portal osiedli, dzielnic i miast

Gdańsk Zaspa - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Zaspa Młyniec » Forum » Nowe budynki na Pilotów i skandaliczna ankieta
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Nowe budynki na Pilotów i skandaliczna ankieta

Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8    Następna     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
ahmedh 
   

Zaawansowany Forumowicz


Wiek: 43
Dołączył: Czw Paź 16, 2008 16:14
Posty: 329
Skąd: zaspa

PostWysłany: Czw Wrz 03, 2009 23:09    Temat postu: Re: Nowe budynki na Pilotów i skandaliczna ankieta

Bingo Stamp - kiedyś pracowałem.
przenieście się na Orunię - tam jest przestrzeń pijaństwa Smile))
Tutaj już ta cholerna Romantika mnie tak nie denerwuje jak Orunia.

Ale Stamp nie dramatyzuj.....i tak jest dużo placy zabaw zieleni, całe zaniedbane boisko i jakieś baraki przed Startową 17 (to chyba miasta?)

Pilotów 17 chociaż nieźle usytuowany to kiepskiej jakości (w dwóch 4 piętrowych klatkach 5 przeprowadzek w ciągu 1 roku !!!) - info ze skarbówki Wink

No współczuję nawet tych niecałych 3,8 za metr - za tyle mozna było łyknać nowy blok a nie 30-letni Sad Syndrom tzw. zadbanego mieszkania do odświeżenia z założoną KW) Nawet P23 juz lepsze.....chociaż te 6,5 tys. za metr Laughing
pilotow 
   

Stały bywalec


Dołączył: Czw Wrz 03, 2009 23:50
Posty: 67
Skąd: Gdańsk-Zaspa

PostWysłany: Pią Wrz 04, 2009 0:07    Temat postu: Re: Nowe budynki na Pilotów i skandaliczna ankieta

tak dawno sie tu nie logowalem ze gdzies zapodzialem login i haslo....

a wracajac do tematu watku to nalezy sie na dniach spodziewac zorganizowanej akcji i caly ten pomysl na pewno zostanie oprotestowany

rozmawialem z kilkunastoma osobami i nikomu nie podoba sie wizja nowego bloku .... nie zaleznie czy ktos wylozyl pare tys na nowe mieszkanie czy mieszka w starej plycie..... ale bardzo chetnie wyslucham argumentow "ZA" ze nalezy prawie caly ten teren zaorac, wyciac ta resztke drzew ktore tam jeszcze rosna (po zeszlorocznej wycince drzew przy skoku miejsce to wyglada po prostu mailnowo !! ) i postawic tam 6 kondygnacyjny obiekt ktory zacieni wielu osobom mieszkanie a wszystkim oszpeci widok z okna.

Ci ktorzy uwaznie przypatrza sie mapce dostrzega ze wjazd przecina istniejacy parking i nie ludzcie sie ze bedzie wiecej miejsc parkingowych - kilkanascie osob ktore stac bedzie na wylozenie 20k za miejsce w hali byc moze zyska ale reszta na tym niestety straci
jurektark 
   

Zaawansowany Forumowicz


Dołączył: Pią Lis 24, 2006 8:09
Posty: 334
Skąd: Komorowo

PostWysłany: Pią Wrz 04, 2009 9:04    Temat postu: Re: Nowe budynki na Pilotów i skandaliczna ankieta

wszyscy pogubili hasła albo nagle odkryli że jest "jakieś" mojeosiedle.pl Smile

Wszystko zależy od punktu siedzenia.
1. Jakbyś Stamp mieszkał w Novej Olivie też by Ci ogrodzenie nie przeszkadzało
2. Przypomnijcie sobie stację pogotowia ratunkowego - to gorsze niż bazar na Ciołkowskiego. Cieszcie się że jej tam nie ma.
3. Dzisiaj pofatygowałem się tam i nie rozumiem protestu Pil 18 a tym bardziej 17 (pewnie to jedna osoba albo 2 krzyczą). Jedyni którym może sie to nie podobać to P19 klatki b,c.
Otóż jest SKOK, jakiś betonowy nieużytek i górka od dawna zapomniana oraz obsrany trawnik.
Zazdrość nie ma granic, przegapiliście dobry moment, mieszkania Wam tanieją na P23 Was nie stać i normalnie zazdrościcie.
Dlaczego nie przeszkadza Wam Romantika ? - bo to już nie Wasz problem egoiści prawda ?

PISZĘ WSZYSTKO W JEDNYM WĄTKU BO SZKODA CZASU.
beakinka 
   

Forumowicz


Wiek: 53
Dołączył: Sob Kwi 29, 2006 19:50
Posty: 179
Skąd: Zaspa

PostWysłany: Pią Wrz 04, 2009 21:46    Temat postu: Re: Nowe budynki na Pilotów i skandaliczna ankieta

ahmedh napisał:
Bingo Stamp - kiedyś pracowałem.
przenieście się na Orunię - tam jest przestrzeń pijaństwa Smile))
Tutaj już ta cholerna Romantika mnie tak nie denerwuje jak Orunia.

Pilotów 17 chociaż nieźle usytuowany to kiepskiej jakości (w dwóch 4 piętrowych klatkach 5 przeprowadzek w ciągu 1 roku !!!) - info ze skarbówki Wink

Polecam niektóre rewiry starej Oliwy.


To akurat w dwóch pozostałych, w tej w której ja mieszkam ostatnia przeprowadzka miała miejsce trzy lata temu Smile . Nie znam się na jakości betonu ale ze swojego mieszkania jestem bardzo zadowolona. Może przeprowadzki nie były spowodowane złą jakością budynku?
beakinka 
   

Forumowicz


Wiek: 53
Dołączył: Sob Kwi 29, 2006 19:50
Posty: 179
Skąd: Zaspa

PostWysłany: Pią Wrz 04, 2009 21:47    Temat postu: Re: Nowe budynki na Pilotów i skandaliczna ankieta

pilotow napisał:
..... ale bardzo chetnie wyslucham argumentow "ZA"



Nie ma argumentów ZA Smile A tak poważnie, jedyne argumenty ZA mogą mieć osoby które marzą o miejscu parkingowym - oczywiście Ci których na to będzie stać (swoją drogą zastanawiam się na ile taki parking będzie bezpieczny i w jaki sposób ma być strzeżony) - oraz Ci, którzy chcieliby na Zaspie zamieszkać. Nie widzę żadnych plusów dla reszty mieszkańców .
beakinka 
   

Forumowicz


Wiek: 53
Dołączył: Sob Kwi 29, 2006 19:50
Posty: 179
Skąd: Zaspa

PostWysłany: Pią Wrz 04, 2009 21:52    Temat postu: Re: Nowe budynki na Pilotów i skandaliczna ankieta

jurektark napisał:
wszyscy pogubili hasła albo nagle odkryli że jest "jakieś" mojeosiedle.pl Smile
Zazdrość nie ma granic, przegapiliście dobry moment, mieszkania Wam tanieją na P23 Was nie stać i normalnie zazdrościcie.
Dlaczego nie przeszkadza Wam Romantika ? - bo to już nie Wasz problem egoiści prawda ?

PISZĘ WSZYSTKO W JEDNYM WĄTKU BO SZKODA CZASU.


Mogę mówić tylko za siebie, nie od dziś wiem o tym forum ale uważam, że jeśli nie ma się nic konstruktywnego do powiedzienia to lepiej milczeć. Nie przyciąga do forum również pewnien wysoki poziom agresji a niski wypowiedzi w niektórych wątkach i wyraźny podział na lokatorów "starych" budynków i nowych. Często czytając to forum miałam wrażenie, że nagle na Zaspę wprowadziło się kilka osób i będzie robiło porządki a Ci co już tu mieszkają kilka czy kilkanaście lat to frajerzy albo lumpy - ale podkreślam że jest to moje subiektywne odczucie.

Do wzajemnej konwersacji nie składniają wpisy w stylu " nie stać Was na P23 i zazdrościcie". Małym dzieciom wmawia się często że jeśli koleżanka skrytykowała np. nowy piórnik tzn. że zazdrości ale dorośli powinni wiedzieć, że nie jest to prawdą. Czy naprawdę uważa Pan, że nikogo ze " starych" bloków nie stać na nowe mieszkanie ? Czy uważa Pan, że zanim wybudowano Wasze dwa bloki na Zaspie mieszkała bieda z nędzą? Pomyłka i to gruba. Niczego nie zazdroszczę. Do nowych bloków zniechęciły mnie doświadczenia znajomych mających "nowe" mieszkania - osiedle Trzy Dęby ( zalane piwnice i hale garażowe, pękające ściany), nowe bloki na Jana Pawła II (zalane hale garażowe, poranne dostawy do sklepów spożywczych, klienci restauracyjki na parterze i wiele niedoróbek ze strony developera) i z Gdyni Oksywia ( pękające ściany, zalana ściana nośna ponieważ woda z balkonu piętro wyżej jakimś cudem "wlewała się" do mieszkania). Przykłady można mnożyć. Wystarczy wreszcie poczytać wątki na tym forum, żeby odechciało się współpracy z developerami i zakupu tzw. "nówki" .
Poza tym chwalę sobie i to bardzo fakt, że posiadam mieszkanie " dwustronne" i mogę się cieszyć słonecznym blaskiem i rano, i wieczorem. Niestety nie znalazłam w czasie poszukiwania mieszkania takiej oferty u żadnego developera.

Temat Romantiki jest jednym z burzliwszych i mniej kulturalnych na tym forum wolałam więc tylko z zainteresowaniem obserwować ale tym razem poczułam się wywołana do odpowiedzi. Nie rozumiem osób, które kupiły mieszkania obok klubu nocnego i mają pretensje o to, że nie przekształcił się w bar mleczny. Można zbudować blok obok każdego klubu czy pubu w Trójmieście a potem na wniosek mieszkańców do zamknąć tylko do czego to prowadzi? Oczywiście nie znam opowieści developera na ten temat ale jeśli obiecywał, że zniknie to pretensje tylko do niego. Nauczką dla wszystkich powinna być sprawa lisiej fermy na Oruni, która też miała zniknąć po wybudowaniu osiedla. Jednak jak widzę, nawet forumowe utyskiwania na uciążliwe sąsiedztwo nie powstrzymują kolejnych osób od zakupu mieszkań w tym miejscu.


Na koniec mała prośba - zamiast dzielić się na bogatszych i biedniejszych, lepszych i gorszych, posiadaczy mieszkań w P19 lub P23 i tych zazdrosnych - wróćmy do tematu...


Ostatnio zmieniony przez beakinka dnia Sat Sep 05, 2009 11:52, liczba edycji: 1
pilotow 
   

Stały bywalec


Dołączył: Czw Wrz 03, 2009 23:50
Posty: 67
Skąd: Gdańsk-Zaspa

PostWysłany: Pią Wrz 04, 2009 22:22    Temat postu: Re: Nowe budynki na Pilotów i skandaliczna ankieta

naszkicowalem rysunek - odrecznie i niezbyt dokladnie wydaje mi sie mniejszy niz w rzeczywistosci ale nie mam ani zdolnosci ani checi zeby wiernie odzwierciedlic skale....ale mimo tych wad i tak latwo sobie wyobrazic co stanie przed naszymi oknami..... 6 kondygnacji !!

i prawda jest taka ze wiekszosci psuje widok z okien - jednym bardziej drugim mniej



nowy2.jpg

nowy2.jpg


jurektark 
   

Zaawansowany Forumowicz


Dołączył: Pią Lis 24, 2006 8:09
Posty: 334
Skąd: Komorowo

PostWysłany: Pią Wrz 04, 2009 22:51    Temat postu: Re: Nowe budynki na Pilotów i skandaliczna ankieta

beakinka napisał:
Nie znam się na jakości betonu ale ze swojego mieszkania jestem bardzo zadowolona. Może przeprowadzki nie były spowodowane złą jakością budynku?


wydaje mi się że wystarczy porównać P13 i P17

co do budynku troche szkic przesadzony ale to jest nieużytek i myślę że cena za miejsce w 2 poziomowej hali nie przekroczy 10tys. A tam jest naprawdę syf pod 18-tką.
Poza tym deweloper zagospodaruje teren, teraz jadąc Pilotów jest chyba przyjemniej niż kiedyś. Inna sprawa że ruch większy ale ten syndrom ogrodnika chyba tutaj jednak działa. Ja czekałem na P19 i kupiłem. kogo nie stać zaraz protestuje - jak na Suchaninie.
jurektark 
   

Zaawansowany Forumowicz


Dołączył: Pią Lis 24, 2006 8:09
Posty: 334
Skąd: Komorowo

PostWysłany: Pią Wrz 04, 2009 22:56    Temat postu: Re: Nowe budynki na Pilotów i skandaliczna ankieta

beakinka napisał:

Mogę mówić tylko za siebie, nie od dziś wiem o tym forum ale uważam, że jeśli nie ma się nic konstruktywnego do powiedzienia to lepiej milczeć. Nie przyciąga do forum również pewnien wysoki poziom agresji a niski w niektórych wątkach i wyraźny podział na lokatorów "starych" budynków i nowych. Często czytając to forum miałam wrażenie, że nagle na Zaspę wprowadziło się kilka osób i będzie robiło porządki a Ci co już tu mieszkają kilka czy kilkanaście lat to frajerzy albo lumpy - ale podkreślam że jest to moje subiektywne odczucie.

Do wzajemnej konwersacji nie składniają wpisy w stylu " nie stać Was na P23 i zazdrościcie". Małym dzieciom wmawia się często że jeśli koleżanka skrytykowała np. nowy piórnik tzn. że zazdrości ale dorośli powinni wiedzieć, że nie jest to prawdą. Czy naprawdę uważa Pan, że nikogo ze " starych" bloków nie stać na nowe mieszkanie ? Czy uważa Pan, że zanim wybudowano Wasze dwa bloki na Zaspie mieszkała bieda z nędzą? Pomyłka i to gruba. Niczego nie zazdroszczę. Do nowych bloków zniechęciły mnie doświadczenia znajomych mających "nowe" mieszkania - osiedle Trzy Dęby ( zalane piwnice i hale garażowe, pękające ściany), nowe bloki na Jana Pawła II (zalane hale garażowe, poranne dostawy do sklepów spożywczych, klienci restauracyjki na parterze i wiele niedoróbek ze strony developera) i z Gdyni Oksywia ( pękające ściany, zalana ściana nośna ponieważ woda z balkonu piętro wyżej jakimś cudem "wlewała się" do mieszkania). Przykłady można mnożyć. Wystarczy wreszcie poczytać wątki na tym forum, żeby odechciało się współpracy z developerami i zakupu tzw. "nówki" .
Poza tym chwalę sobie i to bardzo fakt, że posiadam mieszkanie " dwustronne" i mogę się cieszyć słonecznym blaskiem i rano, i wieczorem. Niestety nie znalazłam w czasie poszukiwania mieszkania takiej oferty u żadnego developera.

Temat Romantiki jest jednym z burzliwszych i mniej kulturalnych na tym forum wolałam więc tylko z zainteresowaniem obserwować ale tym razem poczułam się wywołana do odpowiedzi. Nie rozumiem osób, które kupiły mieszkania obok klubu nocnego i mają pretensje o to, że nie przekształcił się w bar mleczny. Można zbudować blok obok każdego klubu czy pubu w Trójmieście a potem na wniosek mieszkańców do zamknąć tylko do czego to prowadzi? Oczywiście nie znam opowieści developera na ten temat ale jeśli obiecywał, że zniknie to pretensje tylko do niego. Nauczką dla wszystkich powinna być sprawa lisiej fermy na Oruni, która też miała zniknąć po wybudowaniu osiedla. Jednak jak widzę, nawet forumowe utyskiwania na uciążliwe sąsiedztwo nie powstrzymują kolejnych osób od zakupu mieszkań w tym miejscu.


Na koniec mała prośba - zamiast dzielić się na bogatszych i biedniejszych, lepszych i gorszych, posiadaczy mieszkań w P19 lub P23 i tych zazdrosnych - wróćmy do tematu...



Po co ten elaborat ?
Ja tu mieszkam kilkanaście lat - i byłem i gorszym i lepszym, zazdrościłem tym z JP II że kupują tam mieszkania (teraz budynek jest cienki ale Inpro zawsze budowało najgorzej) jak mnie było stac kupiłem P19, a jak wrócę z zagranicy wezmę się za Romantikę Smile
beakinka 
   

Forumowicz


Wiek: 53
Dołączył: Sob Kwi 29, 2006 19:50
Posty: 179
Skąd: Zaspa

PostWysłany: Pią Wrz 04, 2009 23:11    Temat postu: Re: Nowe budynki na Pilotów i skandaliczna ankieta

jurektark napisał:

Po co ten elaborat ?


Uczono mnie wypowiadać się calym zdaniem i uzasadniać swoje stanowisko. Ale w tej chwili zgadzam się z Panem - zrozumiałam, że to strata czasu.
beakinka 
   

Forumowicz


Wiek: 53
Dołączył: Sob Kwi 29, 2006 19:50
Posty: 179
Skąd: Zaspa

PostWysłany: Pią Wrz 04, 2009 23:18    Temat postu: Re: Nowe budynki na Pilotów i skandaliczna ankieta

pilotow napisał:
naszkicowalem rysunek - odrecznie i niezbyt dokladnie wydaje mi sie mniejszy niz w rzeczywistosci ale nie mam ani zdolnosci ani checi zeby wiernie odzwierciedlic skale....ale mimo tych wad i tak latwo sobie wyobrazic co stanie przed naszymi oknami..... 6 kondygnacji !!

i prawda jest taka ze wiekszosci psuje widok z okien - jednym bardziej drugim mniej


Specjalnie dziś przeszłam się w to miejsce z planem jaki spółdzielnia zamieściła w ankiecie i wydaje mi się, że budynek zająłby więcej miejsca niż to pokazano.
Hipotetycznie - jeśli nawet wyrażamy zgodę na postawienie budynku w tym miejscu i wielkości wg. planu - co możemy zrobić i do kogo rościć pretensje jeśli "rozrośnie" się w trakcie budowy?
Nadal jestem przeciw jakiejkolwiek budowie ale z ciekawości zapytam : może ktoś znający się na budownictwie wie czy wielkość budynku umieszczonego na planie jest realna?
ahmedh 
   

Zaawansowany Forumowicz


Wiek: 43
Dołączył: Czw Paź 16, 2008 16:14
Posty: 329
Skąd: zaspa

PostWysłany: Pią Wrz 04, 2009 23:44    Temat postu: Re: Nowe budynki na Pilotów i skandaliczna ankieta

beakinka napisał:


właśnie widziałem jak ktoś biegał jak żyd po pustym sklepie z kawałkiem kartki....myślę sobie: "skarbu szuka" ?

Mo i co nie wykopyrtnęłaś się na walących się schodach obrośniętych trawą z poślizgiem psich odchodów ?
Rotfl
beakinka 
   

Forumowicz


Wiek: 53
Dołączył: Sob Kwi 29, 2006 19:50
Posty: 179
Skąd: Zaspa

PostWysłany: Sob Wrz 05, 2009 0:08    Temat postu: Re: Nowe budynki na Pilotów i skandaliczna ankieta

A jakoś nie ... Rotfl
joanna_19b 
   

Aktywny Forumowicz


Wiek: 73
Dołączył: Śro Maj 28, 2008 12:17
Posty: 207
Skąd: zaspa

PostWysłany: Nie Wrz 06, 2009 23:54    Temat postu: Re: Nowe budynki na Pilotów i skandaliczna ankieta

komu w zasadzie przeszkadza ten nowy budynek ? kilka osób robi awanturę, wypowiada się w imieniu całego osiedla.....z doświadczenia wiem że ta ankieta nic nie wniesie do realizacji inwestycji, raczej chodzi o rozeznanie ile miejsc parkingowych jest potrzebnych, nikt tu mieszkańców specjalnie o pil23 i pil 19 nie pytał....
ja tak patrzę z okna i własciwie to 18 i 20 ce w ogóle to nie przeszkadza, 17 oddalona i oddzielona drzewami, o 19-tce już się wypowiedxiałam nie wim , chyba jakas zawiść bo tu jedna pani kupiła za tyle co w 19-tce stary blok, płaci czynsz większy niż my i teraz ferment uprawia na forum....
beakinka 
   

Forumowicz


Wiek: 53
Dołączył: Sob Kwi 29, 2006 19:50
Posty: 179
Skąd: Zaspa

PostWysłany: Pon Wrz 07, 2009 0:03    Temat postu: Re: Nowe budynki na Pilotów i skandaliczna ankieta

joanna_19b napisał:
komu w zasadzie przeszkadza ten nowy budynek ? kilka osób robi awanturę, wypowiada się w imieniu całego osiedla..... chyba jakas zawiść bo tu jedna pani kupiła za tyle co w 19-tce stary blok, płaci czynsz większy niż my i teraz ferment uprawia na forum....


Czy Pani sama wierzy w to co pisze ? Dlaczego mieszkańcy P19 wszystko sprowadzają do zazdrości o ich cenne mieszkania ? Nie zamieniłabym się z Panią ani nie szukam wolnego mieszkania w żadnym z nowych bloków.
I proszę nie odpisywać, że to z powodu braku funduszy bo byłaby to żenada. Poza tym proszę mi wskazać ferment i awanturę. Polska to na szczęście wolny kraj i każdy ma prawo się wypowiedzieć. Jesli Pani nie odpowiada ten wątek, proszę go po prostu pominąć...
Odpowiedz do tematu Strona 2 z 8 Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8    Następna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Forum Gdańsk

  

osiedla Gdańska:

  2 Potoki 3 Kolory Albatross Towers Alfa Park Ambasador Angielska Grobla Apartamenty Nadmorskie Apartamenty Przy Plaży Arkońska Astra Park Atrium Gdańskie Audiopolis Aura Gdańsk Avalon Awiator Bajkowy Park Baltic Center Barbakan Biskupia Górka Błękitna Kaskada Braci Majewskich Brętowska Brama Browar Gdański Brzozowy Park Budowlani Casa Patrizia Castilla (Kowale) Centralpark Chabrowe Chmielna Park Cieszynka City Park Copernicus Cytrusowe Czterobloki Cztery Kąty Cztery Oceany Cztery Pory Roku Długa Grobla Do Studzienki Dolina Dwóch Jezior Dolina Potęgowska Domy Przy Tanecznej Dwa Tarasy Dziedziniec Energooszczędne Fregata Futura Apartamenty Galeon Gardenia Garnizon Habenda Hiszpańskie Hokejowa Horyzont Jabłoniowa (INPRO) Jabłoniowa (PB Kokoszki) Jabłoniowy Sad Jary Jasień Jasień Park Jaworzniaków Jednorożca (Wroński) Jelitkowo Jelitkowski Dwór Jezioro Jasień Jodłowy Park Kameralne Kamienica Francuska Kamienica Pod Wrzosem Kamienice Magellana Kamienice Nad Motławą Kamienice Nad Strzyżą Kamieniczki Akademickie Kartuska 26 Kazimierz Kiełpino Górne Klimaty Klukowo Kochanowskiego 39 Kolorowe Krokusowe Królewskie Wzgórze Kryształowe Kwartał Kamienic Laurowe Lawendowe Wzgórza Leszczynowe Lipce Łostowice Maciejka Maćkowy Marina Primore Matemblewo Migowskie Tarasy Mila Baltica Miłe Miłe Wzgórze Morena Park Morenova Morenowe Wzgórze Myśliwska 17 Myśliwska Park Myśliwski Stok Myśliwskie Nad Jarem Nad Jeziorem Nad Wodą Nadmorski Dwór Neptun Park Niedźwiednik Nova Oliva Nowa Letnica Nowa Osowa Nowator Nowe Osiedle Nowiec Nowy Horyzont Olimp (Kowale) Oliwa Park Optima Orle Gniazdo Orunia Górna Osowa II Osowa Wodnika Ostoja Myśliwska Pana Tadeusza Parkowe Wzgórze Piastów Pięciu Mostów Piotrkowska 27 Platinum Park Platynowa Pogodne Pohulanka PB Górski Polonica Południowe Pomarańczowe Promienne Przeróbka Przy Srebrnej Ptasia Quattro Towers R.S.M. Budowlani Reduta Żbik Rezydencja Marina Robyg Sarnia Dolina Słoneczna Dolina Słoneczna Morena Słoneczne Słoneczne Wzgórza Słoneczniki Smęgorzyno Srebrzysta Podkowa (Kowale) Stary Chełm Stylowe Szafarnia Szmaragdowe Wzgórze Szpora 7 Św. Wojciech Świerkowe Świętokrzyskie Świętokrzyskie (PB EKO) Świrskiego Trzy Dęby Trzy Żagle Ujeścisko Vivaldiego Wieża Leszka Białego Wieżycka Wieżycka Folwark Wiktorii Wilanowska Willa Wajdeloty Wiszące Ogrody Wolne Miasto Wróbla Staw Wzgórze Elizy Wzgórze Focha Wzgórze Magellana Za Słoneczną Bramą Zabornia Zabytkowa Współczesna Zakoniczyn Zapiecek Zielona Dolina Zielone Zielony Stok Złota Karczma

dzielnice Gdańska:

  Aniołki Brętowo Brzeźno Chełm Jasień Kokoszki Krakowiec-Górki Zachodnie Letnica Matarnia Młyniska Nowy Port Oliwa Olszynka Orunia-Św. Wojciech-Lipce Osowa Piecki-Migowo (Morena) Południe Przymorze (Małe i Wielkie) Rudniki Siedlce Stogi z Przeróbką Strzyża Suchanino Śródmieście VII Dwór Wrzeszcz Wyspa Sobieszewska Wzgórze Mickiewicza Zaspa (Młyniec i Rozstaje) Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia

Forum Sopot

  

osiedla Sopotu:

  Aquarius Dolina Gołębiewska Grunwaldzka 93a Osiedle Marii Ludwiki Osiedle Mickiewicza Polana Świemirowska Przylesie Sopocka Rezydencja

dzielnice Sopotu:

  Brodwino Dolny Sopot Górny Sopot Kamienny Potok Karlikowo Świemirowo

Forum Gdynia

  

osiedla Gdyni:

  Albatros Altoria Apartamenty Altus Apartamenty Centrum Apartamenty Conrada Apartamenty Gdynia 3000 Apartamenty Na Polanie Baltic Villa Batorego 7 Bernadowo Cadena Park Chrobrego Columbus Demptowo Dolina Cisów Fikakowo Fort Forest Gdyńskie Gorczycowa 3 Horyzonty Gdyni Jantarowe Kamienica Bosmańska Kamienica Moderna Kasztanowa Kępa Redłowska Komandorskie Wzgórze Leśne Łanowa I Marco Polo Mistral Morskie Myśliwskie Tarasy Nad Kępą Nawigator Orłowska Bryza Parkowe Patio Róży Pomorska 57 Redłowska Kaskada Redłowski Stok Rezydencja Sokół Rezydencja Tarasy Sea Towers Shiraz Park Skłodowska 8 Skłodowskiej Sojowa Sokółka Sokółka Zielenisz Śniadeckich 4 Transatlantyk Uranowa Villa Spokojna Wiczlino Ogród Willa Nad Morzem Witawa Zacisze Leśne Zielona Dolina Zielone

dzielnice Gdyni:

  Babie Doły Chwarzno - Wiczlino Chylonia Cisowa Dąbrowa Działki Leśne Grabówek Kamienna Góra Karwiny Leszczynki Mały Kack Obłuże Oksywie Orłowo Pogórze Pustki Cisowskie - Demptowo Redłowo Śródmieście Wielki Kack Witomino (Radiostacja i Leśniczówka) Wzgórze Św. Maksymiliana

W REGIONIE:
Bytów Chojnice Gdańsk Gdynia Hel Jastarnia Kartuzy Kąty Rybackie Kolbudy Koleczkowo Kosakowo Kościerzyna Krynica Morska Kwidzyn Lębork Łeba Łęgowo Malbork Mierzeszyn Pruszcz Gdański Pszczółki Puck Reda Rotmanka Rumia Słupsk Sopot Starogard Gdański Straszyn Tczew Ustka Wejherowo Władysławowo Żukowo

      FORUM GDAŃSK     FORUM SOPOT     FORUM GDYNIA     FORUM PRUSZCZ GDAŃSKI     FORUM STRASZYN

    FILMY Gdańsk/Sopot/Gdynia      TRÓJMIEJSKA GALERIA      Co warto zobaczyć na świecie?

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama