portal osiedli, dzielnic i miast

Gdańsk Zaspa - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Zaspa Młyniec » Forum » Nowe budynki na Pilotów i skandaliczna ankieta
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Nowe budynki na Pilotów i skandaliczna ankieta

Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8    Następna     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
beakinka 
   

Forumowicz


Wiek: 53
Dołączył: Sob Kwi 29, 2006 19:50
Posty: 179
Skąd: Zaspa

PostWysłany: Sob Lut 19, 2011 11:07    Temat postu: Re: to dotyczy nas i widoku z naszych okien

arlettta napisał:
beakinka napisał:
To proste - mnie to nie dotyczy Smile
Niby w czyim imieniu mam protestować? Jeżeli Tobie to przeszkadza to napisz protest, przyjdź do mnie po podpis a gwarantuję, że go dostaniesz.
Najlepiej to siedzieć na d*pie, zaczepiać innych i czekać aż ktoś odwali brudną robotę.
Zrobiłaś coś w tej sprawie? A może tylko marudzić na forum potrafisz?

margerita napisał:
beakinka napisał:
Szanowni Państwo,
sprawa jest naprawdę bulwersująca!
Trzy lata temu kupiłam mieszkanie na Zaspie właśnie ze względu na jego położenie i teren zielony za moim oknem był jednym z decydujących czynników. Kiedy dziś dowiedziałam się o ankiecie gorąco przyłączam się do protestu. Panie, które dziś zbierały podpisy pod sprzeciwem w temacie nowego pomysłu naszej spółdzielni bardzo proszę o kontakt ! Może można Wam jakoś pomóc? Nie możemy pozwolić na tak jawną samowolę. Z tego co pamiętam w rozsyłanej jakiś czas temu do naszych mieszkań ankiecie z pomysłami na zagospodarowanie wolnych terenów spółdzielni tego skrawka zieleni nie ujęto. Nie wiem kto i dlaczego zrozumiał, że chodzo o tzw. betony.
W temacie podstaw prawnych ankiety nie wypowiadam się, zostawny tę sprawę prawnikom. Na prosty " chłopski" rozum - co z osobami nieobecnymi w tym terminie na terenie Gdańska? Ich nieobecność będzie równoznaczna z wyrażeniem zgody? Poza tym może ktoś wie czy ankietę wysłano tylko do zainteresowanych ( czyli tych którym za oknami rozpocznie się budowę) czy też do wszystkich mieszkańców osiedla? Jesli do wszystkich to dlaczego o tym co będzie się działo za moimi oknami ma decydować mieszkaniec ul. Jana Pawła II lub np. Dywizjonu 303?

Wracając do tematu, proszę zrozumieć, że dotyczy to nas wszystkich - wszystkich mieszkańców bloków nr 17, 18, 19, 20 i 21. To nam przed oknami zamiast trawnika, placu zabaw i pięknych drzew pojawią się nowe budynki! Jeśli ktoś nie docenia uroku tego miejsca niech podejdzie do sprawy w inny sposób - wartość naszych mieszkań spadnie. Czy mieszkańcy nowych bloków przy naszej ulicy przy podejmowaniu decyzji o zakupie mieszkania nie uwzględniali widoku za oknem ?
Teraz oddacie sprawę walkowerem, żeby nie okazać się "psem ogrodnika"? Ja nie chcę nowych sąsiadów tam gdzie ich nie miało być, zapłaciłam za widok i zieleń za moim oknem i nazwijcie to jak tylko sobie chcecie.
Pozdrawiam


ciekawe dlaczego teraz nie protestujesz -Startowa 19 niedaleko....no tak problem rozwiązany - widoku nie zasłania......a gdzie Twoi przedmówcy, po jednym dwóch postach dosłownie zapadli się pod ziemię Rolling Eyes


załatwiłaś swój problem wkopując przy okazji Startową 17,21,23, ale jak Ci zrobią autostradę na poszerzonej o twój park ulicy to otrzeźwiejesz, bo Pilotów od Hynka do Pilotów 17 tez poszerzą Smile)))




Akurat miejsca postojowe są mi na rękę a z parku nie korzystam.
Ale mówiąc tak szczerze i bez złośliwości - krzyczysz tu od jakiegoś czasu. Masz jakiś dokument do spółdzielni? Chętnie podpiszę. Sorry, za bardzo zapracowana jestem, żeby kontolować cały teren Młyńca i jego inwestycje a później bawić się w Supermana w imieniu takich co nic nie robią.
I zejdź ze mnie proszę, bo się nie znamy i z budową przed Twoimi oknami nie mam nic wspólnego.
beakinka 
   

Forumowicz


Wiek: 53
Dołączył: Sob Kwi 29, 2006 19:50
Posty: 179
Skąd: Zaspa

PostWysłany: Sob Lut 19, 2011 11:10    Temat postu: Re: to dotyczy nas i widoku z naszych okien

inwestor napisał:
beakinka napisał:
To proste - mnie to nie dotyczy Smile


auta Panią latem wykończą jak Pani otworzy okna ("nowa Pilotów")

I co Pan Panie Inwestorze sugeruje? Ma Pan jakiś plan? czy tylko szukacie "murzyna" do czarnej roboty ?
Po raz ostatni podkreślę - jeśli ktoś COŚ ( cokolwiek) robi w tej sprawie. jesli potrzebuje podpisu, poparcia - zapraszam !!!
Jeśli chodzi "tylko" o wylewanie żali na forum - nie jestem zainteresowana.
Pozdrawiam
swswm 
   

Stały bywalec


Wiek: 50
Dołączył: Pią Maj 04, 2007 23:01
Posty: 53
Skąd: Gdańsk-Zaspa

PostWysłany: Sob Lut 19, 2011 15:15    Temat postu: Re: Nowe budynki na Pilotów i skandaliczna ankieta

beakinka - nie przejmuj się. Pan inwestor po prostu lubi "pogwiazdować" na tym forum. Za to arletta - myslałem, że już dała sobie spokój z tym tematem, bo ma okna na południowa stronę i nic jej to nie obchodzi (tak mniej/więcej napisała w innym wątku).
Najlepiej jakby ktoś za jaśnie państwa marudzących sam rozpisał pismo, petycje, pobiegał po podpisy itp itd.

Teraz pytanie bezpośrednio do ahmedh'a i arletty: płaczecie tu od 2 tygodni. Zrobiliście coś realnie, czy tylko walczycie przy klawiaturze? Petycję podpiszę (napisałem to już jako odp. na pyt. annywesołowskiej). Jednak jakoś u drzwi moich nikt z takowym pismem nie był. Powtórzę się: walczcie, róbcie coś, skoro tak się "zajęliscie" tym tematem na forum.
KrzysztofK 
   

Forumowicz


Wiek: 38
Dołączył: Pon Lip 27, 2009 14:16
Posty: 138
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Sob Lut 19, 2011 15:40    Temat postu: Re: Nowe budynki na Pilotów i skandaliczna ankieta

przykre to co piszesz swswm, ale i przed Twoim oknem kiedyś coś postawią.
Ciekawe jak wtedy będziesz śpiewał.
Ryszard65 
   

Bywalec


Wiek: 59
Dołączył: Wto Paź 09, 2007 12:21
Posty: 36
Skąd: Zaspa JP2 6

PostWysłany: Sob Lut 19, 2011 16:14    Temat postu: Re: Nowe budynki na Pilotów i skandaliczna ankieta

swswm napisał:
beakinka - nie przejmuj się. Pan inwestor po prostu lubi "pogwiazdować" na tym forum. Za to arletta - myslałem, że już dała sobie spokój z tym tematem.....


no właśnie swswsm i beakinka, ja podpisałem Waszą ankietę chociaż nawet fragmentu tego bloku na Pilotów 21 bym nie widział, a Wasza postawa naprawdę smutna. jakbyście zapomnieli o tamtej sprawie, załatwili swoje i mieli wszystko gdzieś.
swswm 
   

Stały bywalec


Wiek: 50
Dołączył: Pią Maj 04, 2007 23:01
Posty: 53
Skąd: Gdańsk-Zaspa

PostWysłany: Sob Lut 19, 2011 16:23    Temat postu: Re: Nowe budynki na Pilotów i skandaliczna ankieta

Ryszard65 napisał:
swswm napisał:
beakinka - nie przejmuj się. Pan inwestor po prostu lubi "pogwiazdować" na tym forum. Za to arletta - myslałem, że już dała sobie spokój z tym tematem.....


no właśnie swswsm i beakinka, ja podpisałem Waszą ankietę chociaż nawet fragmentu tego bloku na Pilotów 21 bym nie widział, a Wasza postawa naprawdę smutna. jakbyście zapomnieli o tamtej sprawie, załatwili swoje i mieli wszystko gdzieś.


Już pisałem - w drugim wątku. Nic wspólnego z tamta ankietą nie miałem - więc przestańcie przypisywać mi sprawstwo w tamtej sprawie i pisać o Mojej/Naszej ankiecie.
Po drugie - poprę te działania, ale...niech ktoś, komu zależy zrobi coś w tej sprawie, a nie tylko płacze na internecie. Bo arletta zaczęła płacz, ale oprócz płaczu nie widzę innych działań.
Ryszard 65 - przyjdź ze swoja ankietą - podpiszę. Na razie siedzisz w domu i płaczesz, że nie popieram Cię. Popieram, tylko... zrób coś aby to urzeczywistnić w realnym świecie.
swswm 
   

Stały bywalec


Wiek: 50
Dołączył: Pią Maj 04, 2007 23:01
Posty: 53
Skąd: Gdańsk-Zaspa

PostWysłany: Sob Lut 19, 2011 16:25    Temat postu: Re: Nowe budynki na Pilotów i skandaliczna ankieta

KrzysztofK napisał:
przykre to co piszesz swswm, ale i przed Twoim oknem kiedyś coś postawią.
Ciekawe jak wtedy będziesz śpiewał.


Powyższy post dotyczy tez Ciebie. Zamiast pisac co będzie jak mi pod oknem postawia blok, spraw aby Tobie nie postawili. Na razie wychodzi, że winny jest swswm, bo nie płacze razem z wami. Zróbcie ankietę, petycję i wdrażajcie plan w życie. Poprę projekt na 100%.
annawesolowska 
   

Forumowicz


Wiek: 44
Dołączył: Śro Paź 01, 2008 8:43
Posty: 125
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Sob Lut 19, 2011 17:00    Temat postu: Re: Nowe budynki na Pilotów i skandaliczna ankieta

więcej solidarności ludzie - nie patrzcie tylko na czubek własnego buta bo SM Młyniec tylko ręce zaciera. 8 klatek - 1860 mieszkań, myślicie że tu będzie tak spokojnie jak kiedyś ?
Popatrzcie na Burzyńskiego 6 i 8 - auto o auto się ociera...
swswm 
   

Stały bywalec


Wiek: 50
Dołączył: Pią Maj 04, 2007 23:01
Posty: 53
Skąd: Gdańsk-Zaspa

PostWysłany: Sob Lut 19, 2011 17:06    Temat postu: Re: Nowe budynki na Pilotów i skandaliczna ankieta

annawesolowska napisał:
więcej solidarności ludzie - nie patrzcie tylko na czubek własnego buta bo SM Młyniec tylko ręce zaciera. 8 klatek - 1860 mieszkań, myślicie że tu będzie tak spokojnie jak kiedyś ?
Popatrzcie na Burzyńskiego 6 i 8 - auto o auto się ociera...


100% racji. Zacznijcie działać (po raz kolejny piszę: petycja, ankieta), a nie piszcie coś o kimś (beakinka, ja), że was nie popiera - co samo w sobie jest bzdurą. Po raz kolejny zachęcam: nie płaczcie na forum , tylko zacznijcie działać.
beakinka 
   

Forumowicz


Wiek: 53
Dołączył: Sob Kwi 29, 2006 19:50
Posty: 179
Skąd: Zaspa

PostWysłany: Sob Lut 19, 2011 19:22    Temat postu: Re: Nowe budynki na Pilotów i skandaliczna ankieta

swswm napisał:
Ryszard65 napisał:
swswm napisał:
beakinka - nie przejmuj się. Pan inwestor po prostu lubi "pogwiazdować" na tym forum. Za to arletta - myslałem, że już dała sobie spokój z tym tematem.....


no właśnie swswsm i beakinka, ja podpisałem Waszą ankietę chociaż nawet fragmentu tego bloku na Pilotów 21 bym nie widział, a Wasza postawa naprawdę smutna. jakbyście zapomnieli o tamtej sprawie, załatwili swoje i mieli wszystko gdzieś.


Już pisałem - w drugim wątku. Nic wspólnego z tamta ankietą nie miałem - więc przestańcie przypisywać mi sprawstwo w tamtej sprawie i pisać o Mojej/Naszej ankiecie.
Po drugie - poprę te działania, ale...niech ktoś, komu zależy zrobi coś w tej sprawie, a nie tylko płacze na internecie. Bo arletta zaczęła płacz, ale oprócz płaczu nie widzę innych działań.
Ryszard 65 - przyjdź ze swoja ankietą - podpiszę. Na razie siedzisz w domu i płaczesz, że nie popieram Cię. Popieram, tylko... zrób coś aby to urzeczywistnić w realnym świecie.


Ja też Panie Ryszardzie chętnie podpiszę! Tak trzymać! Zrobić coś a poparcie będzie !!! Smile
Pozdrawiam
p.s. swswsm - ja też nie pisałam tej petycji ale jest mi bliska więc jak ktoś mówi moja to ok - moja Smile))
Ryszard65 
   

Bywalec


Wiek: 59
Dołączył: Wto Paź 09, 2007 12:21
Posty: 36
Skąd: Zaspa JP2 6

PostWysłany: Sob Lut 19, 2011 20:07    Temat postu: Re: Nowe budynki na Pilotów i skandaliczna ankieta

proponuję zakończyć watek i przejść do właściwego tj. dotyczącego Startowej 19
arkadiusz66 
   

Stały bywalec


Wiek: 59
Dołączył: Wto Paź 30, 2007 8:20
Posty: 68

PostWysłany: Czw Wrz 22, 2011 17:28    Temat postu: Re: to dotyczy nas i widoku z naszych okien

beakinka napisał:

Akurat miejsca postojowe są mi na rękę a z parku nie korzystam.


to dobrze się składa bo na miejscu parku przed Pilotów 17 powstanie długo oczekiwany parking na którym wygodnie zaparkujesz.


Ostatnio zmieniony przez arkadiusz66 dnia Fri Sep 23, 2011 10:57, liczba edycji: 1
joanna_19b 
   

Aktywny Forumowicz


Wiek: 73
Dołączył: Śro Maj 28, 2008 12:17
Posty: 207
Skąd: zaspa

PostWysłany: Pią Wrz 23, 2011 9:17    Temat postu: Re: Nowe budynki na Pilotów i skandaliczna ankieta

no właśnie, na klatkach pojawiła się informacja że zarząd udziela informacji na temat dezinformacji ...o co właściwie chodzi ?
ahmedh 
   

Zaawansowany Forumowicz


Wiek: 43
Dołączył: Czw Paź 16, 2008 16:14
Posty: 329
Skąd: zaspa

PostWysłany: Pią Wrz 23, 2011 9:24    Temat postu: Re: Nowe budynki na Pilotów i skandaliczna ankieta

chodzi o to że prezio nas zabuduje, a Bodzio Górski zbyt dużo kasy wydał żeby z powodu jakiejś zieleni rezygnować z budowy budynku parkingów dróg i kolejnego parkingu na Pilotów 20.


OBWIESZCZENIE

Stosownie do art. 49. Kodeksu postępowania administracyjnego (Dz. U. z 2000 r. nr 98, poz. 1071, z późn. zm.), w związku z art.74 ust. 3 ustawy z dnia 3 października 2008 r.o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko (Dz. U. z 2008 r. Nr 199, poz. 1227 z późn. zm.) Wydział Środowiska Urzędu Miejskiego w Gdańsku reprezentujący Prezydenta Miasta Gdańska zawiadamia o wydaniu w dniu 20 września 2011 r. postanowienia nr WŚ-I.6220. II.133Ps. 2011.EI.215622 o braku potrzeby przeprowadzenia oceny oddziaływania na środowisko dla przedsięwzięcia:

Budowa garaży i parkingów dla samochodów osobowych w związku z realizacją budynku mieszkalnego wielorodzinnego w Gdańsku przy ul. Startowej 19 na terenie działek nr 27, 28 w obrębie 33 wraz z infrastrukturą drogową i techniczną na terenie działek nr 75/26, 75/65, 75/70, 75/71 w obrębie 33

Osoby zainteresowane mogą się zapoznać z dokumentami w sprawie, w tym z w/w postanowieniem w Wydziale Środowiska Urzędu Miejskiego w Gdańsku w pokoju 100A w budynku przy ul. 3- go Maja 9 w godzinach pracy urzędu.

Na niniejsze postanowienie nie przysługuje Stronom prawo wniesienia zażalenia.
kama1970 
   

Forumowicz


Wiek: 43
Dołączył: Śro Paź 15, 2008 9:04
Posty: 146
Skąd: Gdańsk Przymorze

PostWysłany: Pią Wrz 23, 2011 9:36    Temat postu: Re: Nowe budynki na Pilotów i skandaliczna ankieta

a co z drogą, wyjazd ze Startowej 17 i 19 przez Pilotów 23 do Hynka, wyjazd z nowego parkingu również przez Pilotów 23 do Hynka ?
Na tych wąskich drogach zawalonych dodatkowo przez dostawczaki i mamuśki pędzące do przedszkola ?
Przecież wyjazd można zrobić przez Startową 21 lub 25 !!! Evil or Very Mad
Odpowiedz do tematu Strona 7 z 8 Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8    Następna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Forum Gdańsk

  

osiedla Gdańska:

  2 Potoki 3 Kolory Albatross Towers Alfa Park Ambasador Angielska Grobla Apartamenty Nadmorskie Apartamenty Przy Plaży Arkońska Astra Park Atrium Gdańskie Audiopolis Aura Gdańsk Avalon Awiator Bajkowy Park Baltic Center Barbakan Biskupia Górka Błękitna Kaskada Braci Majewskich Brętowska Brama Browar Gdański Brzozowy Park Budowlani Casa Patrizia Castilla (Kowale) Centralpark Chabrowe Chmielna Park Cieszynka City Park Copernicus Cytrusowe Czterobloki Cztery Kąty Cztery Oceany Cztery Pory Roku Długa Grobla Do Studzienki Dolina Dwóch Jezior Dolina Potęgowska Domy Przy Tanecznej Dwa Tarasy Dziedziniec Energooszczędne Fregata Futura Apartamenty Galeon Gardenia Garnizon Habenda Hiszpańskie Hokejowa Horyzont Jabłoniowa (INPRO) Jabłoniowa (PB Kokoszki) Jabłoniowy Sad Jary Jasień Jasień Park Jaworzniaków Jednorożca (Wroński) Jelitkowo Jelitkowski Dwór Jezioro Jasień Jodłowy Park Kameralne Kamienica Francuska Kamienica Pod Wrzosem Kamienice Magellana Kamienice Nad Motławą Kamienice Nad Strzyżą Kamieniczki Akademickie Kartuska 26 Kazimierz Kiełpino Górne Klimaty Klukowo Kochanowskiego 39 Kolorowe Krokusowe Królewskie Wzgórze Kryształowe Kwartał Kamienic Laurowe Lawendowe Wzgórza Leszczynowe Lipce Łostowice Maciejka Maćkowy Marina Primore Matemblewo Migowskie Tarasy Mila Baltica Miłe Miłe Wzgórze Morena Park Morenova Morenowe Wzgórze Myśliwska 17 Myśliwska Park Myśliwski Stok Myśliwskie Nad Jarem Nad Jeziorem Nad Wodą Nadmorski Dwór Neptun Park Niedźwiednik Nova Oliva Nowa Letnica Nowa Osowa Nowator Nowe Osiedle Nowiec Nowy Horyzont Olimp (Kowale) Oliwa Park Optima Orle Gniazdo Orunia Górna Osowa II Osowa Wodnika Ostoja Myśliwska Pana Tadeusza Parkowe Wzgórze Piastów Pięciu Mostów Piotrkowska 27 Platinum Park Platynowa Pogodne Pohulanka PB Górski Polonica Południowe Pomarańczowe Promienne Przeróbka Przy Srebrnej Ptasia Quattro Towers R.S.M. Budowlani Reduta Żbik Rezydencja Marina Robyg Sarnia Dolina Słoneczna Dolina Słoneczna Morena Słoneczne Słoneczne Wzgórza Słoneczniki Smęgorzyno Srebrzysta Podkowa (Kowale) Stary Chełm Stylowe Szafarnia Szmaragdowe Wzgórze Szpora 7 Św. Wojciech Świerkowe Świętokrzyskie Świętokrzyskie (PB EKO) Świrskiego Trzy Dęby Trzy Żagle Ujeścisko Vivaldiego Wieża Leszka Białego Wieżycka Wieżycka Folwark Wiktorii Wilanowska Willa Wajdeloty Wiszące Ogrody Wolne Miasto Wróbla Staw Wzgórze Elizy Wzgórze Focha Wzgórze Magellana Za Słoneczną Bramą Zabornia Zabytkowa Współczesna Zakoniczyn Zapiecek Zielona Dolina Zielone Zielony Stok Złota Karczma

dzielnice Gdańska:

  Aniołki Brętowo Brzeźno Chełm Jasień Kokoszki Krakowiec-Górki Zachodnie Letnica Matarnia Młyniska Nowy Port Oliwa Olszynka Orunia-Św. Wojciech-Lipce Osowa Piecki-Migowo (Morena) Południe Przymorze (Małe i Wielkie) Rudniki Siedlce Stogi z Przeróbką Strzyża Suchanino Śródmieście VII Dwór Wrzeszcz Wyspa Sobieszewska Wzgórze Mickiewicza Zaspa (Młyniec i Rozstaje) Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia

Forum Sopot

  

osiedla Sopotu:

  Aquarius Dolina Gołębiewska Grunwaldzka 93a Osiedle Marii Ludwiki Osiedle Mickiewicza Polana Świemirowska Przylesie Sopocka Rezydencja

dzielnice Sopotu:

  Brodwino Dolny Sopot Górny Sopot Kamienny Potok Karlikowo Świemirowo

Forum Gdynia

  

osiedla Gdyni:

  Albatros Altoria Apartamenty Altus Apartamenty Centrum Apartamenty Conrada Apartamenty Gdynia 3000 Apartamenty Na Polanie Baltic Villa Batorego 7 Bernadowo Cadena Park Chrobrego Columbus Demptowo Dolina Cisów Fikakowo Fort Forest Gdyńskie Gorczycowa 3 Horyzonty Gdyni Jantarowe Kamienica Bosmańska Kamienica Moderna Kasztanowa Kępa Redłowska Komandorskie Wzgórze Leśne Łanowa I Marco Polo Mistral Morskie Myśliwskie Tarasy Nad Kępą Nawigator Orłowska Bryza Parkowe Patio Róży Pomorska 57 Redłowska Kaskada Redłowski Stok Rezydencja Sokół Rezydencja Tarasy Sea Towers Shiraz Park Skłodowska 8 Skłodowskiej Sojowa Sokółka Sokółka Zielenisz Śniadeckich 4 Transatlantyk Uranowa Villa Spokojna Wiczlino Ogród Willa Nad Morzem Witawa Zacisze Leśne Zielona Dolina Zielone

dzielnice Gdyni:

  Babie Doły Chwarzno - Wiczlino Chylonia Cisowa Dąbrowa Działki Leśne Grabówek Kamienna Góra Karwiny Leszczynki Mały Kack Obłuże Oksywie Orłowo Pogórze Pustki Cisowskie - Demptowo Redłowo Śródmieście Wielki Kack Witomino (Radiostacja i Leśniczówka) Wzgórze Św. Maksymiliana

W REGIONIE:
Bytów Chojnice Gdańsk Gdynia Hel Jastarnia Kartuzy Kąty Rybackie Kolbudy Koleczkowo Kosakowo Kościerzyna Krynica Morska Kwidzyn Lębork Łeba Łęgowo Malbork Mierzeszyn Pruszcz Gdański Pszczółki Puck Reda Rotmanka Rumia Słupsk Sopot Starogard Gdański Straszyn Tczew Ustka Wejherowo Władysławowo Żukowo

      FORUM GDAŃSK     FORUM SOPOT     FORUM GDYNIA     FORUM PRUSZCZ GDAŃSKI     FORUM STRASZYN

    FILMY Gdańsk/Sopot/Gdynia      TRÓJMIEJSKA GALERIA      Co warto zobaczyć na świecie?

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama