielki wybieg dla psów

Sprawa zabudowy działek -do tego trzeba fachowca z prawdziwego zdarzenia
a nie Pani prezes, pod Która dostosowano kryteria konkursu przy wyborze na prezesa SMR
Zero doswiadczenia w pracy z ludzmi, brak praktyki i wiedzy na temat zarządzania tak duzą spoldzielnia mieszkaniową
Wracajac do postu , gdzie wspomina Pani o nienawisci do pani prezes.
Totalna bzdura .
Jako człowiek Pani M K jest mi komplletnie obojętna
Natomiast zupelnie nie jest mi obojetne jakim jest prezesem
Miala moje zaufanie , lecz po pierwsze dostrzeglam , zreszta rowniez jej to powiedziałam , ze co innego mówi a co innego robi.
Chocby ostatnia sprawa zmian w Statucie do ktorych nas tak ochoczo na obecnym Walnym przekonywala
niestety znowu mijała sie z prawda, czyzbym sie myliła????
i wlasnie wtedy Pani interweniowala i statut nie przeszedl......

Wg mnie Pani MK nie nadaje sie na obecne stanowisko
I dlatego utraciła moje zaufanie

Ale nie ma to nic wspolnego z nienawiścia!!!!!!

Sprawa administratora
ja znam inny wyrok w tej sprawie.

Apropos faktow
ciagle pozostaje bez odpowiedzi pytanie na temat podwyzszenia wynagrodzenia dla Pani prezes.

Prosze odpowiedziec na pytanie!!!!!!

A swoja droga czym to sobie szczególnym zasłuzyla Pani prezes na takie finansowe uzananie????
Dla mnie jak do tej pory ciagle jeszcze niczym!!!!!
Odpowiedz do tematu Strona 2 z 4 Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3, 4    Następna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Forum Gdańsk

  

osiedla Gdańska:

  2 Potoki 3 Kolory Albatross Towers Alfa Park Ambasador Angielska Grobla Apartamenty Nadmorskie Apartamenty Przy Plaży Arkońska Astra Park Atrium Gdańskie Audiopolis Aura Gdańsk Avalon Awiator Bajkowy Park Baltic Center Barbakan Biskupia Górka Błękitna Kaskada Braci Majewskich Brętowska Brama Browar Gdański Brzozowy Park Budowlani Casa Patrizia Castilla (Kowale) Centralpark Chabrowe Chmielna Park Cieszynka City Park Copernicus Cytrusowe Czterobloki Cztery Kąty Cztery Oceany Cztery Pory Roku Długa Grobla Do Studzienki Dolina Dwóch Jezior Dolina Potęgowska Domy Przy Tanecznej Dwa Tarasy Dziedziniec Energooszczędne Fregata Futura Apartamenty Galeon Gardenia Garnizon Habenda Hiszpańskie Hokejowa Horyzont Jabłoniowa (INPRO) Jabłoniowa (PB Kokoszki) Jabłoniowy Sad Jary Jasień Jasień Park Jaworzniaków Jednorożca (Wroński) Jelitkowo Jelitkowski Dwór Jezioro Jasień Jodłowy Park Kameralne Kamienica Francuska Kamienica Pod Wrzosem Kamienice Magellana Kamienice Nad Motławą Kamienice Nad Strzyżą Kamieniczki Akademickie Kartuska 26 Kazimierz Kiełpino Górne Klimaty Klukowo Kochanowskiego 39 Kolorowe Krokusowe Królewskie Wzgórze Kryształowe Kwartał Kamienic Laurowe Lawendowe Wzgórza Leszczynowe Lipce Łostowice Maciejka Maćkowy Marina Primore Matemblewo Migowskie Tarasy Mila Baltica Miłe Miłe Wzgórze Morena Park Morenova Morenowe Wzgórze Myśliwska 17 Myśliwska Park Myśliwski Stok Myśliwskie Nad Jarem Nad Jeziorem Nad Wodą Nadmorski Dwór Neptun Park Niedźwiednik Nova Oliva Nowa Letnica Nowa Osowa Nowator Nowe Osiedle Nowiec Nowy Horyzont Olimp (Kowale) Oliwa Park Optima Orle Gniazdo Orunia Górna Osowa II Osowa Wodnika Ostoja Myśliwska Pana Tadeusza Parkowe Wzgórze Piastów Pięciu Mostów Piotrkowska 27 Platinum Park Platynowa Pogodne Pohulanka PB Górski Polonica Południowe Pomarańczowe Promienne Przeróbka Przy Srebrnej Ptasia Quattro Towers R.S.M. Budowlani Reduta Żbik Rezydencja Marina Robyg Sarnia Dolina Słoneczna Dolina Słoneczna Morena Słoneczne Słoneczne Wzgórza Słoneczniki Smęgorzyno Srebrzysta Podkowa (Kowale) Stary Chełm Stylowe Szafarnia Szmaragdowe Wzgórze Szpora 7 Św. Wojciech Świerkowe Świętokrzyskie Świętokrzyskie (PB EKO) Świrskiego Trzy Dęby Trzy Żagle Ujeścisko Vivaldiego Wieża Leszka Białego Wieżycka Wieżycka Folwark Wiktorii Wilanowska Willa Wajdeloty Wiszące Ogrody Wolne Miasto Wróbla Staw Wzgórze Elizy Wzgórze Focha Wzgórze Magellana Za Słoneczną Bramą Zabornia Zabytkowa Współczesna Zakoniczyn Zapiecek Zielona Dolina Zielone Zielony Stok Złota Karczma

dzielnice Gdańska:

  Aniołki Brętowo Brzeźno Chełm Jasień Kokoszki Krakowiec-Górki Zachodnie Letnica Matarnia Młyniska Nowy Port Oliwa Olszynka Orunia-Św. Wojciech-Lipce Osowa Piecki-Migowo (Morena) Południe Przymorze (Małe i Wielkie) Rudniki Siedlce Stogi z Przeróbką Strzyża Suchanino Śródmieście VII Dwór Wrzeszcz Wyspa Sobieszewska Wzgórze Mickiewicza Zaspa (Młyniec i Rozstaje) Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia

Forum Sopot

  

osiedla Sopotu:

  Aquarius Dolina Gołębiewska Grunwaldzka 93a Osiedle Marii Ludwiki Osiedle Mickiewicza Polana Świemirowska Przylesie Sopocka Rezydencja

dzielnice Sopotu:

  Brodwino Dolny Sopot Górny Sopot Kamienny Potok Karlikowo Świemirowo

Forum Gdynia

  

osiedla Gdyni:

  Albatros Altoria Apartamenty Altus Apartamenty Centrum Apartamenty Conrada Apartamenty Gdynia 3000 Apartamenty Na Polanie Baltic Villa Batorego 7 Bernadowo Cadena Park Chrobrego Columbus Demptowo Dolina Cisów Fikakowo Fort Forest Gdyńskie Gorczycowa 3 Horyzonty Gdyni Jantarowe Kamienica Bosmańska Kamienica Moderna Kasztanowa Kępa Redłowska Komandorskie Wzgórze Leśne Łanowa I Marco Polo Mistral Morskie Myśliwskie Tarasy Nad Kępą Nawigator Orłowska Bryza Parkowe Patio Róży Pomorska 57 Redłowska Kaskada Redłowski Stok Rezydencja Sokół Rezydencja Tarasy Sea Towers Shiraz Park Skłodowska 8 Skłodowskiej Sojowa Sokółka Sokółka Zielenisz Śniadeckich 4 Transatlantyk Uranowa Villa Spokojna Wiczlino Ogród Willa Nad Morzem Witawa Zacisze Leśne Zielona Dolina Zielone

dzielnice Gdyni:

  Babie Doły Chwarzno - Wiczlino Chylonia Cisowa Dąbrowa Działki Leśne Grabówek Kamienna Góra Karwiny Leszczynki Mały Kack Obłuże Oksywie Orłowo Pogórze Pustki Cisowskie - Demptowo Redłowo Śródmieście Wielki Kack Witomino (Radiostacja i Leśniczówka) Wzgórze Św. Maksymiliana

W REGIONIE:
Bytów Chojnice Gdańsk Gdynia Hel Jastarnia Kartuzy Kąty Rybackie Kolbudy Koleczkowo Kosakowo Kościerzyna Krynica Morska Kwidzyn Lębork Łeba Łęgowo Malbork Mierzeszyn Pruszcz Gdański Pszczółki Puck Reda Rotmanka Rumia Słupsk Sopot Starogard Gdański Straszyn Tczew Ustka Wejherowo Władysławowo Żukowo

      FORUM GDAŃSK     FORUM SOPOT     FORUM GDYNIA     FORUM PRUSZCZ GDAŃSKI     FORUM STRASZYN

    FILMY Gdańsk/Sopot/Gdynia      TRÓJMIEJSKA GALERIA      Co warto zobaczyć na świecie?

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama