portal osiedli, dzielnic i miast

Gdańsk Zaspa - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Zaspa Rozstaje » Forum » Walne 2018
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Walne 2018

Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3, 4    Następna     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
Bozena_D 
   

Bywalec


Dołączył: Nie Maj 27, 2018 22:48
Posty: 25
Skąd: Gdańsk Zaspa

PostWysłany: Pon Cze 25, 2018 22:53    Temat postu: Re: Walne 2018

Sprawa statutu, to rzeczywiście potknięcie P. Marioli. To, że interweniowałam i statut odrzucono, to najlepszy dowód na to, że mimo całego szacunku i sympatii dla P. Prezes, nie jestem w stosunku do niej bezkrytyczna. Jeżeli coś mi się nie podoba, to mówię to wprost. I nie tylko mówię, ale również działam Smile!

Różnica między nami jest taka, że ja, jak P. Marioli zdarzy się potknąć - zalewam ranę wodą utlenioną (co czasem bywa niezbyt przyjemne), ale również podaję jej ramię i pomagam wrócić na właściwą drogę.

Pani natomiast kopie leżącego.

Zatem ja, rzeczowo i merytorycznie krytykuję i podaję rozwiązania na wyjście z kłopotliwej sytuacji, a Pani stosuje totalny, frontalny atak, który nic dobrego nie przynosi i w żaden sposób nie pomaga spółdzielni, ani jej członkom.

Zresztą Pani Prezes do tej pory zrobiła tyle dobrego dla spółdzielni, że myślę, iż wpadkę ze statutem można jej wybaczyć. Tym bardziej, że w rozmowie z paroma członkami spółdzielni, sama przyznała, że w tej kwestii rzeczywiście popełniła błąd. A błędów nie popełnia tylko ten, kto nic nie robi.

Poza tym nieliczne błędy P. Prezes, w przeciwieństwie do niektórych, byłych członków zarządu naszej spółdzielni, nie wynikają z nieuczciwości, pazerności, chęci osiągnięcia własnej korzyści kosztem spółdzielni i jej członków i w tym kontekście należy je traktować odmiennie niż w innych przypadkach. Oczywiście nie należy ich niezauważać - trzeba je wskazywać i naprawiać, ale nie można z ich powodu tak totalnie dyskredytować bardzo dobrego Prezesa, jakim jest P. Mariola.

Już to pisałam wcześniej, ale powtórzę jeszcze raz:

moim zdaniem P. Mariola Kijewska, mimo niedużego doświadczenia w kierowaniu tak ogromnym molochem, jakim jest nasza spółdzielnia,

TO NAJLEPSZY PREZES W JEJ DOTYCHCZASOWEJ HISTORII Smile!!!

Na każdym kroku dba o interes spółdzielni i jej członków, jest uczciwa, nieprzekupna, jest dobrym organizatorem i managerem, ma twardy charakter, można ją przekonać merytorycznymi argumentami, ale nigdy nie ugnie się pod jakąkolwiek presją.

Czego nam trzeba więcej Smile?!

Jeżeli ktoś jej nie lubi i nie chce jej pomagać i jej wspierać, niech zachowa przynajmniej to MINIMUM PRZYZWOITOŚCI I NIECH NIE PRZESZKADZA!!!

Dla dobra nas wszystkich Smile!!!
Red.Cebula 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Czw Lut 25, 2010 10:07
Posty: 215
Skąd: ze świata obiektywności

PostWysłany: Pon Cze 25, 2018 23:51    Temat postu: Re: Walne 2018

Co Pani za bzdury wypisuje o kopaniu lezącego!!!!!!
KTo tu niby jest taki biedny i atakowany?????
Wielu członkom nie odpowiada Pani MK jako prezes
Od wielu tez nie otrzymała absolutorium......
Tyle w tym temacie
Pani moze uwazać co innego takie ma Pani prawo
ja jako czlonek nie jestem zadowolona Pani prezes

Ostatni Pani wpis to znowu laurka ......czyli tak jak juz kiedys zostalo napisane
dolacze swoje trzy grosze
" lubudubu , łubu dubu niech nam zyje prezes naszego klubu"

Pani Bozeno a moze Pani Anno , Panie Edwardzie.....
czekam bardzo niecierpliwie na odpowiedz ws zamiaru zlozenia przez kilku członków RN wniosku o podwyzszenie wynagrodzenia dla Pani MK
i....ciągle pomija Pani moje pytanie milczeniem

CZYZBY TO BYLA PRAWDA?????

przepraszam - ja stanowczo sie nie zgadzam
jestem członkiem SMR , utrzymuje Zarzad , Rade i pracownikow administracji
dosyc szastania naszymi , członków pieniedzmi

Skoro Pani prezes jest taka skromna i nie jest pazerna to ...powinna stanowczo uciąc ten temat i prpozycje podwyzszania jej wynagrodzenia!!!!!
Bozena_D 
   

Bywalec


Dołączył: Nie Maj 27, 2018 22:48
Posty: 25
Skąd: Gdańsk Zaspa

PostWysłany: Sob Cze 30, 2018 22:49    Temat postu: Re: Walne 2018

Tak niecierpliwie czekała Pani na odpowiedź w sprawie wynagrodzenia P. Prezes. 4 dni temu odbyło się posiedzenie RN i otrzymała Pani odpowiedź.

I co?

Sądziłam, że napisze Pani, że to jednak była nieprawda i przyzna się, że kolejny raz posłużyła się fałszywymi plotkami (bo tego, że Pani przeprosi kogokolwiek za te pomówienia, to już nie oczekiwałam).

Ale nie!

Pani nabrała wody w usta i uparcie milczy!

Dlaczego? !

Ano dlatego, że jak jest jakaś informacja (obojętnie prawdziwa, czy fałszywa), która w jakikolwiek sposób może zaszkodzić wizerunkowi P. Prezes, to Pani natychmiast rozdmuchuje ją na całą spółdzielnię. Ale jak trzeba przyznać się do winy, a to wpłynęłoby pozytywnie na wizerunek P. Prezes, to tego Pani już nie zdzierży!

To kolejny dowód na to, że Pani ma do P. Marioli negatywny stosunek osobisty i on wpływa na Pani opinię na temat jej pracy!

A co do absolutorium, to przeciwko byli przede wszystkim przyjaciele Tomasza N., byli i obecni pracownicy spółdzielni, z których nieróbstwem P. Mariola wreszcie zaczęła robić porządek. Zjawiła się cała ekipa zwolnionych pracowników, którym poplecznicy byłego z-cy Prezesa załatwili pełnomocnictwa. Zwykłych członków spółdzielni, którzy nie popierali TN, a głosowali również przeciwko P. Prezes, było naprawdę niewielu. A myślę, że w przyszłym roku, kiedy już P. Mariola będzie mogła w pełni zająć się pracą na rzecz spółdzielni, a nie tracić czas na patrzenie na ręce TN lub jego siwy, ta liczba jeszcze bardziej spadnie Smile!
Bozena_D 
   

Bywalec


Dołączył: Nie Maj 27, 2018 22:48
Posty: 25
Skąd: Gdańsk Zaspa

PostWysłany: Sob Cze 30, 2018 22:56    Temat postu: Re: Walne 2018

*sitwy
Red.Cebula 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Czw Lut 25, 2010 10:07
Posty: 215
Skąd: ze świata obiektywności

PostWysłany: Nie Lip 01, 2018 19:48    Temat postu: Re: Walne 2018

hahaha co za bzdury....
po prostu 'uprzedziłam" zamiary niektorych osob
no coz sciany maja uszy i....nie tylko sciany

pani prezes dopiero chce sie zabrac do prawdziwej pracy????
a co robila do tej pory????
Bozena_D 
   

Bywalec


Dołączył: Nie Maj 27, 2018 22:48
Posty: 25
Skąd: Gdańsk Zaspa

PostWysłany: Nie Lip 01, 2018 21:54    Temat postu: Re: Walne 2018

Przecież już napisałam :

PILNOWAŁA TOMASZA N. I JEGO SITWY,
ŻEBY NIE MOGLI WIĘCEJ SZKODZIĆ SPÓŁDZIELNI !!!
Red.Cebula 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Czw Lut 25, 2010 10:07
Posty: 215
Skąd: ze świata obiektywności

PostWysłany: Pią Lip 06, 2018 20:12    Temat postu: Re: Walne 2018

hahaha

"Pani prezes pilnowała Tomasza N........ciekawe od kiedy ????
i co to wszystko ma w ogóle znaczyć????

czy zatrudniono prezesa ????
czy ochroniarza , policjanta ????

Drogie Panie przestanicie brnąć !!!!!!
co kolejny wpis to....bardziej kompromitujący

Wg mnie praca prezesa nie polega na pilnowaniu innego prezesa
lecz na pracy na rzecz członków SMR
ale czy tu ktoś w ogole wie co to znaczy , na czym to polega?????
Bozena_D 
   

Bywalec


Dołączył: Nie Maj 27, 2018 22:48
Posty: 25
Skąd: Gdańsk Zaspa

PostWysłany: Sob Lip 07, 2018 22:17    Temat postu: Re: Walne 2018

O ile mi wiadomo, nigdy nie była Pani kierownikiem żadnego zakładu pracy, ani tym bardziej prezesem. Zatem moim zdaniem ma Pani bardzo nikłe pojęcie o tym, na czym polega praca prezesa.

Otóż moja Pani, dobry szef musi być po trochu wszystkim. Na pewno managerem, organizatorem, ale również księgowym, nieraz nauczycielem, trenerem.

Czasami tak się zdarza, że musi także pełnić rolę detektywa i policjanta i pilnować, żeby potencjalni złodzieje nie rozkradli mu firmy.

Tak więc Pani Prezes pilnując i kontrolując "grupę TN", jak najbardziej działała w interesie członków SMR. Dzięki tej kontroli doszło do wykrycia wielu nieprawidłowości w spółdzielni, a co za tym poszło, w miarę możliwości, do naprawy negatywnych skutków lub do zapobieżenia stratom spółdzielni na przyszłość.

Mimo dodatkowych obowiązków związanych z nadzorem nad TN i jego ludźmi, Pani Prezes nie zaniedbała innych spraw w spółdzielni, czego najlepszym dowodem jest zysk,jaki spółdzielnie osiągnęła za 2017 r.

No ale, jak to już wielokrotnie pisałam, Pani nie lubi Pani Prezes, więc nic dziwnego, że Pani nie dostrzega tych osiągnięć. Na szczęście większość członków spółdzielni nie podziela w tym względzie Pani opinii Smile.
Red.Cebula 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Czw Lut 25, 2010 10:07
Posty: 215
Skąd: ze świata obiektywności

PostWysłany: Nie Lip 08, 2018 18:56    Temat postu: Re: Walne 2018

O ile mi wiadomo Pani MK ma ZERO DOSWIADCZENIA w pracy z ludzmi!!!
To Pani nagieła ten pseudokomkurs na prezesa SMR
To byla FARSA!!!!!
Teraz mamy tego owoce.
I nie ma tu nic do rzeczy lubi czy nie lubi...
Nie jest ani managerem , ani nauczycielem itp
Została wybrana na stanowisko prezesa duzej spoldzielnii mieszkanoiwej
a wg mnie byl to strzal typu kulą w plot.

Ciekawe dokąd zaprowadza nas te praktyki.
Ksiegowa pani Mk tez nie jest , pewnie zatrudni niebawem firme do tego celu,.....
Jestem bardzo powaznie zaniepokojona obecnymi "zabawami "w prezesowanie.

apropos wyborow na Walnym
przeciez w zebraniach uczestniczylo tylko ok 8% czlonkow
w tym masa pełnomocnictw oraz " blizsi i dalsi znajomi królika"

fARSA, FARSA, FARSA I JESZCZE RAZ FARSA.
Bozena_D 
   

Bywalec


Dołączył: Nie Maj 27, 2018 22:48
Posty: 25
Skąd: Gdańsk Zaspa

PostWysłany: Nie Lip 08, 2018 22:27    Temat postu: Re: Walne 2018

Tradycyjnie już to co Pani wiadomo nie ma pokrycia w faktach.

Pani Mariola przez wiele lat prowadziła własną, dobrze prosperującą firmę.
Na takim stanowisku zdobywa się bezcenne doświadczenie w kierowaniu przedsiębiorstwem, kontaktach z klientami, kontrahentami, prowadzeniu księgowości, nadzoru nad pracownikami, itd.

Oczywiście zaraz Pani odpowie, że to nie była taka duża firma, jak nasza spółdzielnia.

Ale zawsze jest ten pierwszy raz Smile. I Pani Mariola radzi sobie na tym stanowisku ŚWIETNIE!!! Już pisałam o zysku za ub. r (jakoś konsekwentnie pomija Pani ten fakt milczeniem). Inny sukces P. Prezes to postępująca redukcja zatrudnienia, renegocjacje niektórych, podpisanych przez TN umów, sprawne bieżące administrowanie zakładem pracy, itd.

Prawdziwą zabawą w "prezesowaniu" to był Tomasz N.

Wg Pani kryteriów był on idealnym kandydatem na prezesa naszej spółdzielni!!! (teraz już się nie dziwię, dlaczego cały czas tak go Pani popierała). Obecnie ma on już 10-letnie doświadczenie w pracy na stanowiskach prezesów lub wiceprezesów spółdzielni mieszkaniowych. Różnych: mniejszych i większych, było ich razem 8. Tylko z 1 odszedł sam (swoją drogą, ciekawe dlaczego?), z wszystkich pozostałych został wyrzucony.

I TO BYŁA FAKTYCZNIE FARSA !!! Na szczęście, już się skończyła Smile!

P.s.
Jak się czyta Pani wpisy, to nie wiadomo: śmiać się, czy płakać. Czasami to mi ręce opadają, jak czytam te, delikatnie mówiąc pozbawione sensu teksty, które Pani wypisuje. Może by Pani choć trochę odpoczęła? Wyjechała gdzieś na wakacje, zabawiła się, zamiast cały czas tak ujadać na Panią Mariolę Smile?
CzlonekRady 
   

Nowy na forum


Dołączył: Czw Gru 21, 2017 12:34
Posty: 3
Skąd: Gdańsk-Zaspa

PostWysłany: Czw Lip 12, 2018 22:48    Temat postu: Re: Walne 2018

Skoro Pani Prezes ma tak świetnie prosperującą firmę to może w nią powinna władować swoją energię. Kierowanie i nadzorowanie około 70 ludzmi w spółdzielni to nie to samo co siedzenie w domu przed komputerem i prowadzenie sklepu internetowego.
A Pani, Pani Bożeno niech się najpiew zajmie swoim mieszkaniem, rozpędziła się Pani z tymi porządkami w Spółdzielni ,a powinna Pani zacząć od siebie. Ogarnąć ten totalny brud w swoim „mieszkaniu” ,nie mieszka Pani sama. Z pod drzwi wydobywają się różnego rodzaju insekty, nie wspominając o balkonie (WC dla ptactwa nie sprzątane od wielu lat). Cudem jeszcze nikt nie zgłosił tego do Sanepidu, ale jak to się stanie to powinna Pani być wyeksmitowana skoro nie zdaje Pani sobie sprawy z zagrożenia dla sąsiadów. Zresztą od Pani też wydobywa się bardzo ale to bardzo nieprzyjemny zapach delikatnie mówiąc. Wstyd, żeby nawet nie zadbać o własną higienę .

Jak już się Pani ogarnie to wtedy może Pani działać dla dobra Spółdzielni i jej członków, ale nie uda się to Pani u boku Pani prezes, bo ta kobieta jest chora na władzę, niszczy wszystko co staje jej na drodze, za chwilę i Pani jej będzie nie potrzebna i wtedy się z Panią rozprawi a to nie będzie trudne.
Bozena_D 
   

Bywalec


Dołączył: Nie Maj 27, 2018 22:48
Posty: 25
Skąd: Gdańsk Zaspa

PostWysłany: Pią Lip 13, 2018 0:52    Temat postu: Re: Walne 2018

Brak Pani argumentów merytorycznych, więc posuwa się Pani do insynuacji osobistych. Nie będę z Panią polemizować bo prezentuję trochę inny poziom kultury i nie zamierzam znaleźć się w tym szambie, do którego Pani trafiła.

Podaję tel. do Sanepidu : 58 344 73 00.

Niech się Pani pospieszy, to może przed weekendem zdąży Pani mnie eksmitować!!!

Ale niech Pani uważa! Przeniosę się wtedy pod Leszczyńskich 1B i będę spała u Pani pod drzwiami!
Red.Cebula 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Czw Lut 25, 2010 10:07
Posty: 215
Skąd: ze świata obiektywności

PostWysłany: Pią Lip 13, 2018 21:43    Temat postu: Re: Walne 2018

No coz Pani Bozeno
Jak Pani widzi ktos inny napisał Pani byc moze pare słow prawdy.
Ja tak nisko nigdy nie upadłam , nigdy nie posunelabym sie do takich wpisów
..........
Trudno - dostało sie Pani, ale to naprawde nie ode mnie.
Moze pani sobie spać gdzie chce........ale nie u mnie
Moze pani Mariola Pania przygarnie.?

Ja zawsze pisze jako czerwona cebula od 2010 roku
Widac trafiła kosa na kamień.

apropos Pani MK - tez ktoś celnie mnie wyręczył

A swoja droga czy to nie jest prawdą , ze Pani prezes jest chora na władze?????????

Te wszystkie podstarzałe , sfrustrowane zyciem kobiety krecące sie wokól niej .....pewnie..licza na ewetualne stanowiska w przyszłej radzie. a moze jeszcze cos wiecej??????

a Pani MK dodam , ze cierpi na władze i to ...absolutną
robi czystki wsrod pracowników ........

wracając do Pan Bozeny - to nie ja jestem czlonkiemrady!!!!!!!!
Bozena_D 
   

Bywalec


Dołączył: Nie Maj 27, 2018 22:48
Posty: 25
Skąd: Gdańsk Zaspa

PostWysłany: Sob Lip 14, 2018 1:38    Temat postu: Re: Walne 2018

Szanowni Państwo,

Na początku bardzo przepraszam P. Ewę, że przypisałam jej autorstwo tego plugawego wpisu z czwartku.

Na swoje usprawiedliwienie podam, że wróciłam do domu po północy, po ponad 16h pracy i byłam śmiertelnie zmęczona, więc nie zauważyłam, że tym razem ktoś inny jest autorem. Wiedziałam, że P. Ewa sama tego nie wymyśliła, bo podobne plotki na mój temat rozsiewał już wcześniej gorący wielbiciel TN, niejaki SW, ale sądziłam, że na fali obopólnej sympatii do TN, a jednocześnie niechęci do mnie, P. Ewa dała mu się namówić na zamieszczenie jego "rewelacji" na forum.

Dziś zauważyłam swoją pomyłkę i, może mi Państwo nie uwierzycie, ale ucieszyłam się, że to jednak nie P. Ewa. Bo mimo, że aktualnie jesteśmy przeciwniczkami, to ja odnosiłam się do niej z szacunkiem i wczoraj byłam zszokowana, że (jak myślałam) sięgnęła takiego dna. No, ale dzisiaj okazało się, że P. Ewa to jednak nie jest jakiś podrzędny prymityw, to jednak wyższa półka.

Na koniec, dla młodszych czytelników informacja, że dokładnie takie same metody dyskredytacji niewygodnych osób, jakie stosuje wobec mnie SW, w czasach komuny stosowała bezpieka wobec przeciwników reżimu.

Nie zdziwię się zatem, jeżeli jutro lub za kilka dni przeczytam, że np. nie jestem prawdziwą Polką, moi rodzice po wojnie zmienili nazwisko i tym podobne sensacyjne wiadomości, a w związku z tym nie mam prawa do jakichkolwiek działań na rzecz spółdzielni Smile.

P.s. W razie czego, to zmieniam cel mojej przeprowadzki z Leszczyńskich na Kombatantów Smile!!!
Red.Cebula 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Czw Lut 25, 2010 10:07
Posty: 215
Skąd: ze świata obiektywności

PostWysłany: Nie Lip 15, 2018 11:31    Temat postu: Re: Walne 2018

przeprosiny przyjete

wracajac jednak do sposobu wypowiedzi niektórych uzytkowników forum stwierdze , ze takiego chamstwa , plugastwa , szamba słownego nigdy nie spotkalam dopóki nie zaczeli pisac poplecznicy P. prezes.......

wpisy red Czosnka czyli jak tu ktorys z pracownikow zasugerował red Czosnek to Pani prezes, wpisy fanów MK były tak chamskie i tak miały podłoze osobiste , ze dawno powinnam te osoby pozwać do sadu....

Temat - zaslugi niedzwiedzie red cerbuli dla spoldzielnii został nawet wycofany z forum!!!!!!

Forum sluzy czlonkom SMR - maja prawo pisać , krytykowac organy spoldzielnii
Ale co innego czepianie sie zarzadu , rady - zas zupełnie czyms innym sa ataki personalne na te osoby

Dla mnie jest to niedopuszczalne!!!!!!
To sie nazywa wlasnie szambo!!!!
Takimi dziwnymi typami otacza się własnie Pani MK

Na szczęsie zauwazyła w porę , ze przegieła, bo to Ona rozpetała te chamskie wpisy!!!!!

Pan iBozeno
Pani tez nazbyt wiele sobie pozwala względem mojej osoby
To jest bezczelne i z tym sie nie godze.
Tak samo jak niegodze sie z obecnymi "porządkami" w SMR
Walne wybrało , rada postawiona pod murem odwołala Pana TN
Ten pan nigdy nie był moja bajka!!
Pani Marioli zaufałam
ale to sie skonczyło !!!!!!
Mam swoje zdanie na temat tego jakim jest prezesem a takze czlowiekiem
Jako czlowieka poznałam ja po wpisach red Czosnka
poza tym ............reszty nie napisze , bo Pani Mk dobrze pamieta jakie zarzuty mialam wobec niej

Ciekawe czym P prezes naraziła sie starszym członkom , ze głosowali za panem TN - a swoja droga pytam skąd o tym panie wiecie , czyzbyscie mialy podgląd w głosowanie?????

Molze teraz stwierdzicie , ze kluby sa nierentowne i trzeba je zlikwidować?????

Pani Bozeno pisze w liczbie mnogiej , bo mam dziwne wrazenie , ze od dwoch lat pani tu rzadzi z tylnego siedzenia wraz z pozostalymi paniami
Odpowiedz do tematu Strona 3 z 4 Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3, 4    Następna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Forum Gdańsk

  

osiedla Gdańska:

  2 Potoki 3 Kolory Albatross Towers Alfa Park Ambasador Angielska Grobla Apartamenty Nadmorskie Apartamenty Przy Plaży Arkońska Astra Park Atrium Gdańskie Audiopolis Aura Gdańsk Avalon Awiator Bajkowy Park Baltic Center Barbakan Biskupia Górka Błękitna Kaskada Braci Majewskich Brętowska Brama Browar Gdański Brzozowy Park Budowlani Casa Patrizia Castilla (Kowale) Centralpark Chabrowe Chmielna Park Cieszynka City Park Copernicus Cytrusowe Czterobloki Cztery Kąty Cztery Oceany Cztery Pory Roku Długa Grobla Do Studzienki Dolina Dwóch Jezior Dolina Potęgowska Domy Przy Tanecznej Dwa Tarasy Dziedziniec Energooszczędne Fregata Futura Apartamenty Galeon Gardenia Garnizon Habenda Hiszpańskie Hokejowa Horyzont Jabłoniowa (INPRO) Jabłoniowa (PB Kokoszki) Jabłoniowy Sad Jary Jasień Jasień Park Jaworzniaków Jednorożca (Wroński) Jelitkowo Jelitkowski Dwór Jezioro Jasień Jodłowy Park Kameralne Kamienica Francuska Kamienica Pod Wrzosem Kamienice Magellana Kamienice Nad Motławą Kamienice Nad Strzyżą Kamieniczki Akademickie Kartuska 26 Kazimierz Kiełpino Górne Klimaty Klukowo Kochanowskiego 39 Kolorowe Krokusowe Królewskie Wzgórze Kryształowe Kwartał Kamienic Laurowe Lawendowe Wzgórza Leszczynowe Lipce Łostowice Maciejka Maćkowy Marina Primore Matemblewo Migowskie Tarasy Mila Baltica Miłe Miłe Wzgórze Morena Park Morenova Morenowe Wzgórze Myśliwska 17 Myśliwska Park Myśliwski Stok Myśliwskie Nad Jarem Nad Jeziorem Nad Wodą Nadmorski Dwór Neptun Park Niedźwiednik Nova Oliva Nowa Letnica Nowa Osowa Nowator Nowe Osiedle Nowiec Nowy Horyzont Olimp (Kowale) Oliwa Park Optima Orle Gniazdo Orunia Górna Osowa II Osowa Wodnika Ostoja Myśliwska Pana Tadeusza Parkowe Wzgórze Piastów Pięciu Mostów Piotrkowska 27 Platinum Park Platynowa Pogodne Pohulanka PB Górski Polonica Południowe Pomarańczowe Promienne Przeróbka Przy Srebrnej Ptasia Quattro Towers R.S.M. Budowlani Reduta Żbik Rezydencja Marina Robyg Sarnia Dolina Słoneczna Dolina Słoneczna Morena Słoneczne Słoneczne Wzgórza Słoneczniki Smęgorzyno Srebrzysta Podkowa (Kowale) Stary Chełm Stylowe Szafarnia Szmaragdowe Wzgórze Szpora 7 Św. Wojciech Świerkowe Świętokrzyskie Świętokrzyskie (PB EKO) Świrskiego Trzy Dęby Trzy Żagle Ujeścisko Vivaldiego Wieża Leszka Białego Wieżycka Wieżycka Folwark Wiktorii Wilanowska Willa Wajdeloty Wiszące Ogrody Wolne Miasto Wróbla Staw Wzgórze Elizy Wzgórze Focha Wzgórze Magellana Za Słoneczną Bramą Zabornia Zabytkowa Współczesna Zakoniczyn Zapiecek Zielona Dolina Zielone Zielony Stok Złota Karczma

dzielnice Gdańska:

  Aniołki Brętowo Brzeźno Chełm Jasień Kokoszki Krakowiec-Górki Zachodnie Letnica Matarnia Młyniska Nowy Port Oliwa Olszynka Orunia-Św. Wojciech-Lipce Osowa Piecki-Migowo (Morena) Południe Przymorze (Małe i Wielkie) Rudniki Siedlce Stogi z Przeróbką Strzyża Suchanino Śródmieście VII Dwór Wrzeszcz Wyspa Sobieszewska Wzgórze Mickiewicza Zaspa (Młyniec i Rozstaje) Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia

Forum Sopot

  

osiedla Sopotu:

  Aquarius Dolina Gołębiewska Grunwaldzka 93a Osiedle Marii Ludwiki Osiedle Mickiewicza Polana Świemirowska Przylesie Sopocka Rezydencja

dzielnice Sopotu:

  Brodwino Dolny Sopot Górny Sopot Kamienny Potok Karlikowo Świemirowo

Forum Gdynia

  

osiedla Gdyni:

  Albatros Altoria Apartamenty Altus Apartamenty Centrum Apartamenty Conrada Apartamenty Gdynia 3000 Apartamenty Na Polanie Baltic Villa Batorego 7 Bernadowo Cadena Park Chrobrego Columbus Demptowo Dolina Cisów Fikakowo Fort Forest Gdyńskie Gorczycowa 3 Horyzonty Gdyni Jantarowe Kamienica Bosmańska Kamienica Moderna Kasztanowa Kępa Redłowska Komandorskie Wzgórze Leśne Łanowa I Marco Polo Mistral Morskie Myśliwskie Tarasy Nad Kępą Nawigator Orłowska Bryza Parkowe Patio Róży Pomorska 57 Redłowska Kaskada Redłowski Stok Rezydencja Sokół Rezydencja Tarasy Sea Towers Shiraz Park Skłodowska 8 Skłodowskiej Sojowa Sokółka Sokółka Zielenisz Śniadeckich 4 Transatlantyk Uranowa Villa Spokojna Wiczlino Ogród Willa Nad Morzem Witawa Zacisze Leśne Zielona Dolina Zielone

dzielnice Gdyni:

  Babie Doły Chwarzno - Wiczlino Chylonia Cisowa Dąbrowa Działki Leśne Grabówek Kamienna Góra Karwiny Leszczynki Mały Kack Obłuże Oksywie Orłowo Pogórze Pustki Cisowskie - Demptowo Redłowo Śródmieście Wielki Kack Witomino (Radiostacja i Leśniczówka) Wzgórze Św. Maksymiliana

W REGIONIE:
Bytów Chojnice Gdańsk Gdynia Hel Jastarnia Kartuzy Kąty Rybackie Kolbudy Koleczkowo Kosakowo Kościerzyna Krynica Morska Kwidzyn Lębork Łeba Łęgowo Malbork Mierzeszyn Pruszcz Gdański Pszczółki Puck Reda Rotmanka Rumia Słupsk Sopot Starogard Gdański Straszyn Tczew Ustka Wejherowo Władysławowo Żukowo

      FORUM GDAŃSK     FORUM SOPOT     FORUM GDYNIA     FORUM PRUSZCZ GDAŃSKI     FORUM STRASZYN

    FILMY Gdańsk/Sopot/Gdynia      TRÓJMIEJSKA GALERIA      Co warto zobaczyć na świecie?

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama