portal osiedli, dzielnic i miast

Gdańsk Zaspa - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Zaspa Młyniec » Forum » Nowe budynki na Pilotów i skandaliczna ankieta
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Nowe budynki na Pilotów i skandaliczna ankieta

Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8    Następna     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
pilotow 
   

Stały bywalec


Dołączył: Czw Wrz 03, 2009 23:50
Posty: 67
Skąd: Gdańsk-Zaspa

PostWysłany: Śro Wrz 16, 2009 14:13    Temat postu: Re: Nowe budynki na Pilotów i skandaliczna ankieta

z dobrze poinformowanego zrodla (znajoma mamy jest sasiadka pani gozdzikowej ;-p) wiem, ze dzisiaj zlozono w sm mlyniec oficjalny protest w sprawie budowy bloku na p21 - oprocz paruset ankiet wplynelo pismo z 632 podpisami mieszkancow p16,17,18,19,20 na 837 mozliwych (75,5%) ktorzy nie zgadzaja sie na proponowana lokalizacje i to definitywnie konczy temat planu budowy bloku w tym miejscu - natomiast prawdopodobnie (o ile nie bedzie protestow) powstanie tam miejsce parkingowe na 40-50 aut bez ingerencji w zielen z dojazdem od strony tfi skok
atroj 
   

Forumowicz


Wiek: 51
Dołączył: Czw Paź 25, 2007 23:19
Posty: 146
Skąd: Gdańsk-Zaspa-Rozstaje

PostWysłany: Śro Wrz 16, 2009 15:38    Temat postu: Re: Nowe budynki na Pilotów i skandaliczna ankieta

A co to znaczy miejsce parkingowe bez ingerencji w zieleń? Pod ziemią czy między drzewami?
Tak tylko pytam dla uściślenia i z ciekawości, bo sformułowanie interesujące, a nie jestem ani przeciwny ani zainteresowany.
pilotow 
   

Stały bywalec


Dołączył: Czw Wrz 03, 2009 23:50
Posty: 67
Skąd: Gdańsk-Zaspa

PostWysłany: Śro Wrz 16, 2009 15:46    Temat postu: Re: Nowe budynki na Pilotów i skandaliczna ankieta

tzn. ze zaadaptowane bedzie miejsce pokryte betonem a dojaz bedzie w chodniku od strony p19 i p23 obok bramy na teren posesji tfi bez wycinania drzew czy krzakow - tak przynajmniej nakazywala by logika a jak bedzie dokladnie to zobaczymy jak postawnie koncepcja
joanna_19b 
   

Aktywny Forumowicz


Wiek: 73
Dołączył: Śro Maj 28, 2008 12:17
Posty: 207
Skąd: zaspa

PostWysłany: Czw Paź 15, 2009 20:57    Temat postu: Re: Nowe budynki na Pilotów i skandaliczna ankieta

nie to że Pan z Pilotów 19c i Pani z Pilotów 17 (chyba jest krawcową) wpuściła w maliny mieszkańców Pilotów 18 i Pilotów 20 to załatwili jeszcze mnie i mieszkańców klatki A.
Otóż po pierwsze mieszkańcy w/w budynków ( a przynajmniej większość nic nie wie o ankiecie), albo ktoś podpisał za nich, gdyż już od wielu lat czekali na parking i nowy blok nie zasłaniałby im widoku. Wnioskowali o wybudowanie garaży już 15 lat temu, a wiadomo że garaż to koszt ok. 30tys., a więc byli zainteresowani parkingiem.
A dodatkowo nas wpuszczono w maliny gdyż miasto zamierza oddać za grosze "betony" dla SM Młyniec, a droga do tego nowo wybudowanego budynku będzie centralnie przebiegać obok klatki P19A i biec przez park który zostanie częściowo zniszczony i przegrodzony drogą.
Ruch się zwiększy, parku nie będzie, wyjazd przebiegnie między Startową 17 i Startową 21, więc tam też będzie wesoło.
Jedyną osobą którą zyska jest Pan z klatki c, który powtarzam - WPUŚCIŁ NAS W MALINY.
beakinka 
   

Forumowicz


Wiek: 53
Dołączył: Sob Kwi 29, 2006 19:50
Posty: 179
Skąd: Zaspa

PostWysłany: Pią Paź 16, 2009 23:30    Temat postu: Re: Nowe budynki na Pilotów i skandaliczna ankieta

Panu z 19C GRATULUJEMY pomysłowości i szczęścia - 623 podpisy przeciw budowie i tylko ON na tym zyskał - NIESAMOWITE !!!
jurektark 
   

Zaawansowany Forumowicz


Dołączył: Pią Lis 24, 2006 8:09
Posty: 334
Skąd: Komorowo

PostWysłany: Sob Paź 17, 2009 0:10    Temat postu: Re: Nowe budynki na Pilotów i skandaliczna ankieta

tak oczywiście że 623 podpisy, czyli kwestował po Skarzyńskiego a nawet Burzyńskiego..no chyba że frekwencja w tych 4 budynkach..większa niż na Kolędzie...

teraz za jego nadgorliwość będziesz miała tranzyt przed oknem na betony Rotfl
oj krawcowa, krawcowa, kiedy Ty zmądrzejesz.....
ahmedh 
   

Zaawansowany Forumowicz


Wiek: 43
Dołączył: Czw Paź 16, 2008 16:14
Posty: 329
Skąd: zaspa

PostWysłany: Sob Paź 17, 2009 0:20    Temat postu: Re: Nowe budynki na Pilotów i skandaliczna ankieta

Cytat:
natomiast prawdopodobnie (o ile nie bedzie protestow) powstanie tam miejsce parkingowe na 40-50 aut bez ingerencji w zielen z dojazdem od strony tfi skok


nienawidzę tej spółdzielni, ale powinna się teraz wypiąć na frajerów z 18-tki i 20-tki i g....im tam wybudować.....a ja pokażę im dodatkowo palcem komu z 19C mają podziękować za brak parkingu.
pilotow 
   

Stały bywalec


Dołączył: Czw Wrz 03, 2009 23:50
Posty: 67
Skąd: Gdańsk-Zaspa

PostWysłany: Nie Paź 18, 2009 0:48    Temat postu: Re: Nowe budynki na Pilotów i skandaliczna ankieta

widze ze watek nie umarl calkiem.... tylko nie bardzo rozumiem o co wam chodzi moi drodzy.... to czy powstanie budynek na betonach i od ktorej bedzie wjazd to osobna kwestia i z ankieta nie ma nic wspolnego i o ile sie nie myle zawsze mozna zablokowac taka inwestycje - wystarczy tak jak w przypadku skoku zebrac odpowiednia ilosc glosow.... a co do zablokowanej inwestucji tez nie rozumiem tych zalow....... zadecydowala wiekszosc, nikt nikogo nie zmuszal ani nie namawial do podpisu - podobnie jak w przypadku wyborow do parlamentu/rady miasta zadecydowali ci ktorzy oddali glos - a wiekszosc byla na nie - wiec jesli chcecie dziekowac to podziekujcie blisko 80% mieszkancow..... ale moim skromnym zdaniem skoro wiekszosc nie chciala to chyba miala ku temu powod i bynajmniej nie chodzilo o zawisc ze sasiada stac na 5 letnie punto i teraz nawet nie bedzie musial go odsniezac zima....
kama1970 
   

Forumowicz


Wiek: 43
Dołączył: Śro Paź 15, 2008 9:04
Posty: 146
Skąd: Gdańsk Przymorze

PostWysłany: Nie Paź 18, 2009 2:00    Temat postu: Re: Nowe budynki na Pilotów i skandaliczna ankieta

to że Pan nie musi odśnieżać swojego samochodu nie ulega wątpliwości, Pana hala juz stoi od 2 lat...żenujące
pilotow 
   

Stały bywalec


Dołączył: Czw Wrz 03, 2009 23:50
Posty: 67
Skąd: Gdańsk-Zaspa

PostWysłany: Nie Paź 18, 2009 13:24    Temat postu: Re: Nowe budynki na Pilotów i skandaliczna ankieta

to proponuje zebrac podpisy i niech stawiaja bloki na pilotow, na betonach i niech jeszcze wytna pozostale drzewa i zrobia gladki betonowy skatepark....i wszyscy beda szczesliwi..... jedna wielka kolchoznicza rodzina .....eot
margerita 
   

Stały bywalec


Wiek: 63
Dołączył: Pią Lip 18, 2008 15:09
Posty: 98
Skąd: gdańska

PostWysłany: Pią Lut 18, 2011 20:45    Temat postu: Re: to dotyczy nas i widoku z naszych okien

beakinka napisał:
Szanowni Państwo,
sprawa jest naprawdę bulwersująca!
Trzy lata temu kupiłam mieszkanie na Zaspie właśnie ze względu na jego położenie i teren zielony za moim oknem był jednym z decydujących czynników. Kiedy dziś dowiedziałam się o ankiecie gorąco przyłączam się do protestu. Panie, które dziś zbierały podpisy pod sprzeciwem w temacie nowego pomysłu naszej spółdzielni bardzo proszę o kontakt ! Może można Wam jakoś pomóc? Nie możemy pozwolić na tak jawną samowolę. Z tego co pamiętam w rozsyłanej jakiś czas temu do naszych mieszkań ankiecie z pomysłami na zagospodarowanie wolnych terenów spółdzielni tego skrawka zieleni nie ujęto. Nie wiem kto i dlaczego zrozumiał, że chodzo o tzw. betony.
W temacie podstaw prawnych ankiety nie wypowiadam się, zostawny tę sprawę prawnikom. Na prosty " chłopski" rozum - co z osobami nieobecnymi w tym terminie na terenie Gdańska? Ich nieobecność będzie równoznaczna z wyrażeniem zgody? Poza tym może ktoś wie czy ankietę wysłano tylko do zainteresowanych ( czyli tych którym za oknami rozpocznie się budowę) czy też do wszystkich mieszkańców osiedla? Jesli do wszystkich to dlaczego o tym co będzie się działo za moimi oknami ma decydować mieszkaniec ul. Jana Pawła II lub np. Dywizjonu 303?

Wracając do tematu, proszę zrozumieć, że dotyczy to nas wszystkich - wszystkich mieszkańców bloków nr 17, 18, 19, 20 i 21. To nam przed oknami zamiast trawnika, placu zabaw i pięknych drzew pojawią się nowe budynki! Jeśli ktoś nie docenia uroku tego miejsca niech podejdzie do sprawy w inny sposób - wartość naszych mieszkań spadnie. Czy mieszkańcy nowych bloków przy naszej ulicy przy podejmowaniu decyzji o zakupie mieszkania nie uwzględniali widoku za oknem ?
Teraz oddacie sprawę walkowerem, żeby nie okazać się "psem ogrodnika"? Ja nie chcę nowych sąsiadów tam gdzie ich nie miało być, zapłaciłam za widok i zieleń za moim oknem i nazwijcie to jak tylko sobie chcecie.
Pozdrawiam


ciekawe dlaczego teraz nie protestujesz -Startowa 19 niedaleko....no tak problem rozwiązany - widoku nie zasłania......a gdzie Twoi przedmówcy, po jednym dwóch postach dosłownie zapadli się pod ziemię Rolling Eyes
beakinka 
   

Forumowicz


Wiek: 53
Dołączył: Sob Kwi 29, 2006 19:50
Posty: 179
Skąd: Zaspa

PostWysłany: Pią Lut 18, 2011 23:57    Temat postu: Re: to dotyczy nas i widoku z naszych okien

To proste - mnie to nie dotyczy Smile
Niby w czyim imieniu mam protestować? Jeżeli Tobie to przeszkadza to napisz protest, przyjdź do mnie po podpis a gwarantuję, że go dostaniesz.
Najlepiej to siedzieć na d*pie, zaczepiać innych i czekać aż ktoś odwali brudną robotę.
Zrobiłaś coś w tej sprawie? A może tylko marudzić na forum potrafisz?

margerita napisał:
beakinka napisał:
Szanowni Państwo,
sprawa jest naprawdę bulwersująca!
Trzy lata temu kupiłam mieszkanie na Zaspie właśnie ze względu na jego położenie i teren zielony za moim oknem był jednym z decydujących czynników. Kiedy dziś dowiedziałam się o ankiecie gorąco przyłączam się do protestu. Panie, które dziś zbierały podpisy pod sprzeciwem w temacie nowego pomysłu naszej spółdzielni bardzo proszę o kontakt ! Może można Wam jakoś pomóc? Nie możemy pozwolić na tak jawną samowolę. Z tego co pamiętam w rozsyłanej jakiś czas temu do naszych mieszkań ankiecie z pomysłami na zagospodarowanie wolnych terenów spółdzielni tego skrawka zieleni nie ujęto. Nie wiem kto i dlaczego zrozumiał, że chodzo o tzw. betony.
W temacie podstaw prawnych ankiety nie wypowiadam się, zostawny tę sprawę prawnikom. Na prosty " chłopski" rozum - co z osobami nieobecnymi w tym terminie na terenie Gdańska? Ich nieobecność będzie równoznaczna z wyrażeniem zgody? Poza tym może ktoś wie czy ankietę wysłano tylko do zainteresowanych ( czyli tych którym za oknami rozpocznie się budowę) czy też do wszystkich mieszkańców osiedla? Jesli do wszystkich to dlaczego o tym co będzie się działo za moimi oknami ma decydować mieszkaniec ul. Jana Pawła II lub np. Dywizjonu 303?

Wracając do tematu, proszę zrozumieć, że dotyczy to nas wszystkich - wszystkich mieszkańców bloków nr 17, 18, 19, 20 i 21. To nam przed oknami zamiast trawnika, placu zabaw i pięknych drzew pojawią się nowe budynki! Jeśli ktoś nie docenia uroku tego miejsca niech podejdzie do sprawy w inny sposób - wartość naszych mieszkań spadnie. Czy mieszkańcy nowych bloków przy naszej ulicy przy podejmowaniu decyzji o zakupie mieszkania nie uwzględniali widoku za oknem ?
Teraz oddacie sprawę walkowerem, żeby nie okazać się "psem ogrodnika"? Ja nie chcę nowych sąsiadów tam gdzie ich nie miało być, zapłaciłam za widok i zieleń za moim oknem i nazwijcie to jak tylko sobie chcecie.
Pozdrawiam


ciekawe dlaczego teraz nie protestujesz -Startowa 19 niedaleko....no tak problem rozwiązany - widoku nie zasłania......a gdzie Twoi przedmówcy, po jednym dwóch postach dosłownie zapadli się pod ziemię Rolling Eyes
inwestor 
   

Aktywny Forumowicz


Wiek: 63
Dołączył: Pią Mar 13, 2009 23:57
Posty: 258
Skąd: trójmiasto

PostWysłany: Sob Lut 19, 2011 0:18    Temat postu: Re: to dotyczy nas i widoku z naszych okien

beakinka napisał:
To proste - mnie to nie dotyczy Smile


auta Panią latem wykończą jak Pani otworzy okna ("nowa Pilotów")
inwestor 
   

Aktywny Forumowicz


Wiek: 63
Dołączył: Pią Mar 13, 2009 23:57
Posty: 258
Skąd: trójmiasto

PostWysłany: Sob Lut 19, 2011 0:21    Temat postu: Re: to dotyczy nas i widoku z naszych okien

beakinka napisał:
....wartość naszych mieszkań spadnie.....


niestety już spadła i będzie spadać - 4kPLN/m2 to realna cena transakcyjna w płycie
arlettta 
   

Zaglądajacy


Wiek: 45
Dołączył: Pią Lut 11, 2011 8:04
Posty: 18
Skąd: aspy

PostWysłany: Sob Lut 19, 2011 10:42    Temat postu: Re: to dotyczy nas i widoku z naszych okien

beakinka napisał:
To proste - mnie to nie dotyczy Smile
Niby w czyim imieniu mam protestować? Jeżeli Tobie to przeszkadza to napisz protest, przyjdź do mnie po podpis a gwarantuję, że go dostaniesz.
Najlepiej to siedzieć na d*pie, zaczepiać innych i czekać aż ktoś odwali brudną robotę.
Zrobiłaś coś w tej sprawie? A może tylko marudzić na forum potrafisz?

margerita napisał:
beakinka napisał:
Szanowni Państwo,
sprawa jest naprawdę bulwersująca!
Trzy lata temu kupiłam mieszkanie na Zaspie właśnie ze względu na jego położenie i teren zielony za moim oknem był jednym z decydujących czynników. Kiedy dziś dowiedziałam się o ankiecie gorąco przyłączam się do protestu. Panie, które dziś zbierały podpisy pod sprzeciwem w temacie nowego pomysłu naszej spółdzielni bardzo proszę o kontakt ! Może można Wam jakoś pomóc? Nie możemy pozwolić na tak jawną samowolę. Z tego co pamiętam w rozsyłanej jakiś czas temu do naszych mieszkań ankiecie z pomysłami na zagospodarowanie wolnych terenów spółdzielni tego skrawka zieleni nie ujęto. Nie wiem kto i dlaczego zrozumiał, że chodzo o tzw. betony.
W temacie podstaw prawnych ankiety nie wypowiadam się, zostawny tę sprawę prawnikom. Na prosty " chłopski" rozum - co z osobami nieobecnymi w tym terminie na terenie Gdańska? Ich nieobecność będzie równoznaczna z wyrażeniem zgody? Poza tym może ktoś wie czy ankietę wysłano tylko do zainteresowanych ( czyli tych którym za oknami rozpocznie się budowę) czy też do wszystkich mieszkańców osiedla? Jesli do wszystkich to dlaczego o tym co będzie się działo za moimi oknami ma decydować mieszkaniec ul. Jana Pawła II lub np. Dywizjonu 303?

Wracając do tematu, proszę zrozumieć, że dotyczy to nas wszystkich - wszystkich mieszkańców bloków nr 17, 18, 19, 20 i 21. To nam przed oknami zamiast trawnika, placu zabaw i pięknych drzew pojawią się nowe budynki! Jeśli ktoś nie docenia uroku tego miejsca niech podejdzie do sprawy w inny sposób - wartość naszych mieszkań spadnie. Czy mieszkańcy nowych bloków przy naszej ulicy przy podejmowaniu decyzji o zakupie mieszkania nie uwzględniali widoku za oknem ?
Teraz oddacie sprawę walkowerem, żeby nie okazać się "psem ogrodnika"? Ja nie chcę nowych sąsiadów tam gdzie ich nie miało być, zapłaciłam za widok i zieleń za moim oknem i nazwijcie to jak tylko sobie chcecie.
Pozdrawiam


ciekawe dlaczego teraz nie protestujesz -Startowa 19 niedaleko....no tak problem rozwiązany - widoku nie zasłania......a gdzie Twoi przedmówcy, po jednym dwóch postach dosłownie zapadli się pod ziemię Rolling Eyes


załatwiłaś swój problem wkopując przy okazji Startową 17,21,23, ale jak Ci zrobią autostradę na poszerzonej o twój park ulicy to otrzeźwiejesz, bo Pilotów od Hynka do Pilotów 17 tez poszerzą Smile)))
Odpowiedz do tematu Strona 6 z 8 Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8    Następna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Forum Gdańsk

  

osiedla Gdańska:

  2 Potoki 3 Kolory Albatross Towers Alfa Park Ambasador Angielska Grobla Apartamenty Nadmorskie Apartamenty Przy Plaży Arkońska Astra Park Atrium Gdańskie Audiopolis Aura Gdańsk Avalon Awiator Bajkowy Park Baltic Center Barbakan Biskupia Górka Błękitna Kaskada Braci Majewskich Brętowska Brama Browar Gdański Brzozowy Park Budowlani Casa Patrizia Castilla (Kowale) Centralpark Chabrowe Chmielna Park Cieszynka City Park Copernicus Cytrusowe Czterobloki Cztery Kąty Cztery Oceany Cztery Pory Roku Długa Grobla Do Studzienki Dolina Dwóch Jezior Dolina Potęgowska Domy Przy Tanecznej Dwa Tarasy Dziedziniec Energooszczędne Fregata Futura Apartamenty Galeon Gardenia Garnizon Habenda Hiszpańskie Hokejowa Horyzont Jabłoniowa (INPRO) Jabłoniowa (PB Kokoszki) Jabłoniowy Sad Jary Jasień Jasień Park Jaworzniaków Jednorożca (Wroński) Jelitkowo Jelitkowski Dwór Jezioro Jasień Jodłowy Park Kameralne Kamienica Francuska Kamienica Pod Wrzosem Kamienice Magellana Kamienice Nad Motławą Kamienice Nad Strzyżą Kamieniczki Akademickie Kartuska 26 Kazimierz Kiełpino Górne Klimaty Klukowo Kochanowskiego 39 Kolorowe Krokusowe Królewskie Wzgórze Kryształowe Kwartał Kamienic Laurowe Lawendowe Wzgórza Leszczynowe Lipce Łostowice Maciejka Maćkowy Marina Primore Matemblewo Migowskie Tarasy Mila Baltica Miłe Miłe Wzgórze Morena Park Morenova Morenowe Wzgórze Myśliwska 17 Myśliwska Park Myśliwski Stok Myśliwskie Nad Jarem Nad Jeziorem Nad Wodą Nadmorski Dwór Neptun Park Niedźwiednik Nova Oliva Nowa Letnica Nowa Osowa Nowator Nowe Osiedle Nowiec Nowy Horyzont Olimp (Kowale) Oliwa Park Optima Orle Gniazdo Orunia Górna Osowa II Osowa Wodnika Ostoja Myśliwska Pana Tadeusza Parkowe Wzgórze Piastów Pięciu Mostów Piotrkowska 27 Platinum Park Platynowa Pogodne Pohulanka PB Górski Polonica Południowe Pomarańczowe Promienne Przeróbka Przy Srebrnej Ptasia Quattro Towers R.S.M. Budowlani Reduta Żbik Rezydencja Marina Robyg Sarnia Dolina Słoneczna Dolina Słoneczna Morena Słoneczne Słoneczne Wzgórza Słoneczniki Smęgorzyno Srebrzysta Podkowa (Kowale) Stary Chełm Stylowe Szafarnia Szmaragdowe Wzgórze Szpora 7 Św. Wojciech Świerkowe Świętokrzyskie Świętokrzyskie (PB EKO) Świrskiego Trzy Dęby Trzy Żagle Ujeścisko Vivaldiego Wieża Leszka Białego Wieżycka Wieżycka Folwark Wiktorii Wilanowska Willa Wajdeloty Wiszące Ogrody Wolne Miasto Wróbla Staw Wzgórze Elizy Wzgórze Focha Wzgórze Magellana Za Słoneczną Bramą Zabornia Zabytkowa Współczesna Zakoniczyn Zapiecek Zielona Dolina Zielone Zielony Stok Złota Karczma

dzielnice Gdańska:

  Aniołki Brętowo Brzeźno Chełm Jasień Kokoszki Krakowiec-Górki Zachodnie Letnica Matarnia Młyniska Nowy Port Oliwa Olszynka Orunia-Św. Wojciech-Lipce Osowa Piecki-Migowo (Morena) Południe Przymorze (Małe i Wielkie) Rudniki Siedlce Stogi z Przeróbką Strzyża Suchanino Śródmieście VII Dwór Wrzeszcz Wyspa Sobieszewska Wzgórze Mickiewicza Zaspa (Młyniec i Rozstaje) Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia

Forum Sopot

  

osiedla Sopotu:

  Aquarius Dolina Gołębiewska Grunwaldzka 93a Osiedle Marii Ludwiki Osiedle Mickiewicza Polana Świemirowska Przylesie Sopocka Rezydencja

dzielnice Sopotu:

  Brodwino Dolny Sopot Górny Sopot Kamienny Potok Karlikowo Świemirowo

Forum Gdynia

  

osiedla Gdyni:

  Albatros Altoria Apartamenty Altus Apartamenty Centrum Apartamenty Conrada Apartamenty Gdynia 3000 Apartamenty Na Polanie Baltic Villa Batorego 7 Bernadowo Cadena Park Chrobrego Columbus Demptowo Dolina Cisów Fikakowo Fort Forest Gdyńskie Gorczycowa 3 Horyzonty Gdyni Jantarowe Kamienica Bosmańska Kamienica Moderna Kasztanowa Kępa Redłowska Komandorskie Wzgórze Leśne Łanowa I Marco Polo Mistral Morskie Myśliwskie Tarasy Nad Kępą Nawigator Orłowska Bryza Parkowe Patio Róży Pomorska 57 Redłowska Kaskada Redłowski Stok Rezydencja Sokół Rezydencja Tarasy Sea Towers Shiraz Park Skłodowska 8 Skłodowskiej Sojowa Sokółka Sokółka Zielenisz Śniadeckich 4 Transatlantyk Uranowa Villa Spokojna Wiczlino Ogród Willa Nad Morzem Witawa Zacisze Leśne Zielona Dolina Zielone

dzielnice Gdyni:

  Babie Doły Chwarzno - Wiczlino Chylonia Cisowa Dąbrowa Działki Leśne Grabówek Kamienna Góra Karwiny Leszczynki Mały Kack Obłuże Oksywie Orłowo Pogórze Pustki Cisowskie - Demptowo Redłowo Śródmieście Wielki Kack Witomino (Radiostacja i Leśniczówka) Wzgórze Św. Maksymiliana

W REGIONIE:
Bytów Chojnice Gdańsk Gdynia Hel Jastarnia Kartuzy Kąty Rybackie Kolbudy Koleczkowo Kosakowo Kościerzyna Krynica Morska Kwidzyn Lębork Łeba Łęgowo Malbork Mierzeszyn Pruszcz Gdański Pszczółki Puck Reda Rotmanka Rumia Słupsk Sopot Starogard Gdański Straszyn Tczew Ustka Wejherowo Władysławowo Żukowo

      FORUM GDAŃSK     FORUM SOPOT     FORUM GDYNIA     FORUM PRUSZCZ GDAŃSKI     FORUM STRASZYN

    FILMY Gdańsk/Sopot/Gdynia      TRÓJMIEJSKA GALERIA      Co warto zobaczyć na świecie?

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama